İlk defa anal seks yaptım

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Biz ne bilelim boşalıp boşalmadığını kaç yaşındasın allasen ilişkiye girecek aklın var çocuğun ne taraftan olduğunu bilmiyorsun

Totisten hamile kalırsan litrrature geçersin :) ama ikisine birden girdiyse ve korunmasız bir iliskiyse hamile kalmasan bile anal sex sonrası vajinaya girişten kaynaklı enfeksiyon kapabilirsin. Anal bolgen de ilk defa yaşadığın için zorlanmış ve kanamis. Bu zaten olası bir şey.
Ama karın kasıklarım ve göğüsl
Biz ne bilelim boşalıp boşalmadığını kaç yaşındasın allasen ilişkiye girecek aklın var çocuğun ne taraftan olduğunu b

Bayılacam şimdi o değilde gebelik testi ilişkiden 5 gün sonra belli olur mu kafayı yicem
Hamile değilsin. Bir sonraki iliskinde illa yaşayacaksan korunmayı öğren. Ayrıca sırf erkek arkadaşın istedi diye analdan birliktelik yaşama. Sağlıksız ve senin için zamanla sıkıntılı bir süreç olacaktır. Hem enfeksiyon kaparsin, hem büyük tuvaletini tutamaz hale gelirsin. Gazını bile tutamazsın. Çatlaklar ve yaralardan bahsetmiyorum bile. Anal sex ten sonra temizlemeden ya da kondom değiştirmeden vajinana girerse sancılı hastalıklar peşini bırakmaz.

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım

İnşallah çocuk hastalık bulaştırmaz size.
Malum oraya eğilimi olanlar bazen gayde olabiliyor.

Yaaa öne boşalma olduysa hatırlamıyorum diyor sperm hücreleri hareketli olduğu için çok araştırdım gebelik mümkün diyor karın kasıklarım göğüs de ağrıyor ne yapabilirim aklımda ki soruyu gidermek için kendimi ikna edemiyorum
O kadar b.kun pisliğin içinden gidip yumurtayı bulan spermi de bırakın artık döllesin onu o hakkıdır.

X