İlk defa anal seks yaptım

Ben de malesef eski sevgilim yüzünden bir kere bu hatayı yaptım. Çok az bir zorladı sonra acıya dayanamadım çıkarttı ama 3-4 ay sonra makat çatlağı oluştu. Şuan depresyondayım çok kötü hissediyorum
Ben sarı kantaron yağıyla kurtuldum.bak gerçekten mucize gibi.öyle uzun kullanmaya da gerek yok.sadece 1 defa kullandım bilemedin 2.gerçekten mucizevi birşey.ben 5,6 sene çektim.kullanmadıgım ilaç kalmadı.internetten sarı kantaron yağını buldum.yıllarin çilesi bitti gitti.şimdi herşey eskisi gibi.

Ben sarı kantaron yağıyla kurtuldum.bak gerçekten mucize gibi.öyle uzun kullanmaya da gerek yok.sadece 1 defa kullandım bilemedin 2.gerçekten mucizevi birşey.ben 5,6 sene çektim.kullanmadıgım ilaç kalmadı.internetten sarı kantaron yağını buldum.yıllarin çilesi bitti gitti.şimdi herşey eskisi gibi.
Yorumunu görünce hemen sipariş ettim çok teşekkür ederim. Arifoğlu markası iyi midir? Ondan sipariş ettim. Umarım her şey düzelir

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Hak yolundan gebe kalamayan kadınlara b*k yolundan hamile kalabilir miyim diye soranı ilk defa gördüm bu sitede tebrik ederim sizi

Yorumunu görünce hemen sipariş ettim çok teşekkür ederim. Arifoğlu markası iyi midir? Ondan sipariş ettim. Umarım her şey düzelir
cok iyi değil maalesef, seyreltilmiş ürün satıyorlar diye biliyorum. yanıklara, yara izlerine iyi geliyor, kendisi yapan bir tanıdığınız vardır elbet, çevrenize sorabilirsiniz. yoksa da eczaneden alın

cok iyi değil maalesef, seyreltilmiş ürün satıyorlar diye biliyorum. yanıklara, yara izlerine iyi geliyor, kendisi yapan bir tanıdığınız vardır elbet, çevrenize sorabilirsiniz. yoksa da eczaneden alın
Çoktan sipariş verdim en azından deneyeyim olmazda eczaneye sorarım. Ayrıca vajinal akıntı ve hafif kaşıntı var idrar testinde bir şey çıkmadı kan da temiz. Mantar olabilir diye nioli yağı da aldım sizce iyi geliyor mu nioli?

konu sahibi, banlanmışsın ama gelince deyiver; içime boşalmış olmasından korkuyorum dediğiniz vajinaya mı yani?

rektovajinal fistül gibi bir durum yoksa anal boşalmada hamile kalma imkanınız yok. ayrıca analda 5-10 dakika sürebilen bir erkek tahminimce bu işte yeni değildir, dolayısıyla hastalık kapmış olma ihtimaliniz var.

gebelik belirtileri adet gecikmesinden önce başlamaz. strese bağlı mide problemleri yaşıyor olabilirsiniz. poponuzu zeytinyağı, kantaron yağı gibi yağlarla nemlendirin sürekli, mümkün olduğunca ishal ve kabız olmamaya gayret edin, ıkınmayın ve ılık suya oturun bir süre.

Çoktan sipariş verdim en azından deneyeyim olmazda eczaneye sorarım. Ayrıca vajinal akıntı ve hafif kaşıntı var idrar testinde bir şey çıkmadı kan da temiz. Mantar olabilir diye nioli yağı da aldım sizce iyi geliyor mu nioli?
eminim işe yarar ama saf olanlar kadar konsantre ve etkili olmayabilir. nioli yağı kullanmadım ama bir çok kez işe yaradığını duydum. bir jinekoloğa gidip muayene olsanız ve mantar varsa fitil kullansanız daha çabuk iyileşirsiniz

Bilmiyordum ilk oldu güvendim o anki akılla oldu ben soru soruyorum sadece verdiğiniz cevaplar dalga geçermiş gibi hata benim evet ama çok pişmanım ve korkuyorum
Korkma aynısını ben de yaşadım
eminim işe yarar ama saf olanlar kadar konsantre ve etkili olmayabilir. nioli yağı kullanmadım ama bir çok kez işe yaradığını duydum. bir jinekoloğa gidip muayene olsanız ve mantar varsa fitil kullansanız daha çabuk iyileşirsiniz
Bakireyim diye fitil kullanamıyorum. Antibiyotik hap verdi ama tahlillerde bakteri olmadığı için boş yere içmek istemiyorum.

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim
Zorlandığı için kanama olmuş ve basurunuz da zaten varmış ama iyice tetiklenmiş ve ortaya çıkmış zorlanmaktan idrara sık çıkmanız da enfeksiyondan dolayıdır büyük ihtimalle anal yapınca vajinaya değmemeli hemen enfeksiyona yol açabiliyor ve hamile tabiki de değilsiniz anal da içine boşalınca kurt bile yapabiliyo bagırsakta ve çok riskli enfeksiyon açısından çok hijyenik olmanız lazım anal yaşarken

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Afedersiniz arkadan yapınca b*k gelmiyor mu ya nasıl oluyor? 6.günde belli olmaz gebelik olup olmadığı 15.gün belli olur en erken seninki sadece psikolojik o belirtiler sıkıntı yapma keyfine bak

Hamile değilsin, meme ağrısı reglin yaklaştı diyedir. Karın ağrısı da bağırsakla alakalıdır, sağlıklı bağırsağının kıymetini keşke bilseydin. Anal seks yapmadım ama bağırsağımla senelerdir uğraşırım. Bağırsak hastalandığında en zor iyileşen yerlerden biridir, geçmiş olsun.

İç kısma sürülebiliyor mu?

Ya elin oğlu iki zevk alacak diye çektiğin rezilliğe düştüğün hale bak :) burda millete kızıyorsun önce kendine kız..
Kendine saygısı olan insan bir kere bu eziyeti kendine yaptırmaz, yapıyorsun bari bil tedbirini al.. o da yok.. neye güvenip ilişkiye girdin adamdan hastalık kapmadığın ne mağlum.. hpv mi var adam aids mi mantar mı var bakteri mi var hiç kafanız çalışmıyor, yırtmış koymuş ortaya seni doktorluk olmuşsun az kendine gel.. seviş , sevişme de demiyoruz ama sana insan gibi davranan adamla seviş bu ne yani adam kusura bakma yamultmuş koymuş seni kan man dağılmışsın
Gotune güvenmiş, neresine olacak

X