İlişki sırasında kegel egzersizi

vallahi ne diyeceğimi bilemedim 😅
Kegel egzersizi spor hareketi dediğin gibi, ama o pozisyonda 3-5 saniye kadar durabilirsin, ilişki sırasında kasılır kalırsın vallahi 😅😅 sadece vajina çalıştırmıyor o hareket çünkü, diğer organların bu duruma ne tepki verir düşünmek lazım.

Çişini yaparken wcde tut. Hangi kasları sıktığını öğrenmiş olacaksın. Sonrasında bir daha mesane doluyken yapmamalısın. O keşfettiğin kası sıkıp bırakma hareketi kegel egzersizidir. 3 sn sık 3 sn sal 10 kez yapabilirsin günde 3 kere

vallahi ne diyeceğimi bilemedim 😅
Kegel egzersizi spor hareketi dediğin gibi, ama o pozisyonda 3-5 saniye kadar durabilirsin, ilişki sırasında kasılır kalırsın vallahi 😅😅 sadece vajina çalıştırmıyor o hareket çünkü, diğer organların bu duruma ne tepki verir düşünmek lazım.
Sürekli kasılı kalmıyorsun içeri girerken serbest bırakıyormuşsun çıkarken o hareketi yapıyorsun bende burdaki kadınlardan öğrendim 😂

İlişki esnasında bi kere yaptım da adamı kaçırıyordum az kalsın 😀😀 ağhh acıdı neye çarptım dedi. Bi anda sönüverdi. Sıkıştırmış ve acıtmışım bi daha da yapamadım 😀😀😀
İşte o sıkıştırma erkeklerin çok hoşuna gidiyormuş doğumlardan önceki gibi dar oluyormuş sen mi yanlış yaptın acaba 😂

İşte o sıkıştırma erkeklerin çok hoşuna gidiyormuş doğumlardan önceki gibi dar oluyormuş sen mi yanlış yaptın acaba 😂
bilmiyorum ki 😀 her erkek bir değil benim koca biraz farklı her şeye açık değildir kriterleri var canı biraz yansın hemen bırakıverir beni olduğum yerde gülerken kaslarım daralıyormuş o yüzden ilişki esnasında gülmem yasak mesela 😀🫢😀

bilmiyorum ki 😀 her erkek bir değil benim koca biraz farklı her şeye açık değildir kriterleri var canı biraz yansın hemen bırakıverir beni olduğum yerde gülerken kaslarım daralıyormuş o yüzden ilişki esnasında gülmem yasak mesela 😀🫢😀
Ay hepsi farklıymış cidden benimkini o anda tıra bağlayıp çekseler bile çıkmaz 😂

X