Imkansiz Evlilik

aysevik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
43
2
25
Ben 4 yıl önce ayrıldım. 6 ay kısa süren bir evlilkti. Görücü usulü zorla oldu. Çocuk yok . Simdi üniversite okuyorum. 2 yıl sonra lisede din kültürü öğretmeni yada Üniversite de hoca olmayı planlıyorum ins . Ayrılmış da olabilir polis yada jandarma biri benimle evlenir mi ?

Ben 4 yıl önce ayrıldım. 6 ay kısa süren bir evlilkti. Görücü usulü zorla oldu. Çocuk yok . Simdi üniversite okuyorum. 2 yıl sonra lisede din kültürü öğretmeni yada Üniversite de hoca olmayı planlıyorum ins . Ayrılmış da olabilir polis yada jandarma biri benimle evlenir mi ?
bunu biz nerden bilelim?

Tahmin edebilir siniz istemez etrafta böyle bir şey duyduysanız böyle bir evlilik yapan felan
yani neden istemmesin boşanmış olmanız bir eksi değil bu tarz şeyler de kısmet. kendinizi şartlandırmayın polis yada öğretmen diye. boşanmış olmanızın eksi bir yanı yok lütfen hayata böyle bakmayın.

Buradan bir polis ya da askerin sizinle evlenmesini mi istiyorsunuz?
Kusura bakmayın da dalga geçin siz bir insanın yaşadığı acılar için dalga geçmek kolay gülme komşuna gelir başına diye bir şey var. Ben bundan böyle biriyle evlilik yapacağım birini bulacağım diye değil her insanın bir hayali vardır benim çocukluk hayalim olur mu diye merak ettim ediyorum bu hayal ile hayata tutunuyorum olmazsa yapacak birsey yok evlilikten uzak dururum daha iyi

yani neden istemmesin boşanmış olmanız bir eksi değil bu tarz şeyler de kısmet. kendinizi şartlandırmayın polis yada öğretmen diye. boşanmış olmanızın eksi bir yanı yok lütfen hayata böyle bakmayın.
Öyle değil işte insalar kötü bakıyor yada olmuyor imkansız gibi benim hayalim bu vazgeçmek istemiyorum

Buna cevap verebilmek için ülkedeki tüm polislerin jandarmaların birebir aynı olmaları lazım birbirleriyle. Sorun edecek illaki vardır yok demek fazla pollyannacılık olur ama etmeyecek de çoktur

Kusura bakmayın da dalga geçin siz bir insanın yaşadığı acılar için dalga geçmek kolay gülme komşuna gelir başına diye bir şey var. Ben bundan böyle biriyle evlilik yapacağım birini bulacağım diye değil her insanın bir hayali vardır benim çocukluk hayalim olur mu diye merak ettim ediyorum bu hayal ile hayata tutunuyorum olmazsa yapacak birsey yok evlilikten uzak dururum daha iyi
Hangi acılarla dalga geçiyorum? Evlilik acısı mı? İnanın ne dediğinizi anlamıyorum.
Ben evlendim boşandım artık benimle kimse evlenmez mi diyorsunuz? Niye kendinize defolu muamelesi yapıyorsunuz? Azıcık saygınız olsun kendinize ki diğer inşanlar da saygı duyabilsin.
Hayaliniz de evlenmek olmasın, hayatı dolu dolu yaşamak olsun, mutlu yaşamak olsun. Evlilik elbet olur, yeter ki insanla olsun.
Kendinizi eziklemeyi bırakın. Acılarım acılarım diye dramaya bağlamayı bırakın, boşanmış olmak bir acı değil.

Öyle değil işte insalar kötü bakıyor yada olmuyor imkansız gibi benim hayalim bu vazgeçmek istemiyorum
siz çevrenizi değiştirin bence. boşanmış biri olarak konuşuyorum boşanmayı bir eksiklik yada kötü bir durum olarak görmüyorum benim çevremde kimse de görmüyor. siz çevrenizi değiştirin kim size niye kötü bir gözle baksın? kötü yola mı düştünüz ne ilgisi var?

Bizim yeni gelin böyle kısa süre evlilik yapıp boşanmış birisi kaynımla evleniyor ama onlar akrabalık bağları da var yani gönül sevdikten sonra olmayacak bişey değil ama niye polis yada jandarma olması şart onu anlamadım

Biz nerden bilcez. Herkesin bakis acisi karari kendine bunu karşındaki ile sen bilcen.ne tuhaf sorular

Bizim yeni gelin böyle kısa süre evlilik yapıp boşanmış birisi kaynımla evleniyor ama onlar akrabalık bağları da var yani gönül sevdikten sonra olmayacak bişey değil ama niye polis yada jandarma olması şart onu anlamadım
Devlet memuru garantili es🤣🤣

Benim kuzenim asker, daha önce kısa bir evlilik yaşamış bir hanımla evlendi , ne var ki bunda. Tabii olur

Hepsi normal de sizle evlenmek isteyecek kişinin mesleki kariyerini nerden bilelim onu bir kavrayamadım😅

Önce okulu bitirip işe başlayın da orasını sonra düşünürsünüz

Hepsi normal de sizle evlenmek isteyecek kişinin mesleki kariyerini nerden bilelim onu bir kavrayamadım😅

Önce okulu bitirip işe başlayın da orasını sonra
Öyle tabiki ama hayalim bu gerçekleşmesini çok istiyorum. İnsan bazen hayata tutunmak için bir sebep arıyor benim çocukluk hayalim ama kimse anlayamaz benim yaşadığım acıyı tatmadan bazılarına komik gelebilir

X