İlk defa anal seks yaptım

ruya222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
41
15
21
Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım

Ve sürekli çişim geliyor afedersiniz krem falan verdi doktor hap verdi ama hamile miyim değil miyim Allah belamı vericek aşırı korkuyorum bi anlık heves miydi bilmiyorum napmam lazım yarın tam 6. Gün olucak zorlamıştı ilk olduğu için hatta ben kendimi geri çekiyordum acıyordu çünkü gebelik testi yaptırsam alsam eczaneden 6. Günde belli olur mu regl olmama daha 1 buçuk hafta var

Totonuzdaki küçük et büyüyüp bebeğe dönüşmediği sürece doğurmazsın
Yaaa öne boşalma olduysa hatırlamıyorum diyor sperm hücreleri hareketli olduğu için çok araştırdım gebelik mümkün diyor karın kasıklarım göğüs de ağrıyor ne yapabilirim aklımda ki soruyu gidermek için kendimi ikna edemiyorum

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Gözünüz aydın, tıp literatürüne geçeceksiniz. Kız olursa Rekta, erkek olursa Rektal koyun adını lütfen.

Ama hamilelik belirtileri var 5 günde ortaya çıkarmı göğüste hafif ağrı bugün kuscaktım kusamadım falan sürekli çişim geliyor

Ablacım sence bunu bilebilme ihtimalimiz kaç? Adamın nereye şaaptığını nerden bilelim. Arkaya yaptıysa yok, öne yaptıysa var.
Ya ilişkimden 5 gün geçti yarın 6. Gün olucak regl olmama daha 1 hafta var gebelik testi alsam belli olur mu

X