İğneli Epilasyon İğneli epilasyon günlüğüm 01.12.2017

Bugün 7. Seansımı yaptık 24 dk sürdü çene ve dudak altındaki inceleri de topladık...bayağı bi çalıştık:confused: kırmızılık 3-5 saate geçiyor benim. Bi sonraki seansım 2 hafta sonra olacak :KK49:

Of benim de çenede bu sefer acıdı kemik kısmında acıyormuş,işlem bittiğindd yüzüm yanıyordu. Ama inşallah herkes için değecek tüm bunlara.
Derinin ince oldugu kemikli yerler aciyor. Cene ve yanak cok acimiyor. Epilasyondan sonra arilarin saldirisin ugramis gibi hissediyorum kendimi :))

Lazer epilasyon 6 sene aralıkla 2 keznyaptirdim sadece incelme oldu ve doğumdan sonra çok yayıldı.
8 seans gittim en son ve sadece incelme oldu. Bende igneliye başlıyorum.

Ben çene ve yüzümü dağınık şekilde var. Ilk şansından sonra yAzarım buraya

Derinin ince oldugu kemikli yerler aciyor. Cene ve yanak cok acimiyor. Epilasyondan sonra arilarin saldirisin ugramis gibi hissediyorum kendimi :))
Aynenn öyle bi yanma, bi de Julia Hanım hiçbir şey değmemesi lazım 3 saat boyu diyor,toz,su,elin bile. Acırken korumaya çalışmak azıcık zor oluyor ama neyseki acı 1 saate kalmadan geçiyor şükür ki.

Lazer epilasyon 6 sene aralıkla 2 keznyaptirdim sadece incelme oldu ve doğumdan sonra çok yayıldı.
8 seans gittim en son ve sadece incelme oldu. Bende igneliye başlıyorum.

Ben çene ve yüzümü dağınık şekilde var. Ilk şansından sonra yAzarım buraya

Ben Julia Hanım’a onu da sordum. Arkadaşım lazer yaptırdı yüzüme hamilelikte çıkmış yüzündeki tüyler baya. İğnelide öyle bi şey olmaz dedi.
Sizin de tüylerin inçe olması bi avantaj olacaktır. İnşallah çabucak biter.

Aynenn öyle bi yanma, bi de Julia Hanım hiçbir şey değmemesi lazım 3 saat boyu diyor,toz,su,elin bile. Acırken korumaya çalışmak azıcık zor oluyor ama neyseki acı 1 saate kalmadan geçiyor şükür ki.
Aynen. Ben orada hemen buz kalibi istiyorum. O gunde hic su degdirmiyorum. Ertesi sabah yikiyorum yuzumu.1 haftaya yakib izler belli oluyor sonra geciyor.

Ben Julia Hanım’a onu da sordum. Arkadaşım lazer yaptırdı yüzüme hamilelikte çıkmış yüzündeki tüyler baya. İğnelide öyle bi şey olmaz dedi.
Sizin de tüylerin inçe olması bi avantaj olacaktır. İnşallah çabucak biter.
Inşallah artık çok sıkıldım.
Tekrar dogum düşündüğüm için vücuduma yeniden başlamadı başlamadı iğneli ile kesin çözüm olsun istiyorum yüzüm. Beyaz tenliyim, çok rahatsız ediyor beni

Merhabalar kızlar
Bugün ilk seansına gittim. 23 dk sürdü. Ya ağı özellikle aşırı acıdı. Su an yüzüm sinek ısınmış gibi aşırı tomurcuk i sallah hemen geçer.

Siz seans sonrası hangi kremi kullanıyorsunuz yuzunuze

Merhabalar kızlar
Bugün ilk seansına gittim. 23 dk sürdü. Ya ağı özellikle aşırı acıdı. Su an yüzüm sinek ısınmış gibi aşırı tomurcuk i sallah hemen geçer.

Bende bugun gittim 7.nci seansima estetisyenim orada ozonlu bir krrm suruyor. O gun su bile degdirmiyorum. Ertesi sabahta bebe sampuani ile yikiyorum. Krem surmuyorum.

Bana da bepanten krem sürdü orda.

Seanslarinizin süresi azaldı mi acaba
3 seanstir kasida dahil ettigim icin duzenli olarak 15 gunde bir gun gidiyorum. Mayistan sonra ekime kadar Ankarada yokum o zaman 2 ayda bir gidicem mecbur. Simdilik duzenli gitmeye calisiyorum siyah ve belirgin olanlari temizliyor.

Merhabalar kızlar

Yatmadan önce utalk pudra sürüyorum tabii yaptırdığım kişi de bu pudradan sürüyor işlemden sonra. Sonra 3 gün boyunsanah akşam Hametan diye bi krem kullanıyorum,cilt tanığı,tahrişlerde,pişiklerde yazıyor kremin üzerinde de. Yaptırdıktan sonra 3 saat boyu su,toz,elin bile değmeyecek diyor yaptırdığım kişi yoksa sivilcelenme yapar diyor.

Yatmadan önce utalk pudra sürüyorum tabii yaptırdığım kişi de bu pudradan sürüyor işlemden sonra. Sonra 3 gün boyunsanah akşam Hametan diye bi krem kullanıyorum,cilt tanığı,tahrişlerde,pişiklerde yazıyor kremin üzerinde de. Yaptırdıktan sonra 3 saat boyu su,toz,elin bile değmeyecek diyor yaptırdığım kişi yoksa sivilcelenme yapar diyor.
Su anda kabuk bağladı.
BENDE DE PUDRALI BIR YARA KREMI VAR ONU KJLLANACAKTIM EMJN OLAMADIM. KNU KULLANIRIM ARTIK.

BU KABUKLANMA KAC GUNDE GECIYOR ACABA

Bu kabuklanmalar gecmeden yeni seeansyapılmaz öyle değil mi

X