İğneli epilasyon çukur şeklinde izlerim :( (foto var)

icepeak

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
105
15
25
merhaba, işinin çok ehli bir yerde şubat ayından beridir iğneli epilasyon yaptırıyorum. kadının aldığı kıllar %80 oranında bitiyor. bıyıklarım bile bitti. ancak ağız bıyık çene çevremde bu şekilde çukurluklar kaldı. yanak ve kaşlarımda hiçbir sorun yok. sadece ağız çevrem böyle oldu. 2 sene bile olsa bu çukurların dolmasına razıyım, sizce geçer mi?
WhatsApp Image 2023-06-02 at 12.39.45.jpeg

eskiden erkek gibi kıllıydım ancak çok pürüzsüz bir cildim vardı. pütür bile yoktu

Nerde yaptırdınız Peki kıllar bitmiş bende istiyorum o çukurluklar düzenli güneş kremi kullanırsanız bakım yaparsanız Bi nebze geçiyor ama mermer gibi bir görüntü olmuyor maalesef yapılan iğne kalın geldi herhalde

Nerde yaptırdınız Peki kıllar bitmiş bende istiyorum o çukurluklar düzenli güneş kremi kullanırsanız bakım yaparsanız Bi nebze geçiyor ama mermer gibi bir görüntü olmuyor maalesef yapılan iğne kalın geldi herhalde
offfff :KK43:((
yaptırdığım kişi evinde yapıyor ve sadece tanıdığı insanlara yapıyor, ankara da

Ben kıl yerine bunu tercih ederdim hem de yüz kere bunu tercih ederdim.
Bitmişse başarılıdır, cildiniz yeterince güçlü değil demek ki.

Ben şuan sincanda bir yere başladım sonuç alırsam buraya yazarım iz kalmadı 2 gün oldu ama bakalım kıllara etkisi ne olacak inşallah biter ya :/

ve ona rağmen geçmedi ha :eek: keşke iğneli epilasyon yaptırmasaydım çok pişmanım ya. yüzümü tıraşlayıp geçerdim, ama oluşmuş yarıkların çözümü yok.
Bence siz dert ediyorsunuz birşey yok yüzünüzde kıl görüntüsü çok kötü benim çenem hep batık kıl kökü ve sıkmaktan dolayı yara oluyor iğneli yaptıracak kadar uzatamiyorum burda dakikası 13 tl oda pahalı geliyor sinirim bozuluyor cilt yenileyen kremler kullanabilirsiniz ben bu izlere controtubexin iyi geleceğini düşünüyorum benim çenemi baya iyileştirdi çünkü yara izlerine yanık izlerine çok iyi geliyor biraz pahalı bir krem ama işinizi görür

Bence siz dert ediyorsunuz birşey yok yüzünüzde kıl görüntüsü çok kötü benim çenem hep batık kıl kökü ve sıkmaktan dolayı yara oluyor iğneli yaptıracak kadar uzatamiyorum burda dakikası 13 tl oda pahalı geliyor sinirim bozuluyor cilt yenileyen kremler kullanabilirsiniz ben bu izlere controtubexin iyi geleceğini düşünüyorum benim çenemi baya iyileştirdi çünkü yara izlerine yanık izlerine çok iyi geliyor biraz pahalı bir krem ama işinizi görür
Ay teşekkür ederim biraz moralimi duzelttiniz :KK43: o krem var bizim evde yillardir. Yüzüm biraz iyileştikten sonra deneyim. Doa kimyadan tca kimyasal peeling de yapanlar varmış

X