İğneli Epilasyon İğneli epilasyon izleri

Sunny_

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
77
20
Merhaba yaklaşık 1 buçuk ay önce İğneli epilasyona başladım yüz için bıyık yaptırmıyorum iz kalır diye ancak yüzümde özellikle dudak çevremde çukurlar var kırmızı şekil de kantaron yağı sürüyorum önceden antibiyotikli bi krem kullanıyordum cildim hassas olduğu için kaşıntı yaptı bıraktım ama izler duruyor ne zaman geçer iz kalan var mı hep böyle mi kalacak yüzüm delik deşik oldu

ben madecasol ve hemateni dönşümlü kullanıyorum arada sırada da limon suruyorum
bende de gecmedı hem bıyık hem çene ama 5-6 sürer diyolar

bende iz kalmasından çok korkuyorum şuan bile tüylerin yeri delik delik epilasyondan sonra nolucak kim bilir diye diye bir türlü başlayamadım

ben iğneliye başlamayı düşünüyorum, meraktan bir kaç video izledim. daha işlem esnasında siyah siyah noktalar, kızarmalar gördükçe korktum açıkcası. kararsızım

Valla konu açtım başka konulara yorum yaptım ama bi tane adam akıllı tatmin edici cevap yok çok mu zor anlamadım ki bir sürü görüntüleme sayısı var bir tane cevap düzgün cevap yok geçiyor mu diye soruyorum çukur olan var mı diye soruyorum doğru düzgün cevap yok kendim deneyip göreceğim artık buraya yazarım ama 1 buçuk ay oldu gitmiyorum

Kızarıklık geçiyormuş bayağı araştırdım ama çukurlarla ilgili pek birşey bulamadım ya da tamamen gidip bitirip izler için tedavi olmayı düşünüyorum. Zaten benim yüzümde kıl yok ince ince tüy var bi kaç kere aldığım için kendi kendime belli ettim ama yine de rahatsız edici derece de değil yine de gidiyorum güneşte belli oluyor diye 2 tane tüy içinde yüzümde iz kalması sinirimi bozuyor dermoroller aldım kantaron yağı ile uyguluyorum inşallah sonuç alırım

Şimdi başka bir yeri aradım yanlış uygulamadan çukur oluşur normalde 2 3 aya kalmaz geçer dediler.iğneli epilasyon kızarıklık şişlik kabuk yapar iz bırakması yapan kişiyle alakalı dediler bide oraya gidicem bakalım sonuçları yazarım gerçekten şans işi önceki gittiğim yerde 14 senedir bu işi yapıyorum demişti bayağı da bilgili ama demek ki tecrübeyle de alakası yok.

Şimdi başka bir yeri aradım yanlış uygulamadan çukur oluşur normalde 2 3 aya kalmaz geçer dediler.iğneli epilasyon kızarıklık şişlik kabuk yapar iz bırakması yapan kişiyle alakalı dediler bide oraya gidicem bakalım sonuçları yazarım gerçekten şans işi önceki gittiğim yerde 14 senedir bu işi yapıyorum demişti bayağı da bilgili ama demek ki tecrübeyle de alakası yok.
Merve bende iz kalmasından korkuyorum normaldede üst yanağımdaki tüylerin yerleri belirgin. Ama evet bencede tecrübeyle alakalı. Şimdi nereye gidiyorsun

Merhaba kızlar,
Bıyık için gittim 2 ay boyunca. Devam etmedim. Aradan 4 ay geçti hala izler gitmedi. Koyu lekeler ve delik delik izler kaldı. Bakan herkes bıyıklarını almıyor musun diyor. Çünkü uzaktan bıyık varmış gibi duruyor. Nasıl geçecek bilmiyorum bunlar. Yüz bölgesi için tavsiye etmiyor profesyonel epilasyon yapan yerler. Aynı sorun arkadaşımda da olmuş. 1.5 yıl sonra geçti dedi umarım geçer ama her aynaya baktığımda moralim bozuluyor.

Merhaba yaklaşık 1 buçuk ay önce İğneli epilasyona başladım yüz için bıyık yaptırmıyorum iz kalır diye ancak yüzümde özellikle dudak çevremde çukurlar var kırmızı şekil de kantaron yağı sürüyorum önceden antibiyotikli bi krem kullanıyordum cildim hassas olduğu için kaşıntı yaptı bıraktım ama izler duruyor ne zaman geçer iz kalan var mı hep böyle mi kalacak yüzüm delik deşik oldu
ben bacakla 2 senedir uğraşıyorum ama uzun zaman aralıkları ile yaptırdım 3 seansta bitti çünkü yüksek akım verdi uzun süre alt bacak önce yapıldı. Bacağın arka tarafı daha lekeli gibi kaldı ama hafif ön ise tamamen lekesiz üst kolu yaptırdım 2 ay oldu lekeli henüz

_mRve_ eger epilasyonu yapan kişi profesyonelce çalışmıyorsa iz kaliyor,benim denemedigim yer kalmadi,ceşitli bölgeler için gittim.Çözüm oldu tüyler için ama bu arada cikdim mahvoldu.Çünkü makinayi düzgün kullanabilen epilasyoncu çok az.Kimisi çok düşük akim veriyor ve çözüm süresini bilinçli olarak uzatiyor.Kímisi yüksek akimla cildi delik deşik ediyor.Kıl köküne denk getiremeyip farkli yerleri deliyor pek çoğu.Ben ipekepilasyon diye bir yerden çok memnun kaldim.Hem hijyenik açidan hem de dikkat ve hassaslik konusunda gerçekten profesyonel bir bayandi.

_mRve_ eger epilasyonu yapan kişi profesyonelce çalışmıyorsa iz kaliyor,benim denemedigim yer kalmadi,ceşitli bölgeler için gittim.Çözüm oldu tüyler için ama bu arada cikdim mahvoldu.Çünkü makinayi düzgün kullanabilen epilasyoncu çok az.Kimisi çok düşük akim veriyor ve çözüm süresini bilinçli olarak uzatiyor.Kímisi yüksek akimla cildi delik deşik ediyor.Kıl köküne denk getiremeyip farkli yerleri deliyor pek çoğu.Ben ipekepilasyon diye bir yerden çok memnun kaldim.Hem hijyenik açidan hem de dikkat ve hassaslik konusunda gerçekten profesyonel bir bayandi.
sizin bahsettiğiniz yer nerede ipek epilasyon dediğiniz yer?

İğneyi soktuğu yerlerde minik iğne izleri oluyor evet ben de 1.5 aydır gidiyorum yanaklarım ve çenem için. Bıyık bölgesinde iz kalma olasılığı çok yüksek. Dudak kenarları da çok geç iyileşiyor. O yüzden bıyık bölgesine dudak kenarlarına hiç ellettirmeyin. Diğer bölgelerdeki minik iğne izleri 6 aya geçiyor diye okudum birkaç yerde. Benim de çenemde minik izler var şu anda, hafif de kızarık-kahverengi arası bi renk

İğneyi soktuğu yerlerde minik iğne izleri oluyor evet ben de 1.5 aydır gidiyorum yanaklarım ve çenem için. Bıyık bölgesinde iz kalma olasılığı çok yüksek. Dudak kenarları da çok geç iyileşiyor. O yüzden bıyık bölgesine dudak kenarlarına hiç ellettirmeyin. Diğer bölgelerdeki minik iğne izleri 6 aya geçiyor diye okudum birkaç yerde. Benim de çenemde minik izler var şu anda, hafif de kızarık-kahverengi arası bi renk
siz sadece yüz bölgesine mi yaptırdınız?

X