İnsan içine çıkamiyorun ,artik bir daha gülemeyeceğimbu geçici dişlerle

geçici olanlar idareten yapılan bişey olduğu için normal ben de aynısı olmuştu yapılan dişle alakası yok

Merhabalar ,dun ust 6 dişime doktor zirkonyum yapmak icin kuculttu ve ölçu aldi.Bir hafta sonra dislerim takilacak fakat yemek yiyebilmek icin gecici diş takti .O dişleri gorunce aglama krizlerine girdim dundendir yataktan cikamiyorum .Doktorum uzulme orjinal disler boyle olmayacak daha estetik duracak diyor ama ben kendime gelemiyorum.Aynaya bakamiyorum ,yataktan cikamiyorum yarin işe maske ile gidecegim.Daha once zirkonyum diş yapab oldumu nasil duruyorlar guzel olacak mi :kızgın:

Ben yaptırdım🙃Merak etme onlar dediği gibi geçici diş.Model secmissinizdir zaten güzel olacak.Agri sızı durumu nasıl?Benim ağlamalarim ağrıdan sancıdan olmuştu gecelerce😓

• Beğen
Reactions: sub
Şu an aynı durumdayım. En az 1 hafta böyle kalacak. Geçicileri söküp atasım var.Dişleriniz nasıl oldu? Endişeyle bekliyorum :KK43:

Ben yaptırdım🙃Merak etme onlar dediği gibi geçici diş.Model secmissinizdir zaten güzel olacak.Agri sızı durumu nasıl?Benim ağlamalarim ağrıdan sancıdan olmuştu gecelerce😓
Selam ağrılarınız geçtimi bende zirkonyum yaptırdım çok ağrı var ,ne kadar oldu sizin yaptıralı

Selam ağrılarınız geçtimi bende zirkonyum yaptırdım çok ağrı var ,ne kadar oldu sizin yaptıralı
Bana sormamışsınız ama🙂 yapıldı bitti mi işlemler kalıcı olarak. Sızlama, hassasiyet olması normal kendiliğinden geçer zamanla.

• Beğen
Bana sormamışsınız ama🙂 yapıldı bitti mi işlemler kalıcı olarak. Sızlama, hassasiyet olması normal kendiliğinden geçer zamanla.
Evet bitti 1 ay oldu hala sıcak bişey yiyip içemiyorum geceleride sızlama oluyor doktorumu aradım biraz daha sabret diyor

Merhaba.Gecti ağrılarım nadirde olsa sızlama yapmasi dışında bir sorun yok.Benim sanırım 2 yıl oldu
Ağrılar sızılar ne kadar sürdü acaba 1 ay oldu benim hala ağrı sızı var normalmı yoksa bi sorun mu var ki anlayamadım doktorumda uzakta mesaj attım biraz daha sabret dıyor

Ağrılar sızılar ne kadar sürdü acaba 1 ay oldu benim hala ağrı sızı var normalmı yoksa bi sorun mu var ki anlayamadım doktorumda uzakta mesaj attım biraz daha sabret dıyor
Aslında normal değil.Ben de aylarca çektim.Kuzenim hiç çekmemişti.Benim sinirlerim alınmamıştı.Onunkiler alındığı için hissetmedi galiba.

• Beğen
Evet bitti 1 ay oldu hala sıcak bişey yiyip içemiyorum geceleride sızlama oluyor doktorumu aradım biraz daha sabret diyor
Ağrı yoksa sızlama olabilir ve geçer. Sonra zaman zaman yine olabilir. Sonuçta dişler kesildi. Zonklama şeklinde ağrı varsa normal değil. Kaplamaları açıp kanal tedavisi yapıyorlar o zaman.

• Beğen
Aslında normal değil.Ben de aylarca çektim.Kuzenim hiç çekmemişti.Benim sinirlerim alınmamıştı.Onunkiler alındığı için hissetmedi galiba.
Evet sinirler benimde alınmadı ,inşallah en kısa zamanda geçer ağrılar ,yanıtlarınız için çok teşekkür ederim güle güle kullannın

Ağrı yoksa sızlama olabilir ve geçer. Sonra zaman zaman yine olabilir. Sonuçta dişler kesildi. Zonklama şeklinde ağrı varsa normal değil. Kaplamaları açıp kanal tedavisi yapıyorlar o zaman.
Gündzleri sızlama oluyor geceleri kulağıma vuran ağrı oluyor ama çok dayanılmayacak gibi değil ama insanı huzursuz ediyor sanırım 20 yaş dişte sorun var kaplamayı çıkarmadan üsten açılarak kanal tedavi yapılıyormuş doktor yolu gözüktü bana şehir dışında doktırum gidicem artık ,teşekkür ederim yanıltlarınız için

X