İlk buluşmada öpmek istedi

İlk buluşmada ne bu acele ay bu adam işi bilmiyor belli. Kızı korkutmuş haklıda korkmakta tabi ki normal değil öyle öpmesi falan. Hooop bir dur bakalım delikanlı daha kızı ilk gördün bu kadar mu aç bu adamlar ya. Silmekle en iyisini yapmışsın asla bir daha görüşme zaten.
1 gün sabredemedikleri için ömür boyu abazan kalıyorlar.nerede yanliş yapıyoruz deyip bir oturup düşünmek de yok.

Tamamen yanlış, sizden hoşalanıyor olabilir ama bu kadar çabuk olmaz böyle şeyler. Bana daha çok amacı cinsellik gibi geldi, örneğin numaranızı silmenizi istemiyor elinin altında olun bir ihtimal olarak.

Arabaya bindi diye insan gibi derdini de mi anlatamayacak insan.o zaman her evde buluşan da bir kere buluştu diye seks yapmak zorunda mı? Bu kadar mı ilkel canlılarız.belki onun da aklında vardı ama o havayı yakalayamadı, vazgeçti.
Zorundalik yok ortada
Adam ustune abanmamis neticede
Ve daha adami tanimadan evine giden biri cinselligi de goze almis demektir
Gerci tanisa bile bir erkek bi kadin bir ev ortamindayken cekim olayi daha fazlalasir haliyle
Yani boyle seylere püü öcü diye bakilmasi anormal
madem cekinceler var avm kafe tarzi yerlerde bulusulmali
1 haftalik adamla balik tutmalara gidilmemeli
32 yas bunlari akil edebilecek bir yaş

neyin kinini tutabiliriim sizin ne vasfınız var ne artnız varmış benimlehiçbir bağınız yok ahahaha lafları sokunca kindar oluyorsam en alasıyım.Sokktum çıkmadı bir yerlerinizden yokluktaki hanım.:halay::halay:benim hafızam kuvvetlidir maalesef gereksizşeyler bazen aklımda kalabiliyor ama önemli olan bu mu sizce.Çıplak mı yatıcaz iç çamaşırlı mı diye pazarlık yapacak zeka seviyesindeki birisinin hayatı benden iyi olamaz.:eek::eek:neşem gayet yerinde valla komik tespitlerinizi kendinize saklayın :ukala::KK53::cool:
Sizinle hiçbir bağım olmadığı konusunda haklısınız,ben de hiçbir bağınız olmamasına rağmen böyle kinci,nefret dolu üslubunuzu anlamış değilim.Kendi kişiliğinizi üslubunuzla belli ediyorsunuz zaten,fazla söze gerek yok.😂😂😂Kıskanc ve fesat kişiliğinize hayatta size başarılar dileyeceğim ama bu kişilikle(!) çok zor.🤗🤗

Sizinle hiçbir bağım olmadığı konusunda haklısınız,ben de hiçbir bağınız olmamasına rağmen böyle kinci,nefret dolu üslubunuzu anlamış değilim.Kendi kişiliğinizi üslubunuzla belli ediyorsunuz zaten,fazla söze gerek yok.😂😂😂Kıskanc ve fesat kişiliğinize hayatta size başarılar dileyeceğim ama bu kişilikle(!) çok zor.🤗🤗
hayranımsın şöylesin böylesin diye o pis ellerinle yazarken iyiydi de ben yoklukta olup kendini yusufcuğuna yamamaya çalıştığını söyledim diye mi sorun oldu.Burada herkes herkesin yüzüne gerçekleri vurur ben senin arkadaşın değilim iyiliğini düşünmek zorunda da değilim bilmiş bilmiş konuşuyorsun ama kendi hayatına gelince fıs yok dedim sen salladın bana.Gerçeği söylüyoruz diyecek bir şeyin yok kukundan uydurup nefret dolusun diyorsun.Önce bi dön kendine bak.Sen kimsin de ben sana nefret dolu olayım hayatım olgun bile değilsin sen.Gerçekleri yüzünüze vurunca kıskanç fesat mı oluyoruz :halay:çok üzüldüm tüh sen öyle dedin diye ben öyle oluyorum aynennnn .:cool::cool:

senin hayatının da çok başarılı olduğu söylenemez he :KK53::KK53: karaktersiz birisinin bana kişilik dersi vermesi de komik.

Bence çekim olsa bile çekinmeliydi acaba kız yanlış anlar mı diye. Hem de önceden bahsetmişsiniz. Özensiz davranmış benim de hoşuma gitmezdi önemsenmediğimi hissederdim

X