İntiharın eşiğindeyim.. :'(

xxzzxx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2012
550
137
:KK42:Merhaba.. hayatımı kısa ve öz anlatmak istiyorum belki inanmayacaksınız belki yargılayacaksınız ama olsun yeterince bitik haldeyim zaten yeterince kınandım aşağılandım şimdiye kadar başlıyorum.. Çocukluğumdan beri ailem sorunluydu hemde nasıl bir çocukluk hep sessiz kaldım küçücük yaşta çok etkilendim bağırmalar çağırmalar canım annem çok acılar çekti benim benim için nelere katlandı okulda normal bir çocuk olamadım sessizdim hep hor görüldüm ezildim kiloluydum da hep dalga geçtiler derslerime odaklanamadım bundan sonra da hırçın biri oldum çıktım yanlış arkadaş ortamı vs. Derken bozuldum iyice okuldan kaçmalar Benim üstüme atmaları hep dalga geçildim okulu bıraktım sonra eve kapandım internetle geçti bütün çocukluğum erkek arkadaş sevgili ye verdim kendimi yanlış şeyler yaşadım tehdit edildim arkadaş desen zaten normal olmadığım için normal arkadaşlarım da olmadı sürekli olarak olan arkadaşım olmadı hiç hep yanlış şeyler söyledim vs kaybettim onları da arkamdan konuştular bir çok erkek arkadaşım oldu bir çok kişiyle cinsellik yaşadım saflık mı salaklık mı ne derseniz deyin haklısınız hep kavgayla bitirdim hata yaptıklarını çekemiyordum bir çok kişiyle de cinsellik konuştum işe başladım orada da ezdiler beni hep sonra arkadaş vardı ona uydum yine hep kendim gibi sandım insanları sırlarımı verdim çok hatalar yaptım şimdiye kadar ailemin yüzünü yere indirdim şuan hiç kimsemiz Yok akrabalar dahi imalı imalı konuşuyor bütün herkes beni tanıyor ve kötü ve daldan dala atlayan basit kız olarak görüyor arkadaşlık kuramıyorum dışarı çıkamıyorum bakkala dahi gidemiyorum çünkü ben sosyal fobili panik ataklı biriyim çocukluğum böyle geçtiği içinde doğru düzgün muhabbet etmeyi bile bilmiyorum hep korkuyla büyüdüm hala da öyleyim bütün günüm evde geçiyor işe başlasam yine ezileceğim yine hakkımda kötü konuşulacak ben bunları kaldıramıyorum artık annem babam için yaşıyorum onları da kaybedersem diye hep aklıma geliyor hep ağlamaklıyım hiç bir şey yapmak içimden gelmiyor ailem biliyor anlattım kızdılar ama napsınlar evlat atamazlar ki canlarım benim :'( onlar da bir gün Allah gecinden versin gidecek ve ben yapayalnız kalacağım yalnızlık korkusu bitirdi beni kötü yollara sürüklendim hep şuan onlardan başka kimsem Yok sevenim ölsem onlar üzülür birtek onlara nasıl yaptım ben bunları nasıl Allahım nasıl bu kadar pislik olabildim akraba bağımız zaten kopuk pek öyle insanlara giden aile değiliz sessiz sakinler annem babam ama bütün mahalle bütün ilçe tanıdıklarımız biliyor beni ve benim yüzümden annem babama da saygıları kalmadı çok kötüyüm artık isyan etmek istemiyorum günah olmadığını annem babam üzülmüceğini bilsem intihar edicem ben hiç bir zaman mutlu olamıcam hiç sevilmeyeceğim evlenip yuva kuramayacağım çocuğum olmayacak hiç torun sahibi olamayacaklar ..hep imalı konuşulacak hep kıskandırmaya calısıcaklar aralarında konuşup bana gülücükler anladım hatalarımı ama geç oldu hemcinslerim okuyanlar burda anne olanlar varsa lütfen iyi okuyun kimseye vermesin vicdan azabı denen illeti gerçekten çok kötü bu hele çocukken ailemi çok üzdüm çok tamam sorunlu ailemiz vardı ama bu bahane değil hatırladıkça lanet ediyorum kendime pislik oluşuma annem babamı çok üzdüm babam hep çalıştı bizim için nelere göğüs gerdi annemse nelere katlandı sırf benım ıcın mutlu olmadığı halde boşanmadı herşeye rağmen yine de beni sarmalıyorlar bağrına basıyorlar Allah razı olsun keşke zamanı geri alabilsek ve o hataları hiç yapmamış olsam adım resmen f..ye çıktı herkes çıkar için yaklaşıyor hiç bir zaman gerçek sevgiyi tadamıcam mutlu olamıcam ... varsa böyle tanıdıklarınız lütfen uyarın insanlık namına yolundan döndürmeye çalışın sonra çok geç olabiliyor İNSAN NAMUSU ŞEREFİ İÇİN YAŞAR AMA BEN YAŞAYAMADIM ŞİMDİ KENDİ KARANLIĞIMDA KÖTÜLÜĞÜMDE BOĞULUYORUM :cry:ŞİMDİ BANA KAYBOLAN YILLARIMI VERSELER KEŞKE AH AH :KK43:şimdi yolumu buldum tövbeler ediyorum namaz kılıyorum ama neye yarar kirlendim artık bedenim ruhum insanların bakışı arkamdan konuşmaları dışarı çıkamamak beni deli ediyor majör depresyon yaşıyorum galiba ..

Saçmalama herkes hata yapar,yaptın bitti tekrar etmemek üzere kapadin o defteri. Hiç kimseyi ilgilendirmez senin yaşadıklarım sen hesabını Allah a verecen ve samimiyetle tövbe edersen affeden Allah onlar kim oluyor silkeleme kendine gel,işe başla ezen ezsin ezilince bir şey olmuyor edilmemesi öğrenecek zamanla bugünden itibaren başla yeni hayatina unutma bir kere geldin bir dahası yok,helal dahilinde yasa gitsin kim ne derse desin.

Insanların seninle ilgili düşüncelerine bu kadar kıymet vermemeyi öğren önce. Psikoloğa git mutlaka, üniversiteye git il dışında olsun mümkünse; çünkü o çevreden çıkman gerekiyor. Bi de spora başla hem kilolarından kurtul hem de ruhuna iyi gelecektir.

İnsan namusu şerefi için yaşar çok haklısın da ben sende namussuzluk veya şerefsizlik göremiyorum ne diye intiharın eşiğindesin
Bir çok erkek arkadaş yakınlaşmalar cinsellik bir kızın evlenmeden yapmaması gereken şeyler basit kız durumuna düşüren şeyler bu namussuzluk değil mi adım lekelendi bi kere tanıdıklarım yüzüme bakmıyor tanımamazlıktan geliyor dalga geçiyor

Birlikte oldugun insanlar evli cocuklu muydu? Kime ne zarar verdin? Sevgilini mi aldattin? Caldin mi cirptin mi? Birinin canina namusuna mi kast ettin? Inan bana bunlari yapanlarin gule oynaya yasadigi bir dunya burasi.
Canin istemis cinsellik yasamissin kimseye zarar vermedigin surece oteki insanlara bir sey yemek duser.

Bir çok erkek arkadaş yakınlaşmalar cinsellik bir kızın evlenmeden yapmaması gereken şeyler basit kız durumuna düşüren şeyler bu namussuzluk değil mi adım lekelendi bi kere tanıdıklarım yüzüme bakmıyor tanımamazlıktan geliyor dalga geçiyor
Bence değil. Ben evli değilim aktif bi cinsel yaşantım var ve bunla ilgili ağzını açıp tek kelime edecek olan olursa lafı ağzına tıkıveriyorum. Bakış açın biraz dar istersen biraz feminist kitaplar oku

İlk önce psikoloğa görün sana uygun bı tablo oluşturur kendini bu kadar salma bi hata yapmışsın ve dönmüşsün ki kimler ne hatalar yapıyor o akrabaların da bu kadar seni çekiştirip kınıyor sa elbetteki kendilerinde görecekler
Kendine çeki düzen ver hep bı negatif sin
Kitap okuma alışkanlığı edin arkadaş olarak anneni gör onunla paylaş fikirlerini geçmişin öyle diye geleceğinde sorunlu olacak değil ya bi sürü akraba çevrenden uzak dur eğer seninle dalga geçecek pozisyonda bulunurlarsa her kim ne yi kınarsa o kınadığını yaşamadığı surece ölmezmiş de amma kendisinde amma evladından torunlarından de bu onların ağızlarını kapatmaya yeterli olacaktır elalem ne der diye yaşama kendi geleceğin için sağlam temeller at okuyamadım mi açık dan devm et eğitimine yarım bıraktıklarını tamamla çok çalış ayakta dur meslek edin güzel ve anneni babanı onurlandır bu şekilde elbette yuvan olucak ilerde ama bu evrelerinde sevgili adayın olmasın sadece kendine odaklan eğitimine harca zamanını

senin namusunda ne var anlayamadım. hırsızlık mı yaptın, adam mı öldürdün, ihaleye fesat mı karıştırdın, çocuk mı kaçırdın nedir yani yaptığın şey? cinsellik yaşamışsın bu mu derdin? kim yaşamıyor ki? kendini suçlamaktan vazgeç. öenmli olan hataları tekrarlamamak.

ilk önce sunu kafana sok , namus ve seref iki bacak arasinda degildir ! evlenmeden önce benimde cok aktif bir cinsel hayatim olmustu ayrica hic birini de hata olarak görmüyorum , yasadigim herseyden ögrendigim bir sürü sey var. hic kimseyle evlenemicem cocugum olmucak diye de düsünme , ben 16 yildir mutlu bir evlilik ve iki cocuk sahibiyim :) evlendigimde insanlar en yakinlarim evliligimin yürüyüp yürüyemiyecegi üzerine iddialara bile girmisti sen düsün yani :)
Simdi kalkip bir silkelen ve kendine gel , namusu iki bacak arasinda sananlara göre daha namuslusun cünkü , yasadiklarin pismaligin degil , ögretmenin olsun :KK66:

Ya yapma Allah aşkına hatta etmişsin bitmiş gitmiş. Pişman olmuşsun tövbe etmiş in kime ne. Sen kirli falan değilsin. Seni kötü görenler arkandan gülenler kirli. Herkes yaptığın günahı bilebilir ama kimse senin tövbeni bilemez dimi. Kınayanin başına verir Allah sen hiç merak etme. Ve üzülme.
Bence nerede oturuyorsanız taşının başka yere satın savin ne varsa oh mis. Gittiğiniz yerdede kimseye birsey anlatmasın. Olur biter. Evlenirsinde niye evlenmeyecekmişim.
Sen bu kadar kafana takıyorsun ya o yuzden diyorum çevre değiştirmek en iyi si.
Kimsenin düşüncesi senin Hayatından daha değerli olamaz.
Benc e sen çok iyi bir anne olacaksin ilerde yeterli güçlü ol.

Bide evdesin madem otur kitap oku biraz geliştir kendini. Yasin küçük anladığım kadarıyla. Eğitim hayatında yarim kalmış.
Git nerede kaldıysan yazıl yeniden okula daha yeni açıldı okullar eminim acıkdan okuma şansın vardır hala git kayot yaptir.Yapma böyle tut hayatın bir yerinden.

Sen önceden çok hata yaptım diyorsun da asıl hatayı şimdi yapıyorsun. İnsanın hayatını en çok mahveden ümitsizliktir. Niye kendinden ümidini kesiyorsun. Dün dunde kaldı ne yaptın ne yaşadın bilmiyoruz ama bırak artık onları dünde. Bir iş bul çalış. İnsanlar her zaman konuşacak şey bulur
Artık dışarı çıkmaya başla. İş bul. Beni eziyorlar demişsin ama bunu iş hayatında çoğu kişi yaşıyor. Bunlarla mücadele etmeye çalış. Kimsenin hayatı kolay değil. Herkesin hataları var. Ama ne bileyim.. evde oturup sürekli ağlamaklı oturunca ne olacak. Bir on yıl sonra da bugunleri düşünüp pişman olursun. Gençken çalışmadım, kendimi iyilestirmedim de hep eve kapandim diye.

Kime göre neye göre namussuzsun ?
Adam mı öldürdün,çocuklara cinsel tacizde mi bulundun?
Evlenmeden önce cinsellik yaşaman seni namussuz yapmaz.
En büyük hatayı yaşadıklarını hata olarak görerek yapıyorsun.
İlk önce kendini sev ve değer ver.
Gerekirse doktor yardımı al.
Hayat bunlar için ah vah etmek için çok kısa :KK66:

dünyada tek sevişen sen değilsin şekerim, sevişenler de günahkar ya da kirlenmiş olmuyorlar . biraz büyümelisin

X