İçinden Ne Geçiyorsa Yaz..

biliyorum evlisin,
seni bekliyor yuvan
ayrılıp gitmelisin,
daha geçmeden zaman
aşkı bulduk zamansız
ne yapsak da faydasız
kavuşmamız imkansız
dayan yüreğim dayan

biliyorum evlisin,
seni bekliyor yuvan
ayrılıp gitmelisin,
daha geçmeden zaman
aşkı bulduk zamansız
ne yapsak da faydasız
kavuşmamız imkansız
dayan yüreğim dayan

Özlüyorum. bu dünyada kavuşmamiz imkansız inş ahirette buluşuruz sana söylicek çok şeyim var yaptigım yapamadıgım şeyler için bana kırılmamışsndr inş.

Güneşin Gülüşü

Gökyüzü mavi perdelerini araladı,Güneş, perdelerden sahneye çıktı.Işığını saçtı yeryüzüne nazlı nazlı,Gün, bir ressamın paletinden süzüldü.

Kuşlar, melodiye eşlik etti şafakta,Rüzgar, ağaçların dallarını okşadı.Her an, bir umut misali yeşerdi,Güneşin gülüşüyle doğan gün.

Gözlerimizi açtık, yeni bir hikaye başladı,Doğanın büyülü sahnesinde yerimizi aldık.Günaydın dedi rüzgar, kuşlar şarkılar söyledi,Güneş, gökyüzünde gülümsedi.

Bugün, beyaz sayfaların üzerine yazılacak,Yepyeni bir öykü, umut dolu satırlarla.Güneşin gülüşü rehberimiz olsun,Yeni bir güne merhaba diyelim.

Geceler sessiz geceler sensiz
Geceler yaşanmıyor sensiz
Geceler hüsran geceler ayaz
Geleceksen artık etme naz

Çoğu insanın uyuduğu, gece karanlığının ve ölüm sessizliğinin bastırdığı şu saatlerde gözlerimden yaşlar süzülmesine sebep, boğazıma kadar battığım duygular...
Ne hissettiğimi bile bilmiyorum aslında. Sadece ağlamak istiyorum. Hüngür hüngür haykırarak ağlamak istiyorum. Söylemek isteyip söyleyemediğim sözlerin ağırlığı altında eziliyorum. Çok mutsuzum ama bunu kendime bile itiraf edemiyorum gülmeye çalışıyorum. Acımı gülümseyerek gizlemeye çalışıyorum, halbuki biri neyin var diye sorsa başlarım ağlamaya. Kimse tarafından anlaşılmıyor, görülmüyorum. Hz Ömer gibiyim derdimi dostuma anlatsam üzülür, düşmanıma anlatsam sevinir diyorum, o yüzden susuyorum. İçimdeki koca boşluğa atıyorum ne varsa. 7 milyar insan var ama sanki benim derdimi anlatacağım kimsem yok. Çok yalnızım... Kalabalıklar içinde yapayalnızım...

X