insta kullananlar yazabilir mi?

Bu sosyal medyaya bu kadar takan insanları gördükçe hayret ediyorum. Takmışsınız bir instagram şu bu diye. Ya ekrandan uygulamayı kaldırmış arka planda çalışıyor belli ki. Demek ki ya aşırı tepkilerinizden ya da bir şeyler çevirdiği için sizden saklıyor. Bunu anlamamak imkansız.
Pardon da takmakla ne ilgisi var adam bNa hiç instegram kullanmıyorum dedi sizin kadar biz de biliyoruz yoksa bazı şeyleri

bilirkişi geldi.

hesaba uzun süre giriş yapmayınca (hesap deaktive edilmediyse) email geliyor. bilmiyorum benim takip ettiğim kimse olmadığı için mi öyleydi ama hep de olmadık kişiler hakkında “x, y, z paylaşım yaptı” gibi postalar geliyor. her gün giriyor olsa email gelmezdi
Evet aynen o tarzdaydi gelen mesaj

Arkadaşlar iyi akşamlar
Bir telefonda instegram uygulaması yoksa yani silindiği ve kullanılmadığı söyleniyorsa
O kişinin mail adresine şu şu kişi paylaşım yaptı diye mesaj gelir mi bilenler yazabilir mi emin olmam lazım benim için çok onemli:KK43:

Evet geliyor ayarlarına bağlı.
Benim eskiden kullandığım instanın herşeyi mail olarak geliyordu. Felanca resim ekledi, felanca yorum yaptı vs vs.
Ayarlara bakınca görürsün zaten.

Icini dişini anlamadan neden postalayim pardon da,belki spam vs
Benim kocama gelse haberim bile olmaz çünkü güveniyorum bakmıyorum kontrol etmiyorum. Demek ki siz güvenmiyorsunuz niye güvenmediğiniz hep arkasını kontrol edeceğiniz biriyle olmak istiyorsunuz. Olun sonra böyle yersiniz birbirinizi. Madem spam kendisine sorun. A bak spam gelmiş diye ama çünkü siz de güvenmiyorsunuz, yalan söyleyeceğinden eminsiniz.
Zor hayatı seçiyorsunuz evlenince de “bekarken böyle değildi yaaaağğv” diye kendinizi kandırıyorsunuz

Benim kocama gelse haberim bile olmaz çünkü güveniyorum bakmıyorum kontrol etmiyorum. Demek ki siz güvenmiyorsunuz niye güvenmediğiniz hep arkasını kontrol edeceğiniz biriyle olmak istiyorsunuz. Olun sonra böyle yersiniz birbirinizi. Madem spam kendisine sorun. A bak spam gelmiş diye ama çünkü siz de güvenmiyorsunuz, yalan söyleyeceğinden eminsiniz.
Zor hayatı seçiyorsunuz evlenince de “bekarken böyle değildi yaaaağğv” diye kendinizi kandırıyorsunuz
Belki tesadüfen görüşümdür...

Teşekkür ederim canım cevabın için öyle kafam karıştı ki inan kullanmadan
Gelmez demiş çoğu kisi
bende instagram uygulaması var ama şu an kullandığım hesap açık ona rağmen eskiden şifresini unuttuğum hesaplardan mail geliyo tabi eğer hesapları dondursaydım gelmezdi ama direk çıkış yapıp sonra şifreyi unutttuğum için mailler gelmeye devam ediyor eminim merak etmeyin

benim yıllardır girmediğim şifrelerini unuttuğum hesaplarım adına mailden bildirim geliyo şu kişileri takip edin vs diye

bende instagram uygulaması var ama şu an kullandığım hesap açık ona rağmen eskiden şifresini unuttuğum hesaplardan mail geliyo tabi eğer hesapları dondursaydım gelmezdi ama direk çıkış yapıp sonra şifreyi unutttuğum için mailler gelmeye devam ediyor eminim merak etmeyin
Yani şöyle bu kişi önceden kullandım ama dondurdum dedi Bana canım demekki doldurmamış

Arkadaşlar iyi akşamlar
Bir telefonda instegram uygulaması yoksa yani silindiği ve kullanılmadığı söyleniyorsa
O kişinin mail adresine şu şu kişi paylaşım yaptı diye mesaj gelir mi bilenler yazabilir mi emin olmam lazım benim için çok onemli:KK43:
Sence gelir mi ? Sen gitmedigin bir yerde görülebilir misin ?

Daha önce yazılmış ama ben de tekrarlayayım hesap kapanmadıysa mail gelebilir. Birine gelmiyor olması kimseye gelmeyeceği anlamına da gelmez. Ayarlarla filan ilgilidir. Sosyal medya hesapları uygulamalardan bağımsızdır uygulamalar hesabınıza erişimi ve kullanımı kolaylaştıran araçlardır sadece. Uygulamayı telefondan kaldırınca hesabın silineceğini düşünen de ne bileyim.

Gelir ama bu sanırım telefonla da alakalı benim huawei kullanırken geliyordu ıphone da aynı mail adresim gelmiyor. Arkadaş olarak eklediğinde mesaj attığında bile geliyordu.

İnstagram hesabı aktifse gelebilir, telefonda uygulama silinmiştir ama hesap aktiftir. Bu da saçma oluyor zaten, kullanmıyorsan komple kapatırsın.
Ama hesap aktif değilse gelmez.
Bir de Instagramdan mail alıyor muyduk ya, hep bildirim aldığım için dikkat etmemişim.
Evet alınıyor mail. Seçiliyor bildirim söyle gelsin böyle gelsin diye.
Hatta geçen gün annemin Facebook unu düzenlerken gördüm ordan da istenirse mail gidiyor

X