Imkansiz Evlilik

Hangi acılarla dalga geçiyorum? Evlilik acısı mı? İnanın ne dediğinizi anlamıyorum.
Ben evlendim boşandım artık benimle kimse evlenmez mi diyorsunuz? Niye kendinize defolu muamelesi yapıyorsunuz? Azıcık saygınız olsun kendinize ki diğer inşanlar da saygı duyabilsin.
Hayaliniz de evlenmek olmasın, hayatı dolu dolu yaşamak olsun, mutlu yaşamak olsun. Evlilik elbet olur, yeter ki insanla olsun.
Kendinizi eziklemeyi bırakın. Acılarım acılarım diye dramaya bağlamayı bırakın, boşanmış olmak bir acı değil.
Haklısınız

siz çevrenizi değiştirin bence. boşanmış biri olarak konuşuyorum boşanmayı bir eksiklik yada kötü bir durum olarak görmüyorum benim çevremde kimse de görmüyor. siz çevrenizi değiştirin kim size niye kötü bir gözle baksın? kötü yola mı düştünüz ne ilgisi var?
Dogru ama bekarım bununla niye olsun yada ailesi hor görür olmaz diye

Bizim yeni gelin böyle kısa süre evlilik yapıp boşanmış birisi kaynımla evleniyor ama onlar akrabalık bağları da var yani gönül sevdikten sonra olmayacak bişey değil ama niye polis yada jandarma olması şart onu anlamadım
Çocukluk hayalim o yüzden çok istiyorum

Bence meslekten öte hayırlı birini isteyin. Bu işler nasip kısmet nasıl olacağını biz bilemeyiz.
Belki çok daha güzelleri olacak, güzel bi vakitte güzel bi insanla olsun.

Çocukluk hayalim o yüzden çok istiyorum
Yanlış anlamazsanız soracağım, kaynım polis, 1 ayın 2 haftası görevde zaten evinde olduğu 2 haftanın 1 haftasında da öğlen gidip ertesi gün sabaha karşı geliyor. Asker polis eşlerinin işleri hiç kolay değil yani, neden böyle bi hayaliniz var?

Yanlış anlamazsanız soracağım, kaynım polis, 1 ayın 2 haftası görevde zaten evinde olduğu 2 haftanın 1 haftasında da öğlen gidip ertesi gün sabaha karşı geliyor. Asker polis eşlerinin işleri hiç kolay değil yani, neden böyle bi hayaliniz va
Neden var çünkü o kişi daha iyi anlar kolay olmadığını evliliğin fedakarlık sevgi saygı öyle yani birde çok istiyorum çocukluk hayalim

Çocukluk hayaliniz polis veya jandarmayla mu evlenmekti gerçekten e ilkinde niye polis jandarma olmadı

Üniforma sevdası.
Hayir üniforma sevdasii felan değil size öyle gelebilir ama sırf onun için evlenilmez sevgi sabır fedakarlık bekler polis yada jandarma biri ile evlenceksem sabır ve fedakarlık olduğu için beklemek kolay değil o yüzden benim için bir anlamı var size öyle gelebilir

Hayalim olduğu için size komik gelebilir herkesin hayali vardır siz kendi hayalleriniz ile dalga gecin
Hayallerime kriter koymuyorum ben yada mesleki ayrim vs yapmiyorum. Oncelikle mesleğinizi elinize alin sonra onlar sizi bulur.

2024 yılındayız bu durumu hor gören biriyle de bir zahmet evlenmeyin bunu hor görmeyen biri mutlaka çıkar karşınıza ama siz bu zihniyetteyken zor.
Dogru söylüyorsunuz düşüncemi değiştiriyorum ben degerliyim ayrıldım diye niye değersiz olayım ki herkesin başına gelebilir. Kötü bir iş de yapmadım .elime mesleğimi alayım önce ins az kaldı sonra Allah büyük rabbimden. Ümidimi kesmeyecegim ol der se olur hayalimin gerçekleşmesi için dua ve sabırla bekleyecegim

Dogru söylüyorsunuz düşüncemi değiştiriyorum ben degerliyim ayrıldım diye niye değersiz olayım ki herkesin başına gelebilir. Kötü bir iş de yapmadım .elime mesleğimi alayım önce ins az kaldı sonra Allah büyük rabbimden. Ümidimi kesmeyecegim ol der se olur hayalimin gerçekleşmesi için dua ve sabırla bekleyecegim
heh şöyle bak bunu başarırsan fikrini değiştirirsen hayatın değişir. sen kötü birşey yapmadın.
bende evlendim boşandım birtane de kızım var kızımla birlikte ayrı evde yaşıyorum.
bana kimin ne gözle baktığını umursamadım bu zamana kadar, o sebepten dolayı da kimse bana kötü gözle de bakmıyor senelerdir. 4 sene oldu birtane bile kötü söz kötü bakış görmedim. bu zamanda da boşanmayan kalmadı ki zaten.

Ben 4 yıl önce ayrıldım. 6 ay kısa süren bir evlilkti. Görücü usulü zorla oldu. Çocuk yok . Simdi üniversite okuyorum. 2 yıl sonra lisede din kültürü öğretmeni yada Üniversite de hoca olmayı planlıyorum ins . Ayrılmış da olabilir polis yada jandarma biri benimle evlenir mi ?
neden evlenmesin ki?

2024 yılındayız bu durumu hor gören biriyle de bir zahmet evlenmeyin bunu hor görmeyen biri mutlaka çıkar karşınıza ama siz bu zihniyetteyken zor.
Dogru söylüyorsunuz düşüncemi değiştiriyorum ben degerliyim ayrıldım diye niye değersiz olayım ki herkesin başına gelebilir. Kötü bir iş de yapmadım .elime mesleğimi alayım önce ins az kaldı sonra Allah büyük rabbimden. Ümidimi kesmeyecegim ol der se olur hayalimin gerçekleşmesi için dua ve sabırla bekle
neden evlenmesin ki?
Öylede bazıları istemez bilmem

heh şöyle bak bunu başarırsan fikrini değiştirirsen hayatın değişir. sen kötü birşey yapmadın.
bende evlendim boşandım birtane de kızım var kızımla birlikte ayrı evde yaşıyorum.
bana kimin ne gözle baktığını umursamadım bu zamana kadar, o sebepten dolayı da kimse bana kötü gözle de bakmıyor senelerdir. 4 sene oldu birtane bile kötü söz kötü bakış görmedim. bu zamanda da boşanmayan kalmadı ki zaten.
Çok haklısın ablacım sana sarılmak istedim kadınlar güçlü olmalı kötü birsey değil herkes boşanıyor

Dogru söylüyorsunuz düşüncemi değiştiriyorum ben degerliyim ayrıldım diye niye değersiz olayım ki herkesin başına gelebilir. Kötü bir iş de yapmadım .elime mesleğimi alayım önce ins az kaldı sonra Allah büyük rabbimden. Ümidimi kesmeyecegim ol der se olur hayalimin gerçekleşmesi için dua ve sabırla bekle

Öylede bazıları istemez bilmem
neden istemesin, pozitif ol biraz

X