İnstagramın size faydalı olduğunu düşünüyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kullanmıyorum, insanların nerede ne yaptığı, o gün hangi kahveyi içtiği, tatilde hangi kokteylle dans ettiği beni ilgilendirmiyor çünkü. İnsanları narsisizme sürüklediğini düşünüyorum ama aynı anda eğer o görünen süper hayatları yaşamıyorsanız da depresifleştiriyor. Eksikliğini hissetmedim, kullanan ve faydasını görenler de vardır illaki

Kullanıyor musunuz? Yani sizce kullanılmalı mi
Açıkçası güzel, öğretici şeyleri takip ediyorsanız güzel. Tabii ki birde bu durumu eşe anlatmak gerekiyor. İnstagrama ne zaman girsem eşim tarafından sıkıntı yaşıyorum o yüzden aramızı bozmasındansa girmemeyi tercih ediyorum o yüzden de buraya üye oldum artık eskisi gibi girmiyorum oraya.

Sosyal medya bir iki yıldır tamamen uzak olduğum bir ortam. Bir keresinde bir arkadaşımla yazıştım WhatsApp üzerinden. Ona portakal kabuklarından şekerli cips yaptığımı söylemiştim. Sonra Instagram'ı açmıştım, o zaman vardı hesabım. İlk karşıma çıkan portakal kabuğundan cips yapma videosu olmuştu.
Dedim noluyor yav?
Kaç kişinin önüne böyle bir öneri çıkar?
Saçmalık. Bir şey merak edip baksan, bezdirene kadar türevleri çıkıyor önüne. Ben faydasını görmedim.

Gezginler fotoğrafçılar ve komik içerikler bana çok iyi geliyor. Aynı zamanda benim için de sadeleştirilmiş bir arşiv. Geriye dönüp kendi hikayerime postlarıma bakmayı da çok seviyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X