İlk

Böyle neden düşünüyorsun böyle düşünmen doğru degil herkes yaptı bir ben kaldım gibi.Cinselligi erken yaşlarda yaşamakta bir başarı değil sonuçta.Bence dogru insanla olmalı ilk deneyim sonuçta pişman olmayacagin biri olmali öyle herhangi biride olmamali bence.Bu yaşına kadar hicmi ciddi yola girdigin birisi olmadi?
olmadı. Hayatıma girenlerde de yakınlaşmadım. Onlar da yanaşmadı zaten benden dolayı.

Merhaba arkadaşlar, 28 yaşındayım ve şu ana kadar hiç birlikteliğim olmadı. Yanaşanlar oldu tabi ama ben o tensel çekimi hissedemediğim için istemedim. şimdi istiyorum üstelik hoşlandığım biri de var. Ama o bana ne hissediyor bilmiyorum. Görüşmek istiyor benimle. Ben de görüşmek istiyorum aslında ama onunla cinsellik de yaşamak istiyorum aradaki çekime engel olamıyorum. Sizce böyle bir şey yaşasam bu beni kötü biri yapar mı
Asla kötü biri yapmaz . Ama bu iş olumsuz bir şekilde sonlanirsa kendinizi kötü hissetmeyeceginize emin olun . Canım istedi ve yaptım deneyimledim pişman degilim oh olsun diyebilecek ruhsal ve fiziksel olarak hazır olma halindeyseniz neden kötü olasınız. Birde karşınızdaki kişinin güvenilir biri oldugundan da emin olun derim . 2 kişi arasında olanlar 2 kişilik kalmalı .

Merhaba arkadaşlar, 28 yaşındayım ve şu ana kadar hiç birlikteliğim olmadı. Yanaşanlar oldu tabi ama ben o tensel çekimi hissedemediğim için istemedim. şimdi istiyorum üstelik hoşlandığım biri de var. Ama o bana ne hissediyor bilmiyorum. Görüşmek istiyor benimle. Ben de görüşmek istiyorum aslında ama onunla cinsellik de yaşamak istiyorum aradaki çekime engel olamıyorum. Sizce böyle bir şey yaşasam bu beni kötü biri yapar mı
hayır kötü biri yapmaz.
Ama adamı iyi tanı, bu konuda bir kadına saygı duyan biriyse yaşa, birde ilk aylarda yaşamanı tavsiye etmem önce biraz bağ oluşsun aranızda.

Bu kadar özel bir anı sonradan pişman olmayacağın biriyle yaşıyorsan sözümüz yok. Ama evlilik öncesi başkasıyla ilişki yaşayıp da sonrasında pişman olmayanı duymadım.

bu sizin bedeniniz sizin kararınız eğer ileride pişman olmayacaksanız yaşayın

Niye kötü biri olasınız ki? Yaşınız da küçük değil, bilinçli birisiniz. Sadece ilk olacağı için tam olarak tanımadığınız, emin olmadığınız biri cinsel ilişki sonrası ayıp sormayı, ilgiyi keserse çok kırılabilirsiniz. Hassas olduğunuz için ve çok düşündüğünüzden söylüyorum. Yoksa pişman olacak bi durum yok. Ama karşınızda ki insanı iyi tanıyın derim.

X