İğneli Epilasyon İğneli epilasyon günlüğüm 01.12.2017

merhaba nereye gidiyorsunuz?leke bırakmayan yer arıyorum..lütfen yardım edin:KK43:
Zeynep polat iğneli epilasyon gittiğim yer. Çok memnunum açıkcası. Kabuklanma olmalıki işlemin işe yaradığı anlaşılsın kabuklar bir haftada dökülür sonrasında iz vs kalmaz. Kabuklara müdahale edilmez. Yağlı ciltler krem kullanmamalı enfeksiyon riski artar sivilcelenme ve iltihaplanma oluşabilir.
Yüz ve boyun için konuşuyorum. Benim cildim karmadan yağlıya doğru
Mümkünse ilk üç gün su değdirilmemeli.en az bir gün değdirilmemeli su toplamaması için yaraların.
İlk üç gün günde üç defa pudra uygulamalı yağlı ciltler.
Sonraki 4 gün ginde 2 kere pudra uygulanmalı.
7güne kabuklar döküşmüş oluyor zaten.
Bol güneş kreminden başka krem sürülmemeli.
Aydınlatıcı veya beyazlarıcı kremler iyi araştırılmalı çünkü deriyi inceltebiliyorlar. Yanma riski artar bu sefer.

Kızlar kırmızı izler geçiyor ya , benim epilasyon sürecim uzun sürüyor mesela hala bitmedi ama iz konusunda en azından kafam rahat artık eylülde devam edicem 3 ay ara verdim iz falan kalmadı

Kızlar kırmızı izler geçiyor ya , benim epilasyon sürecim uzun sürüyor mesela hala bitmedi ama iz konusunda en azından kafam rahat artık eylülde devam edicem 3 ay ara verdim iz falan kalmadı
Benimkinler geçmiyor ya kırmızı kırmızı duruyorlar hala eskisinden iyiler tabi ama canımı sıkmıyor değil :KK43:

Merhaba kızlar, Gaziantepte Amerikan Güzellik Salonu Rahşan Hanım’a bıyık ve dudak altı ve çene için başladım. Bugün sadece bıyık yaptık 12 dakika sürdü. Benim bıyıklar cımbızdan dolayı efsane kalın. Her gün elimde cımbızla gezerim... 10 gün boyunca almadım ve felaket bi suratla gezdim maalesef. Ama sonuçlarına değecek inşallah.
Detaylarına gelecek olursam epilasyon sırasında aslında dayanabilecek bir acı olmasına rağmen canım anestezik bir krem çekmedi değil... epilasyon sonrası ağdanın yaptığı gibi bi kızarıklık oldu belki de daha az... çinko içerikli krem önerdi rahşan hanım onu sürüyorum sürekli, ağrı sızı yok... inşallah kabuklanma da olmayacak. Kırmızılık da pazartesiye geçermiş dediğine göre...
yarın da dudak altı ve çenemdeki bir kaç tüy için gidicem bu arada iğne 20₺ dakika 2,5₺ anestezik krem 20₺ iyi akşamlarr:KK49:

Canım ben Rahşan Hanıma gitmeyi düşünüyorum. Vücud ve yüz için öneriyor musun?

Biraz disinizi sıkacaksiniz artık. Cene ve yanak asiri acimiyor. Gitmeden yarim saat once agri kesici icin.
Merhabalar bende iğneliye gidiyorum boyun çene ve göğüs için, yanaklarımdaki ayva tüylerim rahatsız ediyordu iple aldım birkaç defa kıllar sanki bir tık kalın geldi yanaklarınızada yaptırdığınızı söylemiştiniz acaba nasıldı tüylerinizin kalınlığı çok merak ediyorum çünkü çok ince olanları almıyorlar diye biliyorum şuanda çok muzdaribim:KK43: :KK43:

Canım ben Rahşan Hanıma gitmeyi düşünüyorum. Vücud ve yüz için öneriyor musun?
Ben memnunum, ama bu işin uzun ve meşakatli bir iş olduğunu unutmayın, kendisiyle ciddi anlamda yol aldık ama tabi 7 ay içinde oldu bu... yüz için iz bakımından biraz tehlikeli iğneli epilasyon , işlem gören bölge çok iyi korunmalı bunu da unutmayın :)

Ben memnunum, ama bu işin uzun ve meşakatli bir iş olduğunu unutmayın, kendisiyle ciddi anlamda yol aldık ama tabi 7 ay içinde oldu bu... yüz için iz bakımından biraz tehlikeli iğneli epilasyon , işlem gören bölge çok iyi korunmalı bunu da unutmayın :)

en kısa zamanda gidicem.

Merhabalar bende iğneliye gidiyorum boyun çene ve göğüs için, yanaklarımdaki ayva tüylerim rahatsız ediyordu iple aldım birkaç defa kıllar sanki bir tık kalın geldi yanaklarınızada yaptırdığınızı söylemiştiniz acaba nasıldı tüylerinizin kalınlığı çok merak ediyorum çünkü çok ince olanları almıyorlar diye biliyorum şuanda çok muzdaribim:KK43: :KK43:
Benim tum yuzumde kalin ayva tuyleri var diyeyim size mayistan beri gidiyorum favori bolgesi, yanak yani siyah ayva tuylerinden sakalim varmis gibi dusunun gayette igneli yapiliyor ama dudaklara ve gozlere yakin kisimda hafif cukurlar olustu cok yakindan bakinca belli oluyor. Forumda da cukurlarla ilgili bir yila yakin bir surede gectigi soylenmis.

merhaba, yazınız için çok teşekkürler
iz kalmaması için kışın mı başlamak gerekiyor?
korumak için neler yaptınız

merhaba, yazınız için çok teşekkürler
iz kalmaması için kışın mı başlamak gerekiyor?
korumak için neler yaptınız
izlerim gitti şimdi de çukurluklar gözüme batıyor, sanki güneş lekeleri de oluştu gibi :KK43: galiba cildiyeye gitmem lazım .. ama kışın başlamak daha iyi diye biliyorum. bir de çok sık aralıklarla gitmemek lazım ayda 1 yaptırdığım yerde ne iz var ne de başka bir şey.

izlerim gitti şimdi de çukurluklar gözüme batıyor, sanki güneş lekeleri de oluştu gibi :KK43: galiba cildiyeye gitmem lazım .. ama kışın başlamak daha iyi diye biliyorum. bir de çok sık aralıklarla gitmemek lazım ayda 1 yaptırdığım yerde ne iz var ne de başka bir şey.
Benim de çukurluklarım ve ufacık çil gibi lekelerim oluşmuştu birkaç tane ve zamanla kayboldu.O çukur çukur izler de silikleşmeye başladı uzun aralıklarla git hassas bölgelerini sürekli tahrip ettirme. :)

Benim de çukurluklarım ve ufacık çil gibi lekelerim oluşmuştu birkaç tane ve zamanla kayboldu.O çukur çukur izler de silikleşmeye başladı uzun aralıklarla git hassas bölgelerini sürekli tahrip ettirme. :)
Artık gitmicem galiba çok psikolojim bozuldu. 3 ay geçti. Çukurlar ortaya çıktı, ne kadar sürede azalır ki? Dermapen yaptırmagı düşünüyorum açıkçası

Artık gitmicem galiba çok psikolojim bozuldu. 3 ay geçti. Çukurlar ortaya çıktı, ne kadar sürede azalır ki? Dermapen yaptırmagı düşünüyorum açıkçası
bence biraz iyileşmesine izin verin. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama cildinize arkaarkaya bu kadar işlem yorabilir bence. Dermapen de yoran bir işlem cildi.

Çukur dediğiniz şeyler gözenekler olabilir. Cildiniz gözenekli bir yapıya sahipse ondan büyük ihtimal. Kök tam ölmezse o gözenek kapanmaz. Kök öldüğünde cilt kendini diker yani gözenek 3-4 ayda anca kapanır

X