insta kullananlar yazabilir mi?

kartanesi9090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
15
0
37
Arkadaşlar iyi akşamlar
Bir telefonda instegram uygulaması yoksa yani silindiği ve kullanılmadığı söyleniyorsa
O kişinin mail adresine şu şu kişi paylaşım yaptı diye mesaj gelir mi bilenler yazabilir mi emin olmam lazım benim için çok onemli:KK43:

Mail gelmez sanirim ama uzun sureden sonra biri post yada story atiyorsa instagram uygulama icinden bildirim gonderiyor. Xxx kisisi uzun zaman sonra post paylasti diye. Ama mail bana hic gelmedi simdiye kadar.

İnstagram hesabı aktifse gelebilir, telefonda uygulama silinmiştir ama hesap aktiftir. Bu da saçma oluyor zaten, kullanmıyorsan komple kapatırsın.
Ama hesap aktif değilse gelmez.
Bir de Instagramdan mail alıyor muyduk ya, hep bildirim aldığım için dikkat etmemişim.

İnstagram hesabı aktifse gelebilir, telefonda uygulama silinmiştir ama hesap aktiftir. Bu da saçma oluyor zaten, kullanmıyorsan komple kapatırsın.
Ama hesap aktif değilse gelmez.
Bir de Instagramdan mail alıyor muyduk ya, hep bildirim aldığım için dikkat etmemişim.
Bende öyle düşünüyorum,uygulama silinmiş ama hesap aktif
Ve evet geliyor mail adresine bildirim ama herkesin öyle mi bilmiyorum

Yani şimdi siz söyleyince baktım, instagram kullanıyorum ama benim mailime hiç o bunu paylaştı vs diye bildirim gelmiyor. Şifre değişikliğinde gelmiş en son. Ama ayarlarla alakası var mıdır bilemedim. Ben zamanında mail gelmesini engellemiş olabilirim.

Örnek mail ekledim böyle geliyor bende bildirim olarak. Sildigim yerde takip ettiğim kişinin kullanıcı adı ve biriyle paylaşım yaptıysa etiketledigi kisi var.

Eklentiler

• 20240418_220143.jpg
    20240418_220143.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 45
Ama şöyle diyeyim birkaç erkek ismi var ve mail sahibinin hiç öyle arkadalari falan yok.spam mesaj nasıl olabilir yazabilir misiniz valla beynim yandı benim

Benim eski mail hesabıma öyle mailler geliyordu, halbuki o adresimle hesap acmamistim Instagram'da. Zannederim o linklerden birine bassam hesabim falan calinirdi. Ama zaten maili yollayan adrese bakınca Instagram'dan gelmediği belli oluyordu.

He bu arada, Instagram webden de kullaniliyor. Telefonda uygulamaya gerek yok illa ki

Bu sosyal medyaya bu kadar takan insanları gördükçe hayret ediyorum. Takmışsınız bir instagram şu bu diye. Ya ekrandan uygulamayı kaldırmış arka planda çalışıyor belli ki. Demek ki ya aşırı tepkilerinizden ya da bir şeyler çevirdiği için sizden saklıyor. Bunu anlamamak imkansız.

bilirkişi geldi.

hesaba uzun süre giriş yapmayınca (hesap deaktive edilmediyse) email geliyor. bilmiyorum benim takip ettiğim kimse olmadığı için mi öyleydi ama hep de olmadık kişiler hakkında “x, y, z paylaşım yaptı” gibi postalar geliyor. her gün giriyor olsa email gelmezdi

Benim eski mail hesabıma öyle mailler geliyordu, halbuki o adresimle hesap acmamistim Instagram'da. Zannederim o linklerden birine bassam hesabim falan calinirdi. Ama zaten maili yollayan adrese bakınca Instagram'dan gelmediği belli oluyordu.

He bu arada, Instagram webden de kullaniliyor. Telefonda uygulamaya ger

X