ılk aşılamama başladım

GUKUMSER

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
327
1
Arkadaşlar Bende Bu Siteye Yeni Uye Oldum. Bende Bu Ay Ilk Aşilamami Olacagim Büyük Ihtimalle Onümüzdeki Pazartesi Olacak Acikcasi Cok Korkuyorum Ya Olmazssa Diye...... Acaba Ilk Asilamada Olan Varmi Biliyorsaniz Bana Yazarmisiniz

Sana bir şey söylemek istiyorum moralini sakın bozma moral çok önemli ve hep olucakmış gibi düşün olumlu düşün olumlu olsun.. Hadi hayırlısı Sağlıcakla kal:)

Arkadaşlar Bende Bu Siteye Yeni Uye Oldum. Bende Bu Ay Ilk Aşilamami Olacagim Büyük Ihtimalle Onümüzdeki Pazartesi Olacak Acikcasi Cok Korkuyorum Ya Olmazssa Diye...... Acaba Ilk Asilamada Olan Varmi Biliyorsaniz Bana Yazarmisiniz

hayırlısı olsun tatlım korkuları bırak bir kenara içini rahat tut önce sen inan bebişinin olacağına allahım emeklerini boşa çıkarmasın inşallah:1hug:

Arkadaşım,inş.tutar.Allah yardımcın olsun...bence şimdiden kendini strese sokma olur mu olmaz mı diye bak burada onca arkadaş olsa da olmasa da aynı mücadeleyi veriyor!

inşallah aşılama sonucun pozitif olur canım... allahım aşılananlar olarak hepimizin yüzü gülsün...

Allah yardıncın olsun canım.inşallah ilk seferde hemen tutar ama tutmazsada bu dünyanın sonu değil.

merhaba benim açtığım bi konuya mesaj atıp orta doğu hastenesinde hangi doktora gittiğimi sormuşun ben amina hanıma gidiyorum ozamanın stresinden geğiştireceğimi yazmıştım ama eşim başladık bir sefer devam edelim deyince devam ettik zaten o aydan sonra günlük olarak yumurta takibinden sonra aşılama yapıldı ama malesef sonuç negatif inşallah onumüzdeki ay yeniden aşılama yaptırmayı düşünüyorum amina hanıma devam edecem sen hangi dr gidiyorsun cevap verirsen sevinirim

inşallah aşılaman başarılı olur canım allahım hayırlısını nasip etsin

gukumser benimde aşılamam galiba pazartesi olacak...çok heyecenlıyım.benim de ilk aşılamam.inşallah isteyen herkese hayırlı evlat verir Allah...amin...

selam, ben ekim ayında ilk aşılamamı yaptırdım. hiç tutacağını düşünmüyordum çünkü %10-15 şans var dediler. neyse aşılamadan sonra 10. günde kan testi yaptırdım negatif çıktı. çok üzüldüm. sonra adetim 3 - 4 gün gecikti bende klomen yada çatlatma iğnesinden olmuştur diye düşünmüştüm. Sonra benim bir ameliyat olmam gerekti önce ne olur ne olmaz kan esti yapalım dediler ve sonuç POZİTİFFF...)))). UMUDUNU KAYBETME. Her gün bel ve kasık ağrım oldu aşılamamadan 3-4 gn sonra başlamıştı bi de göğüs uçlarım azıcık acıyodu...

suarcım cevap yazdıgın ıcın ve ıyı dıleklerın ıcın sagol ben Doc. Dr. Sefa Kelekcı ye gıdıyorum cok ta memnunum tavsıye ederım asılamam Ankara Tup bebek de yapılacak sende oyle yap bence bır yumurta catlamasını takıp edemeyen Dr. asılamada hıc basarılı olamaz

suarcım cevap yazdıgın ıcın ve ıyı dıleklerın ıcın sagol ben Doc. Dr. Sefa Kelekcı ye gıdıyorum cok ta memnunum tavsıye ederım asılamam Ankara Tup bebek de yapılacak sende oyle yap bence bır yumurta catlamasını takıp edemeyen Dr. asılamada hıc basarılı olamaz[/QUOTE

merhaba ben buay gena amina hanıma gitmeyi düşünüyorum eşimde devam edelim diyor genede tavsiye ettiğin dr düşüneceğim hangi hastanede özel muayenesi varmı ssk anlaşmalımı
beni bu konularda bilgilendirirsen memnun olurum
k.i.b

insallah pozitif olur ben 3 kere yaptirdim 3. sonucu bekliyorum ama sanirim negatif bu seferde :KK43:(

selam, ben ekim ayında ilk aşılamamı yaptırdım. hiç tutacağını düşünmüyordum çünkü %10-15 şans var dediler. neyse aşılamadan sonra 10. günde kan testi yaptırdım negatif çıktı. çok üzüldüm. sonra adetim 3 - 4 gün gecikti bende klomen yada çatlatma iğnesinden olmuştur diye düşünmüştüm. Sonra benim bir ameliyat olmam gerekti önce ne olur ne olmaz kan esti yapalım dediler ve sonuç POZİTİFFF...)))). UMUDUNU KAYBETME. Her gün bel ve kasık ağrım oldu aşılamamadan 3-4 gn sonra başlamıştı bi de göğüs uçlarım azıcık acıyodu...

ilgincccc!!!kan testinin yanilttigini ilk defa duyuyorum !!

seyhan uygulamada ortadogu hastanesındede muayene edıyor ssk anlasmalı sadece 75 ytl fark oduyorsun. sevkın 10 gecerlı 10 gun boyunca odeme yapmadan gıdebılıyorsun cumartesı pazar sayılmıyor yanı 1 kere 75 odersen ve adetın 2. gunu gıdersen asılamaya kadar bıdaha odeme yapmana gerek yok sızde sorun ney asılamayıda ankara tup bebek merkezınde yapıyor onada 450 ytl odemen gerekıyor ılaclar ıcın heyet raporu cıkartabılıyorsun benım asılamam buyuk bır ıhtımalle pzt. olacak ınsallah bırkerede olur allahım herkese hayırlısını versın ınsallahsanada Doc.Dr. Sefa Kelekcı bende cok guven uyandırdı

merhaba suar yukarda yazdım ama ıcınden nasıl gecıyorsa onu yap allah hakkında hayırlısını versın kendıne ıyı bak

merhaba mehay kan testı aslında yanıltmaz bende saglıkcıyım labaratuvarda kanlar karısmadıgı surece

X