ınstagram dolandırıcılığı

Hostesin Kirmizi Fulari

Safimu🕊 Hostesiniz Konuşuyor 💬🌸
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
4.803
3.183
Merhaba kızlar. Hemen hepimiz instagram dan alışveriş yapıyoruz. Bende bi ayakkabı satın aldım, ürün geldi kapıda ödeme olarak. ben evde yokken annem almış . bi geldim açtım ürün başka bi ayakkabı. iade etmek istediğmi yazdım ok ben sıze havale yapacağım parayı dedı. yolladım ayakkabıyı zaten çakma bışey . Neyse efendım tabıkı parayı yollamadı tahmın ettıgım gibi . Sayfayı şıkayet ettım ınternetten şıkayet yazdım ama ne çare adam heryerden benı engellemış. olan gıden parama oldu. bu konuda yapıcak bışey var mıdır bılen bılgı sahıbı olan ? adresı telefonu kargo bılgılerınden dolayı elımde var. ınstagram adını yazayım da aman sızın de ağzınız yanmasın. oldukca takıpcısı yuksek bı spor ayakkabı sayfası cunku cok guvenılır gorunuyor. insatgram ismi : class_sporayakkabi spor ayakkabı dünyası dıye geçıyor. ınanın okadar sınır oldum kı nası ınsanlar bunlar bılmıyorum..

bence fotoğrafları hiç güvenilir durmuyor.. hep internetten alınma fotoğraflar. hiç kendi dükkanında kendisi çekmemiş mi bu adam? instagramdan alışveriş yapacağınız zaman buna dikkat edin. fotoğrafları kendi dükkanında çekiyorsa kendisi giyip gösteriyorsa genelde onlar güvenilir oluyor. şu şekilde mesela. bu sayfadan ben bi kaç alışveriş yaptım gayet de memnunum, fotoğraftaki kadın dükkanın sahibi zaten, her şeyi kendi üzerinde gösterir.
Adsız.png

Merhaba kızlar. Hemen hepimiz instagram dan alışveriş yapıyoruz. Bende bi ayakkabı satın aldım, ürün geldi kapıda ödeme olarak. ben evde yokken annem almış . bi geldim açtım ürün başka bi ayakkabı. iade etmek istediğmi yazdım ok ben sıze havale yapacağım parayı dedı. yolladım ayakkabıyı zaten çakma bışey . Neyse efendım tabıkı parayı yollamadı tahmın ettıgım gibi . Sayfayı şıkayet ettım ınternetten şıkayet yazdım ama ne çare adam heryerden benı engellemış. olan gıden parama oldu. bu konuda yapıcak bışey var mıdır bılen bılgı sahıbı olan ? adresı telefonu kargo bılgılerınden dolayı elımde var. ınstagram adını yazayım da aman sızın de ağzınız yanmasın. oldukca takıpcısı yuksek bı spor ayakkabı sayfası cunku cok guvenılır gorunuyor. insatgram ismi : class_sporayakkabi spor ayakkabı dünyası dıye geçıyor. ınanın okadar sınır oldum kı nası ınsanlar bunlar bılmıyorum..
Aldığınız ürünü geri yolladiginiza dair elinizde bir makbuz vardır inşallah?

Merhaba, geçmiş olsun öncelikle. Elinizde fiş, fatura gibi bir belge var mı?

Eğer tüm konuşmalar yazışma ile kayıtlı ise tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim arkadaşım elimde fiş var evet konuşmaları da kaydettim insan böyle aptal yerine konmaktan dolayı sinir oluyor inanın insanlar çok rahat olmus

kızlar bu şahısta ablamı dolandırmıs bende whatsapptan konustum ama çok pişkin kendısı sıkayet edemeden engelledı benı ınstagramdan. konu şöyle ki; kapatıcı bı krem sıparıs vermıs fakat krem, kullanılmıs olarak gelmıs dıs macunu gıbı ortadan sıkılmıs şekılde dusunun. ben hıç yapmıyorum bunlar yuzunden ınstagramdan alısverıs. Haram kazançla nasıl yaşıyorlar şaşırıyorum :/

Eklentiler

• WhatsApp Image 2016-11-08 at 00.44.22.jpeg
    WhatsApp Image 2016-11-08 at 00.44.22.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 139
Merhaba kızlar

Instagramda butikcci adlı site dolandırıcıdır.Siparişin ödemesini yaptıktan sonra sizi engelleyip toz oluyorlar aman dikkat!

Eklentiler

• B36FDF28-50F4-4E01-BA7F-52B237596930.png
    B36FDF28-50F4-4E01-BA7F-52B237596930.png
    158,1 KB · Görüntüleme: 123
X