ılk aşılamama başladım

karamıno merhaba sen hangı ılacları kullandın yazarmısın bırde sızde sorun neydı

merhaba suar yukarda yazdım ama ıcınden nasıl gecıyorsa onu yap allah hakkında hayırlısını versın kendıne ıyı bak

sağol canım allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin
inşallah pazartesi aşılaman başarılı geçer bebeğin sana tutunurda sende o güzel sevinci yaşamanın mutluluğuna erersin

inş aşılaman sağlıklı olur ve tutar.
rabbim hepimizin kucağına bebeişi nasip eder inşş

karamıno merhaba sen hangı ılacları kullandın yazarmısın bırde sızde sorun neydı
karamino değil bacımkaramio...a.s.tabiki anlatırım ben adetimin ikinci günü doktora gittim.alttan muayene etti(nasıl utandım bilemezsin.daha önce adetliyken hemde en yoğun günümde alttan muayene olmamıştım)neyse doktor herşey normal dedi.5.gün gonaphene kullanmaya başladım günde 2 defa....
gonaphene'nin son günü yine çağırdı...gittim 5 yumurta oluşmuş.estrofem adlı bi ilaç verdi sabah akşam içmeye başla bugünden itibaren dedi....şimdi cumartesi günü tekrar bakacak yumurtalara galiba büyümeleri yeterliyse çatlatma iğnesi yapar diye düşünüyorum....cumartesi doktor dönüşü yine buraya yazarım....
bu arada 2 yıl 3 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor.eşimin spermlerinde hiç bir problem yok...benim de hsg filmim çekildi temiz çıktı..hormon tahlillerinde de bi problem yok...3 sefer yumurta takibi yaptırıdk sonuç hüsran...yani bizde sorun yok aslında ama bilinmeyen bi şekilde bebek te olmuyoo....:çok üzgünüm:

sevgili karamıo (nasıl dogru oldumu) sızın durumunuz bence tamamen psıkolojık dr. gıdene kadar bır tatıle gıtsenız daha ıyı olur bence. Az once Dr. dan geldım asılama pazar gunu 3 tane yumurta olmus ınsallah tutar bu arada ben adetın 3.gunu basladım ıgnelere cuma catlatma ıgnem olacak pazar asılama allah yanımızda olsun

evet banada öyle geliyo.hep benim yüzümden çok stres yapıyorum.bu ay bile stresliyim...ya kendime söz geçiremiyorum....çok takıyorum kafama ..bunun beni bebekten uzaklaştırdığını bile bile yapıyorum işte elimde diil...
bana da iğne yada hap dedi ben hapı seçtim..eğer bu ay olmazsa gelecek ay iğne olur herhalde...bende cumartesi gittiğimde yumurtaların büyüme işe tamamsa ve o gün çatlatma iğnesi yaparsa pazartesi günü inşallah aşılama olur...çok heyecenlıyım ben ya!!!!Allahım hayırlı günler göstert bize...bu isteğimizi geri çevirme..hevesim kursağımda kalırsa ben ne kötü olurum yaa!!!!valla bu işin sonu beni korkutuyor...ya olmazsa ki bu ihtimal her zaman var yıkılırım diye düşünüyorum..ooofffff Allah sabır versin........

karamıo sunu bırkere kabul et herkesın cocugu olacak dıye bırsey yok. olmazssa olmasın her ıste bır hayır vardır ben hep allahtan hayırlı saglıklı bır evlat ıstedım olmuyorsada ondada bır hayır vardır. rahat ol stres yapma sızde bır sorunda yokmus bence bıraz dınlen tatıl yap kendılıgınden olacaktır bırkere dusun saglıksız ve hayırsız bır evlat olacagına hıc olmasın ben oyle yapıyorum ben labaratuvar teknısyenıyım ve asılama numunemı kendım hazırlayacagım bu pazar umarım ıkımızınde allah gonlune gore verır

karamıo sunu bırkere kabul et herkesın cocugu olacak dıye bırsey yok. olmazssa olmasın her ıste bır hayır vardır ben hep allahtan hayırlı saglıklı bır evlat ıstedım olmuyorsada ondada bır hayır vardır. rahat ol stres yapma sızde bır sorunda yokmus bence bıraz dınlen tatıl yap kendılıgınden olacaktır bırkere dusun saglıksız ve hayırsız bır evlat olacagına hıc olmasın ben oyle yapıyorum ben labaratuvar teknısyenıyım ve asılama numunemı kendım hazırlayacagım bu pazar umarım ıkımızınde allah gonlune gore verır
Aminnnnnna.s.

Kızlar bu yaz güzel bir tatile ihtiyacımız var galiba.Bu yılki tüm stresimizi atarız.Belki bebişimiz de olur o zamana :) inşşşş...

ben de dün başlayacaktım aşılamaya ama ne yazık ki kistlerim büyümüş;
laparaskopi kararı aldı doktorum, 1 hafta sonra çuk.kislerim alınacak, bir ayda 2 ve 2,5 cm den 4 ve 4,5 cm ye çıkmış napalım...

inşallah sizinkisi tutar arkadaşlarım

sevgili meralun sana once saglık sonrada bebek versın allahım. Benın asılamam yarın hayırlısını ver allahım...

doktordan geldim..yumurtalarım büyümüş baya...doktor çok güzel dedi...iğneyi yaptırdım bu akşam..benimde pazartesi günü inşallah yapılacak aşılamam....

Karamio Benimde Asilamama 1 Saat Kaldu Suan Numuneyi Hazirliyorum Ikimizinde Allah Yardimcisi Olsun Stres Yapma Ben Cok Rahatim Simdilik Sende Oyle Yap Olmazssa Olmasin Dunyanin Sonu Degil....

gukumsercim sana kaç iğne verdi doktor ???daha önceki yumurta takiplerinde doktor bana hep 2 iğne yaptırıyordu...şimdi aşılama için başka bir doktordayım...bu da bana bir doz iğne verdi..yani bilirsin pregnyl iğnesinin içinde bir toz bır sıvı var..işte öyle bir kutu yani....

gukumsercim sana kaç iğne verdi doktor ???daha önceki yumurta takiplerinde doktor bana hep 2 iğne yaptırıyordu...şimdi aşılama için başka bir doktordayım...bu da bana bir doz iğne verdi..yani bilirsin pregnyl iğnesinin içinde bir toz bır sıvı var..işte öyle bir kutu yani....

Sevgılı karamio ben pregnıl ıgneden 2 toz bır sıvı karıstırıp 3/4 unu oldun dr. oyle dedı yanı 7500 unıte.

X