İç sıkıntısı hissettiklerim

Onlari cok fazla onemsediginiz icindir belki. Sizinle alip veremedikleri bir durum mu var ki hakkinizda olumsuz konusuyorlar? Bu durumu cok icsellestirmis olabilirsiniz.
Kıyaslama var maalesef eşimin işi kaynıma göre daha iyi bu yüzden kv eltim gile çok ağırlık veriyo. Eşimde ben de hava atan insanlar değiliz. Onlarda bi çekememezlik var özellikle kaynım eşime ulaşmaya çalışıyo eşimin işyerine girmeye çalıştı eşimde elinden geleni yaptı olmayınca abi sen isteksizsin falan dedi eşimde üzüldü mesela. Kayınvalidem hep kaynımgilde bize gelmiyo pek. Eşimde nedenini buna bağlıyo

Onlari cok fazla onemsediginiz icindir belki. Sizinle alip veremedikleri bir durum mu var ki hakkinizda olumsuz konusuyorlar? Bu durumu cok icsellestirmis olabilirsiniz.
Aslında çok fark yok aramızda ikimiz de kendi evlerimizdeyiz kira yok eltimde ev hanımı tek fark eşimin biraz fazla maaş alması.

Çalışıyor musunuz.? Çalışmıyorsanız işe girin yorgun gelip yemekti çaydı duş almaydı derken vaktin nasıl geçtiğini anlamaz boş şeyleri de düşünmeye vaktiniz olmaz. Ancak uyur ertesi güne hazırlık yaparsınızç
Bende çok istiyorum ama eşim ailesi falan ıstemıyo bi ara inatlaştık eşimle git çalış dedi ama destek olmam falan yapıyo yıldırma politikası yani cesaret edemiyorum öyle olunca ev sorumlululuk iş kaldırabilir miyim bide ailesiyle kötü olmaktan korkuyorum

X