İmajımda acil değişiklik yapmam gerek... Yardım

insn ister istemes huylanıyor arkadasım.resmını koyarsan yrd olmaya calısırız.profılde bişi belli olmuyo maalesef

Ya bana bi önce nereye msj yazmam gerektiğini söyleyecek biri yokmu

konuyu buraya açtığınıza göre mesajlarınızı da buraya yazmalısınız eğer yetkililer konunun yanlış yerde olduğuna karar verirse ilgili bölüme taşınır merak etmeyin siz buraya yazmaya devam edin

eşiniz dış görünüşünüzden mi sıkıldı bunu kendi mi söyledi yoksa size öyle hissetirecek bişi mi yaptı? yoksa aranızda anlaşmazlıklar mı var size ilgisiz mi o nedenle ilgisini çekmek için mi imaj değiştirmek istiyorsunuz? bakın bi çok kişi size sormuş ne tür değişiklikler istediğinize dair. resim koymak istemiyorsanız tarif edin kendinizi boy kilo ten rengi saç göz rengi vs. ve ne tür değişiklikler istersiniz. siz bunları söylemedikçe kimse şöyle yap böyle yap diyemez ki.:sm_confused:

imaj önemli.. ama ben sıkılmanın öyle imaja fiziksel şeylere baktığını düşünmüyorum...
imaj değişikliği yap yapmasına arkadaşım ama bence daha faklı şeyler de olsun ne biliiim canlılık getir evliliğine değişiklik yap...şaşırt eşini...her zamankinden daha neşeli ol,ya da ne biliim böyle şirinlikle yap...şımar,bebek gibi davran...erkekler sever böyle şeyleri :)))

sana katılıyorum canım..sositososito

Arkadaş yeni olduğu için biraz yabancılık çekiyor...
ben özelden yardımcı olamaya çalıştım ama..
bilen biri yardımcı olur mu acaba fotoğraf nasıl konuluyo bilmiyor...
birisi söylerse arkadaş ekler...kaydirigubbakcemile5

imageshack.us adresine girip fotoğrafınızı oraya yükleyin yüklendikten sonra bi takım linkler çıkacak
direct url yazan linki buraya kopyalayın

İçerik nedeniyle " Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri İmaj Herşeydir" bölümüne taşınmıştır

X