İğneli Epilasyon İstanbul Sena İğneli Epilasyon

eskisehir1982

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
8
0
42
Merhaba ben forumu yıllardır uzaktan takip ediyorum. İstanbuldaki Sena İğneli Epilasyonla yaşadığım diyaloğu yazmak için üye oldum. Çünkü kendisi elinden geleni ardına koyma diye misillime yaptığı için yazıyorum. Ankarada birkaç kez iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra hamile kalınca yüzüm yarıda kaldı. Bende ağdayla devam ettim. Daha sonra maddi durumumu toparlayıp gidemedim. Bu arada gidecek olursam bilgileneyim diye instagramdan buradan tüm iğneli epilasyon uzmanlarını takibe aldım. Zeynep Polat çok tanındığı için onun ismiyle etiket aratırken istanbulda Sena iğneli epilasyon diye bir kişinin paylaşımlarına zeynep polat etiketi koyduğunu gördüm. Başka bir uzmanın ismini etiket olarak koyuyordu. Süsen güzellik diyre bir yeride etiketine koymuştu. Bu bana doğru gelmedi, dikkatimi çekti bu kişiyi takibe aldım. Bir süre sonra mesaj yazdım intagramdan soru sordum. Birkaç soru sonra sohbet ilerleyince neden başkasının ismini kullandığını sordum önce normal cevap verdi daha fazla insana ulaşabilmek için dedi. Ocak ayında hesabını açtığı için ve çok genç göründüğü için yeni başlayıp başlamadığını merak ettim. Uzun süredir yapıyorum ustam çok iyiydi dedi. Bende bu sözün üzerine doğal olarak ustasını sordum. Çok iyiydi deyince ismini söyleyecek sandım. Adı bende kalsın gibi bir cevap verdi. Neden bunu gizleme ihtiyacı duydu anlamadım bu bende güven sorunu yaşattı. Sonra bir gün instagramdan canlı yayın yaptı. Tecrübesini hesaplayabilmek için yaşını sordum söylemedi bende kalsin dedi. Birkaç tane takipci baska uzmanlar hakkinda sorular sordu bu iyi mi bu kötü mu diye. Zeynep Polat hakkında , elini beğenmiyorum insanlar memnun olsalardı bana gelmezlerdi falan dedi canlı yayında. bu tavrı hic profasyonel gelmediği için önceden dmden yazdığım pozitif mesajları sildim . Sonra baktım beni engellemiş. Sebebini merak ettim ve en başından beri cevapları tatmin etmediği için başka hesaptan saygılı bir sekilde sorular sordum. Neden beni engelleme gereği duydunuz, tecrübenizi öğrenmek icin sorduğum sorulara cevap olarak övdüğünüz ustanızı ve yaşınızı neden söylemiyorsunuz, neden başka bir uzman hakkında canlı yayında konuşuyorsunuz şeklinde ama saygi içinde sorular sordum. Gelen cevaplara inanamadım. Bana sen kim oluyorsunda bana hesap soruyorsun , kimsin sana cevap vereyim senin gibi bir insani ben müşterim olarak kabul etmiyorum, sen ayakkabı aldığında ustasını mi soruyorsun, bana yazdığın güzel mesajları silmişsin bunu farkettim seni engelledim dedi. Çok düşük bir uslupla yazmış. Mesajlari sildigimi kontrol etmis , sildim diye de engellemiş. Ben eleştiri bile yazsam siz diye konuşuyorum kendisinden en az 10 yas büyük olduğumu düşünüyorum , onun verdiği cevaba inanamadim sohbetin başından itiberen ekran görüntüleri aldım. Ben ekran görüntüsü aldıktan sonra mesajları teker teker sildi. Neden siliyorsunuz dedim. Senin gibi bir zavallıya değmez çünkü dedi. Cok normal sorular sordum diye zavalli dedi bana bayan. Bunun üzerine çok öfkelendim. Zeynep hanima ve susen guzellike ismini kullandığınızı yazacağım kadınlar kulübüne de yazacağım dedim. Elinden geleni ardına koyma dedi. Sonra zeynep hanıma ve susen guzellike yazdım. Zeynep hanim aynen şöyle dedi, takipcilerimiz müşterilerimiz bize şikayet ettiler bu merkezi haberimiz var tüm takipcilerimize istek göndermis bizimde farketmememiz icin bizi engellemiş kendisini uyardık geri adim atti dedi. Sonra Süsen guzellike yazdım onlarda bizi engellemiş dedi. Julia hanıma yazdım size de yapabilir diye. Benide engellemiş galiba görmemi istemediği şeyler var dedi. Geçtigimiz haftalarda da doğa epilasyon hesabında , şikayet üzerine takipçilerimizi rahatsız eden hesabın farkındayız ama bizi engellemiş diye paylaşım yapmış. Mesaj yazdım. Müşterilerin şikayetlerini yayınlayınca bizede dmden fake hesaptan takipçisi gibi görünerek hakaret içerikli mesaj yazdılar dedi. Hem milletin sayfasına dadanmış hem de hakaret mesaji yazmış. İnstagramda kaç tane iğneli yapan merkez varsa hepsine yazdım. Emel hanima sevda hanima gul hanima ebru hanıma, istanbuldaki tum merkezlere yazdim engellendiyseniz musterilerinizi eklemistir dedim.Herhalde en az 20 hesaba yazmışımdır çünkü beni çok öfkelendirdi. Çoğuda evet engellemis dedi. Bir kişi doğru birşey yapıyorsa neden başka uzmanları böyle engeller ? Neden cildini teslim edeceği uzmanın tecrübesini merak eden bir kişiye hakaret eder ? İnstagramdaki her uzmana üsenmeden teker teker yazdım bunların da ekran görüntüsünü alıp sena iğneli epilasyona gönderdim. Çünkü kimse saygı içinde soru soran bir müşteri adayına hakaret edemez. Beni ikinci kez engellediği için başka bir hesaptan sena iğneli epilasyonun sayfasına girip fotoğrafının altına yorum olarak bana yazdığı saygısız mesajları ve diğer uzmanların sayfalarinda yaptıklarını yazdım. O sırada biri neden eldiven kullanmıyorsunuz diye çok normal bir soru yazmış. Kadın sanki çok garip bir soru sormuş gibi yazmış ki ellerimi yıkıyorum eldiven kullananlar sadece video cekerken göz boyamak için eldiven kullanıyor yazmış. Benim gittiğim uzman her gittiğimde hep eldivenle çalıştı video falan da çekmiyordu. Kendisi o kadar fesat ki eldiven kullanmadığı yetmiyor gibi eldiven kullanan kişileri göz boyamakla suçluyor. Eldivensiz çalışmak yasak onu da bilmiyor. Hem de corona zamanı. Başka bir sözde takipçisi de soruyu soran kadını azarlayarak , nasıl tüm gün eldiven taksin zaten ellerini yıkıyor hayatı boyunca eldiven mi taksin diye yazmış. Buda azarlayan kadini desteklemiş. Sonra engelledi tabi. Belli ki kendisinde ve takipçilerinde yanlışı savunmak bir adet olmuş. Zaten takipçilerine bakınca sahte duruyor. Daha yeni başlamış ama paylaşımlarının altına abartili övgüler yazılmış. Sayfasında garip garip itici kıllı kadın hatta kıllı bebek çizimleri var. Videoda müşteriyle konuşurken ukala ukala konuşuyor. Ben bana yazdığı sebebini anlamadigim o hakaretlere karşı bu kadar uzun yazdım. Çekindiği ne varki bir müşteri adayinin sorusuna bu kadar cirkeflesiyor. Herkes emeğiyle bir isi yapabilir ona saygim sonsuz ister yeni başlamış olsun ister uzun süredir yapmış olsun alinteri ile yapılsın yeter. Ama sorular hoşuna gitmedi diye müşteri adayına hakaret edemez. Sayfası yeni açıldığı için ve paylaşım az olduğu için yeni mi başladınız soruları kadar doğal bir soru olabilir mi. bana hem hakaret edip hem elinden geleni ardında koyma dedi bende koymuyorum.

Epilasyona giymeyi düşünüyordum vazgeçtim gerçekten güvensizlik oluşyurdu bende

Evet çok güvensizlik oluşturdu. Soru soran müşteriye hakaret etmesi, baska uzmanların sayfasına dadanması.Ben diğer uzmanlara onların etiketlerini kullandığını yazınca, onlar yazdılar haberimiz var takipcilerimizi ekleyip ulaşamayalım diye de bizi engellemiş diye.yazdığım merkezlerin cogu bunu yazdı.Sayfasına bakın yeni yüklediği videoda bile yasak olmasına rağmen eldiven kullanmamış.Yetkililer basbas bağırıyor yinede eldiven kullanmayıp insanların sağlığını hiçe sayıyor. Ama kendisini korunmak icin koruma elbisesi giymis. Müşterisinin sağlığı önemli değil demek ki.Neden eldiven kullanmıyorsunuz diye soran bir kadınada kendisi ve bir tane takipcisi demedigini bırakmamıştı. Neymis eldiven kullanan uzman yokmus, resimlerde insanları kandırmak icin kulanıyorlarmış. Ben iki kere gittiğim uzman fotoğraf falan çekmiyordu ama eldivensiz çalışmıyordu.Kendisi doğru olanı yapamıyor ama hastasının sağlığını düşünen uzmanlarada iftira atiyor.Ben zeynep hanimin bile sayfasinda övgü dolu mesajlar yazani görmedim. Bunun sayfasinda yeni bir yer oldugu halde gittim cok memnunum sizde gidin diye mesajlar var. Bana hic gerçekçi gelmiyor. bana göre çok amatörce. Ettiği hakaretler için özür dileseydi bu kadar uzatmazdim ama o kim oluyorki soru sorduğum için hakaret edebiliyor bana.Yeni başlamış işe ama reklamını bu şekilde çok kötü yaptı.

Geçenlerde sayfasina attığı videoya baktım koronada bile eldiven kullanmamis. Musterim daha önce cok pahali yere gitmis diyor. Sen kendi isine baksana müşterinin daha önce gittigi yerde ödediği para seni ne ilgilendiriyor. Musteri oraya gittiyse parasini bilerek gitmiş zorla mi gitmiş . Sen neden baska yerleri bu kadar takinti yapiyorsun acaba. Burayi okuduğuna eminim. baska merkezin fiyatına, takipcisine kadar takinti yaptığıni cok belli ediyorsun. Instagmrada bilerek yeni bir hesap açtım iğneli merkezlerini takibe aldim bilerek sena iğneli epilasyonu takip etmedim bakalim takip gonderecek mi diye zeynep polatin sayfasinda bilerek soru sordum. Hemen bana sahte hesaptan biri yazdi iğneliye ihtiyaciniz varsa ben sena iğneli epilasyona gidiyorum diye sonra sena iğneli epilasyon bana istek gönderdi. Kiz kafayi bozmus diger merkezlerin takipcisiyle, hala mesaj gönderip musteri çekmeye çalışıyor. Meme ucunu cimbizla alan çıplak kadin resmi koymus. Sacma sapan ne yaptıgı belli degil.

X