İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon Günlüğüm 19.09.2017

Gözenek ler var hatta normalde agdayla yüzüm hep prüzsüz parlak olduğu için görenler noldu yüzüne , yeni ergenler gibi sivilce izi mi diyorlar.. cevabim hep aynı alerjiiiiiii:)

Hatta göz çukuru etrafında kahverengi lekeler de oluştu.. uygulayan kişi geçecek diyor .. Gözenek ler içinde 6 ayda geçer demisti ve biyik bölgemde şu an hiç bir iz kalmadi , o yüzden inanmak güvenmek istiyorum

Gözenek ler var hatta normalde agdayla yüzüm hep prüzsüz parlak olduğu için görenler noldu yüzüne , yeni ergenler gibi sivilce izi mi diyorlar.. cevabim hep aynı alerjiiiiiii:)
Aynen bana soranlara da hep alerji diyorum çenemi soruyorlar bana da ben de alerji diyorum başka bahanem yok napayım.Göz kenarlarım da aynı sizin gibi kahvemsi ufak lekeler oldu ama geçmeyecek sanıyorum ben ne bileyim :KK43: Ama insan inanmak isteiyor ki uzmanım da işlemler bitip 6 aydan sonra geçeceğini söyledi.

Aynen bana soranlara da hep alerji diyorum çenemi soruyorlar bana da ben de alerji diyorum başka bahanem yok napayım.Göz kenarlarım da aynı sizin gibi kahvemsi ufak lekeler oldu ama geçmeyecek sanıyorum ben ne bileyim :KK43: Ama insan inanmak isteiyor ki uzmanım da işlemler bitip 6 aydan sonra geçeceğini söyledi.

tüylerde azalma görüyormusunuz kasımdan bu yana .. yani işe yaradığını düşünüyo musunuz ..bi de yazın yaptırmakta sakınca yok duyor bana uygulayan kişi o yüzden cumartesi yine işlem yaptırdım .. sizde yazın devam ediyormusunuz

tüylerde azalma görüyormusunuz kasımdan bu yana .. yani işe yaradığını düşünüyo musunuz ..bi de yazın yaptırmakta sakınca yok duyor bana uygulayan kişi o yüzden cumartesi yine işlem yaptırdım .. sizde yazın devam ediyormusunuz[/QUOTEE
Evet azalma var ama yavaş ilerliyor azalmam.Faul kısmı tek tük çıkıyor bitti gibi ama çene boyun maalesef hala beni tatmin etmedi.Yazın ara verdim gitmiyorum

tüylerde azalma görüyormusunuz kasımdan bu yana .. yani işe yaradığını düşünüyo musunuz ..bi de yazın yaptırmakta sakınca yok duyor bana uygulayan kişi o yüzden cumartesi yine işlem yaptırdım .. sizde yazın devam ediyormusunuz
Merhaba ekimden bu yana bende tum yuz yaptiriyorum 2 ay oncesine kadar 15 20 gunde 1 duzenli gittim. Simdi 2 aydir ayda 1 gidiyorum. 5 seferdirde kaşada basladim. Bugunde gittim. Ozelliklede gunesi sordum. Ehli ellerde yapilirsa hic korkma dedi. Guneste gittim geldim yurudum yani.

Merhaba ekimden bu yana bende tum yuz yaptiriyorum 2 ay oncesine kadar 15 20 gunde 1 duzenli gittim. Simdi 2 aydir ayda 1 gidiyorum. 5 seferdirde kaşada basladim. Bugunde gittim. Ozelliklede gunesi sordum. Ehli ellerde yapilirsa hic korkma dedi. Guneste gittim geldim yurudum yani.
Merhaba siz de delikli gözenek durumu var mı peki ve azalmanız ne durumda ?

Siyaheyula naptın yazın işlem yaptırmayı bırakmıştın yeniden başladın mı yüzün ne durumda izler geçti mi tüyler azaltımı, alper tunga oldu mu ıssız acun kaldı mi

Bittimi yuzunzdeki tuyler

Gözle görülür bariz azalma var benim artık çok şükür.. hatta çene hazirandan bu yana hiç el surulmedi son bi altın vuruştan sonra muhtemelen çene yüzde 90 bitmiş olacak insallah..
Yuzunuz nasil daha once almismiydinz peki yuzunuzu bnde lazer magduruyum olmayan tuylerim bile uyandi boynum cenem cok kotu bnde basladimda igneliye okadar fazla tuy varki

Eğer tüyleriniz kalın ve seyrekse iğneli epilasyon daha kolay oluyor uygulayan uzman icin, ve sonuc almaniz daha kisa suruyor..ama benim ki gibi ince ve kum gibiyse zorlu bir süreç sizi bekliyor

Çok büyük sabır istiyor bence yeri geliyor elinizi yıkarken aynayı görmeyeyim diye kafanızı eğiyorsunuz ve zaman ve nakit..:bicak:eğer yeni başlamışsanız bunların hepsini göz önünde bulundurun. . Yarim bırakırım diyorsanız başlarda boşuna kendinize eziyet etmeyin ..sonuca odaklanmak bu süreci az da olsa çekilir hale getiriyor

Eğer tüyleriniz kalın ve seyrekse iğneli epilasyon daha kolay oluyor uygulayan uzman icin, ve sonuc almaniz daha kisa suruyor..ama benim ki gibi ince ve kum gibiyse zorlu bir süreç sizi bekliyor
Bnde basladim baska care yok. Ama inceler hemen bitmez mi. Benimde yuzumde fazla ama cok fazla tuy var lazer magdruyum heryerime yayildi butun tuyler uyamdi

Şimdi şöyle bi durum var evet ince tüyler tek seferde yüzde 95 bence bi daha gerçekten çıkmıyo.. Ama aynaya baktigim zaman ben zaten yuz milyon tane ince ince kıl görüyorum yani goruyordum:eek:o derece vahim yani kum gibi benzetmesini o yüzden yapıyorum.. hal böyle olunca o kadar çok kili tek tek alındığını da düşünürsek bir daha çıkmasa bile tek tek hepsinin alınması bile bir hayli uzun sürüyor.. en son ne zaman yüzünüz ağda yada türeviyle pürüzsüz bi hal alacak şekilde temizlendi .. ortalama 9 ayda bütün kıllar bence gün yüzüne cikiyor.. ben17 aydır yüzümü iğneli hari C hiç bir yöntemle temizlemedim ve artık bütün kıl kökleri ortaliktalar:))

Şimdi şöyle bi durum var evet ince tüyler tek seferde yüzde 95 bence bi daha gerçekten çıkmıyo.. Ama aynaya baktigim zaman ben zaten yuz milyon tane ince ince kıl görüyorum yani goruyordum:eek:o derece vahim yani kum gibi benzetmesini o yüzden yapıyorum.. hal böyle olunca o kadar çok kili tek tek alındığını da düşünürsek bir daha çıkmasa bile tek tek hepsinin alınması bile bir hayli uzun sürüyor.. en son ne zaman yüzünüz ağda yada türeviyle pürüzsüz bi hal alacak şekilde temizlendi .. ortalama 9 ayda bütün kıllar bence gün yüzüne cikiyor.. ben17 aydır yüzümü iğneli hari C hiç bir yöntemle temizlemedim ve artık bütün kıl kökleri ortaliktalar:))
Daha ne kadr surcek acaba :) benimde birsuru ince var. Inceler daha cok göze batiyo nasio bitcek al al. Temizlenmesi cok zor ya. Cikinca bile bi ton yuzunde tuy oluyo hala

Bittimi tuyleriniz

X