İNSAN İÇİNE ÇIKACAK YÜZÜM KALMADI:)

Selametlik NOWZARADAN tipimi görse oturdugu yerde ters dönerdi. Diz çöker obezlerden af dilerdi :p 1.60 boyum var türlü türlü yeme alışkanlığım var. Gittigim diyetisyen bile ismine kara calinmasin diye kilo aldığımı gördükçe benimle yollarını ayırdı. Kadincagiz beni görünce ilmek ilmek işlediği meslek aşkı gitti , gözünün feri söndü. Her neyse az önce kendim gibi 1.60'lık şişman kankimle bahse girdik. Kim once 69'u görürse, digeri ona pahalı bir hediye alacak. Bu konuyu zayıflama günlüğüm olarak kullanayım dedim. Yarın sabahtan itibaren kilomu paylasicam. Diyet listem yok , oruç tutunca cevremdekilere bela oluyorum o yuzden sadece sürekli tartilarak her gün bir onceki günden 100 gram da olsa daha az çıkmaya çalısıcam. Bakalim nolacak.
Nickini cok sevdim diyet sayfamız var 40 kişiyiz yarışlar spor vs var. Menü yazıp birbirimizi destekliyoruz. Katılmak istersen link veririm.
Burdan devam edersen başarılar diliyorum. 🙏

Nickini cok sevdim diyet sayfamız var 40 kişiyiz yarışlar spor vs var. Menü yazıp birbirimizi destekliyoruz. Katılmak istersen link veririm.
Burdan devam edersen başarılar diliyorum. 🙏
Kendi konumda bile hic aktif olamıyorum o yüzden simdilik buradan devam edeyim @cordella 🤭 Cok düşündüm bu nicki ama kolay buldum😃

Arkadaşlar on gün once artik başlıyorum deyip 80 kiloyla başladığım diyetim bugün itibariyle 76.15 le devam ediyor🥰 Her sabah elma sirkesi iciyorum, spora gidiyorum, ekmek ve seker yemiyorum ( isyerimde aşure , kadayif falan getirdiler de içim kan aglarken "ben bunları zaten sevmem ki" dedim🥺🥺) kan kustum kızılcık şerbeti bile icmedim içinde şeker vardir diye😝😝 Neyse ara ara yazarım yine☺️

X