İlk buluşmada öpmek istedi

32 yasinda iki yetiskin neden opusmesin?
1.bulusmada el tutmak icin izin isteme
2.bulusmada sarilmaya yeltenme
3.bulusmada yanaktan opucuk gibi siralamasi mi var 🥴
Madem ters bu hareketler, o zaman ayni arabaya hic binmeyecektiniz 🤷‍♀️

Bir haftalık görüşme süresinden sonra buluşmaya karar verdik.Sohbet muabbet güzel gidiyordu.Hadi biraz yürüyelim dedi.Benim ayakkabılar topuklu olunca arabaya bindik.Ben kendi aracımla o da kendi aracıyla geldi.
Onun aracıyla gittik.Balıl tuttuğu bir yer varmış.Allahtan bir sürü araba vardı.
Neyse bu etkilendiğini filan söylerken pat diye dudaklarıma yapıştı.Açıkçası hoşuma gitse de ger çekildim ve kibarca ittim.Bedensel bir temasa hazır olmadığımı söyledim.
Cinsel çekimi çok iyiydi.Ve ciddi anlamda allak bullak oldum.
Ama yapamazdım.Sonra sohbete devam ettk.Fakat bu kişi ısrarla ara ara yokladı.Ve istemedim.Sonra mekana geri gidip vedalaştık.
Yani aklımı ve kalbimi kurcalasa da şansı hakedip etmediğine karar veremedim.
ısrarla mesaj atıyor,özür diliyor.İlk defa böyle bir şey hissettiğini söylüyor bence paşavra geldi.
Ben de ilişki anlayışımızın farklı olduğunu söyledim.Bir daha görüşmeyelim dedim.
Peki dedi.
Numarasını silince hemen fark etmiş.Silme beni .Ara ara selam veririm dedi.
Selamını aldım,yeterli teşekkürler dedim.
Silme lütfen dedi.
Tavrından dolayı açıkçası kararlıyım ama ilk buluşmada bir erkeğin öpmesi size göre normal mi?
Tamam karşı değilim ama biraz daha tanısaydık birbirimizi keşke.
Sizin romantik addettiğiniz o vakit onun için boşa geçen vakit .Aceleci ve seri diyebiliriz bu tipgillere.

Şu davranışlardan bi sürü analiz yapılır.
Öpmek isteyip belli etse ve senin tavrına göre şekillense hadi neyse, fırsat kollayıp birden dudağına yapışması iğrenç. Ne münasebet yani, kadın istiyor mu bakalım, kaldı ki iteklemişsin, üstüne tekrar tekrar yoklaması daha iğrenç; sınır falan bilmiyor ve saygısız.
Hiç öyle çok etkilendim, beğendim, dayanamadım falan demesin.
Üstüne böyle silme, engelleme diye yalvarması apayrı eziklik.
Cinsel çekim çok önemli ama ciddi ilişki beklentisinde biriysen sırf bunun üzerine bi şey inşa edemezsin, mutsuz olursun.
Ben bu kadar rahatsız olduysam yaptığı ayılığı sakin bi şekilde yüzüne vururum ve keserim iletişimi. Trip, atar gider vs bunlara gerek yok, cool şekilde sil gitsin.

Bir haftalık görüşme süresinden sonra buluşmaya karar verdik.Sohbet muabbet güzel gidiyordu.Hadi biraz yürüyelim dedi.Benim ayakkabılar topuklu olunca arabaya bindik.Ben kendi aracımla o da kendi aracıyla geldi.
Onun aracıyla gittik.Balıl tuttuğu bir yer varmış.Allahtan bir sürü araba vardı.
Neyse bu etkilendiğini filan söylerken pat diye dudaklarıma yapıştı.Açıkçası hoşuma gitse de ger çekildim ve kibarca ittim.Bedensel bir temasa hazır olmadığımı söyledim.
Ama yapamazdım.Sonra sohbete devam ettk.Fakat bu kişi ısrarla ara ara yokladı.Ve istemedim.Sonra mekana geri gidip vedalaştık.
ısrarla mesaj atıyor,özür diliyor.İlk defa böyle bir şey hissettiğini söylüyor bence paşavra geldi.
Ben de ilişki anlayışımızın farklı olduğunu söyledim.Bir daha görüşmeyelim dedim.
Peki dedi.
Silme lütfen dedi.
Tavrından dolayı açıkçası kararlıyım ama ilk buluşmada bir erkeğin öpmesi size göre normal mi?
Aynısı benimde başıma gelmişti bende konuşmadım ve sildim. 1 hafta sonra aynı yerde başka kızla elele geziyorken gördüm. Bence ilk buluşmada bunu yapan insana pek güvenme derim.

Aynısı benimde başıma gelmişti bende konuşmadım ve sildim. 1 hafta sonra aynı yerde başka kızla elele geziyorken gördüm. Bence ilk buluşmada bunu yapan insana pek güvenme derim.
Özğr diledi ama özrünü kabul etmedim.ill etapta sana yükselmiştim ama İlişki anlayışımız farklı,sana saygı duyuyorum ama olmaz dedim.Peki nasıl istersen yazdı.
Sonra neden sildin beni,lütfen silme .Selam verirdim dedi.Selamını aldım,teşekkürler yazdım.
Lütfen silme olur mu yazmış.Olmaz ,üzgünüm dedim.
Şimdi de bu sabah günaydın,belki beni özlemişsindir diye yazdım demiş.Görüldü attım..
O ne özgüven o..

32 yasinda iki yetiskin neden opusmesin?
1.bulusmada el tutmak icin izin isteme
2.bulusmada sarilmaya yeltenme
3.bulusmada yanaktan opucuk gibi siralamasi mi var 🥴
Madem ters bu hareketler, o zaman ayni arabaya hic binmeyecektiniz 🤷‍♀️
Binmek istemedim zaten.İki araba gitmeyelim dedi.ben kendi arabamla gidebileceğimi söyledim.
Buluştuğumuzda iki saat oturduk.Biraz yürümek istermisini dedi.Benim de ayakkabım topukluydu.Zor olur dedim.o zaman arabayla gidelim .Biraz aşağıda otururuz dedi.Ayağa kalkınca da yok senin arabana binmem,ya da ayrı gidelşm diyemedim.

Özğr diledi ama özrünü kabul etmedim.ill etapta sana yükselmiştim ama İlişki anlayışımız farklı,sana saygı duyuyorum ama olmaz dedim.Peki nasıl istersen yazdı.
Sonra neden sildin beni,lütfen silme .Selam verirdim dedi.Selamını aldım,teşekkürler yazdım.
Şimdi de bu sabah günaydın,belki beni özlemişsindir diye yazdım demiş.Görüldü attım..
O ne özgüven o..
Engelle gitsin bu adamdan sana hayır gelmez. Sana hemen yükselmesi ne demek o zaman her yükseldiği insanın üstüne atlasın. Bence güvenme.

Peki dedi.
Silme lütfen dedi.
İlk buluşmada ne bu acele ay bu adam işi bilmiyor belli. Kızı korkutmuş haklıda korkmakta tabi ki normal değil öyle öpmesi falan. Hooop bir dur bakalım delikanlı daha kızı ilk gördün bu kadar mu aç bu adamlar ya. Silmekle en iyisini yapmışsın asla bir daha görüşme zaten.

bence iyi düşünmüşsün, ilk buluşmada sen izin vermeden bu kadar ısrar çok itici, ikinci buluşmada cinsellik ister

Adam çok fazla dizi izlemiş. Dizilerde böyledir, başrol adam kadını bunaldıkça geldiği balık içerikli (balıkçı teknesi, balıkçı amca, balık tutmak) yere getirir. Denizin dalgalanmasını izlerken konuşurlar ve şırankkk diye öpüşme sahnesi -romantik müzik eşliğinde- ve çiftimiz bir aşka yelken açar.

Ama gerçek hayat böyle değil. Konu namustan bağımsız, kadın kendini güvende ve hazır hissetmemiş ki bu çok normal. Kocamıza da çekim hissediyoruz ama bazen yakınlaşmak istemiyoruz yani yer, zaman, ruh hali hepsi birer etken. Sonrasında adamın davranışları çok sevimsiz geldi bana. Israrcı olması özellikle çok basit bir gösterge. Bir kere denese ve istenmese sonra uzatmasa belki üzerinde düşünülebilir ama bu haliyle sevmedim ben. Bence iyi yapmışsınız konu sahibi.

O ne özgüven o..

"Öpücüğümün tadı damağında kalmıştır belki beni arzuluyorsundur da söylemeye çekiniyorsundur" diye mesaj atmıştır lzdkgşldfkg

İlk buluşmada öpülmesem ucube miyim diye düşünürüm açıkçası. Ama karşı tarafin haberi yokken dan diye yapilmaz bu :) yakınlaşılır da olur. Muhtemelen biri akil verdi, 'oglum ilk görüşmede öpüştünuz öpüştünuz, yoksa o iliskiden bi cacik olmaz' falan demis gibi duruyo.

X