if diyeti ile kilo veriyorum

43 kilo müthiş bir başarı. Üstelik yeni bir hamileliğe rağmen bunun yarısından azını geri almışsınız. Ben 25 yaşındayken bir 14 kilo vermiştim de sonraki 5 yıl içinde onun 2.5 katını aldım😌

Emziren anneler çok uzun saatler aç kalmamalı. Sizin için 16:8 daha uygun olur diye düşünüyorum. Doğru bilgi için bir doktora danışmakta fayda var. Ve tabii bol su bol yeşillik. Gazamız mübarek olsun, başaracağız inşallah💪💪
Çok teşekkür ederim isteyince oluyor hersey o kfada bi insanim degisik metodlara girmenin alemi de yok kural belli hamurisi seker karbonhidrat hayatindan ciktigi zaman ve sporla hersey halloluyor zaten emzirme sürecimde de hep 16.8 beslendim aliskanlik olmus isteyerek yaptigim birsey degil 16 17 saat ac kaliyorum ama kaloriyi ve ekmegi kisitlayinca zor oldu ilk hafta zaten hep zor gecer az uyumadim titreyerek simdi o seviyede bir aclik yasamayacagim gece süt vs hurma öğünü koyacagim normalde yemezdim ama emzirdigim icin yiyecegim aksam umarim hedefimize ulasiriz ❤️❤️❤️

Bugün biraz tatlıya düşmüş olabilirim🥴 1 top dondurma (külah ile) ve 3 kare bitter yedim. Ama hiç ekmek yemedim ve akşamı da tarhana çorbası ile kapattım. Her zamanki gibi son yemek saat 3teydi. Şu an iyiyim ama yemekten 2 saat geçince şekerim düşmeye başlıyor ve bu süreç saat 9'a kadar devam ediyor. Bu 6 saat biraz mutsuz ve sinirli geçiyor. Ama ilk günlerdeki vahşi açlığımı düşününce şu anki durumum çok hafif kalıyor🤣 neyse sonuç olarak devam ediyorum. Yol zor, yol meşakkatli, yol tehlikelerle dolu ama bizim de gençliğimiz, hırsımız, irademiz ve hayallerimiz var değil mi ama🥳🥳

Bu arada bu akşam bebek ziyareti var. Yanımızda pasta börek götürüyoruz, yani ikram olacak. İlk hedefim direnmek ama umarım aşırı ısrar olmaz, ısrara dayanamıyorum da🥴

Selam. 20:4'e devam. Ama sanki istediğim kadar hızlı gitmiyor. Bunda ortalama 3 saatlik sporun etkisi olabilir. Fazla yürüyüş/koşu bana kas ağırlığı olarak geri dönüyor. Bunu tartıda görmek biraz canımı sıkıyor. Ama tabii bu işi savsaklamak için bir bahane değil. Tartılmayı haftada 1 defaya düşürmemek gerekiyor. Yeni görevim sürekli tartılma isteğine karşı koymak.

Ben metabolizmamı biraz yordum galiba🥺 Kilo vermem büyük oranda durdu. Beslenme şeklimi değiştireceğim. Diyetime ekmek ve meyve ekleyeceğim. Açlık saatlerimi kısaltacağım. Ama ondan önce 3 günlük bir detoks kür tarzı birşey yapmak istiyorum. Şu an araştırıyorum, uygun bir şey bulursam yarın ve haftasonu uygulayacağım.

Merhaba, siteye girmesem de diyete devam ediyorum. Egzersize de başladım. Güncel kilom 89. 80lerin bittiği günü görmek çok uzun sürmez umarım🥰

X