İç sıkıntısı hissettiklerim

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
514
55
Kızlar böyle ansızın içime sıkıntı giriyo bayağı ağlayasım geliyo böyle durumlarda sanki kayınvalidem eltim benim hakkımda olumsuz konuluyolar hissine kapılıyorum daha önce böyle hissettiğim zamanlarda sonradan patlak veren durumlar olmuştu yine aynı hissiyat var şimdi eltimler kayınvalidemgildeymiş içimde çok sıkıntı var daha geçmedi niye böyle oluyor 😞

Çalışıyor musunuz.? Çalışmıyorsanız işe girin yorgun gelip yemekti çaydı duş almaydı derken vaktin nasıl geçtiğini anlamaz boş şeyleri de düşünmeye vaktiniz olmaz. Ancak uyur ertesi güne hazırlık yaparsınızç

Kızlar böyle ansızın içime sıkıntı giriyo bayağı ağlayasım geliyo böyle durumlarda sanki kayınvalidem eltim benim hakkımda olumsuz konuluyolar hissine kapılıyorum daha önce böyle hissettiğim zamanlarda sonradan patlak veren durumlar olmuştu yine aynı hissiyat var şimdi eltimler kayınvalidemgildeymiş içimde çok sıkıntı var daha geçmedi niye böyle oluyor 😞
Sen de git :) hiç içimi sıkıntıya sokup, ağlayacak kadar umursamazdim. İt ürür kervan yürür felsefesi her zaman işe yarar.

Ayyy cidden hiç mi başka hayatınız yok iç sıkıntınızı bile kv eltiye bağlıyorsunuz?

Meşgale bulun meşgale. İşe girip çalışın, gibi edinin vb. Zamanınızı doldurun ki böyle boş şeyler düşünmeye vaktiniz kalmasın. Kuruntu yapiyorsunuzdur velev ki konuşuyorlar, agzinioan konuşuyor deyip geçin, üstünde durup ne kendinizi darliyorsunuz, dert mi arıyorsunuz kendinize

İnsan hissediyorsa doğrudur benim de içimde bir akşam bir sıkıntı vardı meğer eltim o akşam neler yapacakmış neler sallıyor muyum tabii ki hayır siz de takmayın. Toksik insanlardan uzak durun boş insan kişiyle uğraşır işiyle değil.

Regl döneminde bazen böyle duygulanmalar olabilir. Sinir hali ile birleşince aklıniza direkt onlar geliyor herhalde. Belki dönemsel bir şeydir. Kimse sizi sürekli cekistirmez. Hoş, cekistirse de umrunuzda olmasın. Herkes herkesin arkasından konuşabilir.

Onlari cok fazla onemsediginiz icindir belki. Sizinle alip veremedikleri bir durum mu var ki hakkinizda olumsuz konusuyorlar? Bu durumu cok icsellestirmis olabilirsiniz.

Meşgale bulun meşgale. İşe girip çalışın, gibi edinin vb. Zamanınızı doldurun ki böyle boş şeyler düşünmeye vaktiniz kalmasın. Kuruntu yapiyorsunuzdur velev ki konuşuyorlar, agzinioan konuşuyor deyip geçin, üstünde durup ne kendinizi darliyorsunuz, dert mi arıyorsunuz kendinize

Uyenin mesgalesi olmadigini ve calismadigini nerede okudunuz? Ben mi kacirdim acaba?

Yani ic sıkıntısı tamamda,eltiyle kayinvalidenin sizi cekistirdigini nereden cikardiniz.belkide lafiniz bile gecmedi.ayrica abartmadiklari surece konussalar ne olur?sizde yakinlarinizla eltinizi ve ya kayinvalidenizi konusmuyormusunuz?Boyle dusunmeye baslarsaniz hasta olursunuz.kendinize bir mesgale bulun

Konuşsunlar ne olacak konuştuklari yere kadar çokta tin , kötü desinler, soğuk desinler ne olacak bunun icin kendinizi hasta etmeye değer mi

Konuşsunlar ne olacak konuştuklari yere kadar çokta tin , kötü desinler, soğuk desinler ne olacak bunun icin kendinizi hasta etmeye değer mi
Haklısınız hep diyorum kendime boşver umursama ama hep takılıyorum nedense gıcık oluyorum ya. Daha dün aramızda geçen bi sohbetten dolayı bile gıcık oldum. Benim bi tanıdığım var kayınvalidemle aynı mahallede oturuyolar onların oğlu emes hastası kas hastalığı ve adam tekerlekli sandalyede. Bi de ikiz çocukları var. Karısı da çok çabalıyo çok güzel ilgileniyo ehliyet aldı araba falan kullanıyo her şeyi yapıyo. Kv dedi ki gelini iyi herşeyi yapıyor falan dedi ben de dedim ki evet çok iyi ama napsın mecbur o yapmazsa kim yapacak dedim hemen eltimle ikisi mecbur olurmu çekinir korkar yapamayabilir falan diyolar böyle bi korkak ikiside eltim falan o yüzden hiç yalnız kalamaz evde eşi gidince akşam işe falan hemen kv çağırır . Ya binadan korkar ya başka bişeyden. Ben kadının cesaretli olmasından yanayım Allah korusun başına her iş gelebilir eşinin başına iş gelse napcan bunlar korkuyoz çekiniyoz diyip kös kös otururlar sonrada vicdanları rahat kafalarını yastığa koyarlar. Sinir oluyorum ya

Yani ic sıkıntısı tamamda,eltiyle kayinvalidenin sizi cekistirdigini nereden cikardiniz.belkide lafiniz bile gecmedi.ayrica abartmadiklari surece konussalar ne olur?sizde yakinlarinizla eltinizi ve ya kayinvalidenizi konusmuyormusunuz?Boyle dusunmeye baslarsaniz hasta olursunuz.kendinize bir mesgale bulun
Psikoloğa gitmeye başladım zaten inşallah çözecem bunu. Bi kafamdan atabilsem şunlari hayatıma odaklansam . İnşallah bütün bunlar geçici süreçler dir. Kv olsun eltim olsun ısınamadığım için yaşıyorumdur umarım biran önce geçer

Sanırım kendimce öyle yorumladım 🙂 çalışan insan sanki bu kadar kafa yoramaz gibi gelmiş olabilir. Yorgunluktan kayınvalide, eltiyi sürekli düşünecek zaman kalmaz sanki
Doğru tespit boş olduğumdan oluyo. Kendime meşgale bulmaya çalışıyorum sınava hazırlanmak temizlik yapmak gibi onlarda da aklıma geliyo. Özele işe girmeme de eşim müsade etmiyo😔

Kv ile elti beraberler diye caniniz sikilmistir, sizi davet etmedilerse.
Hep beraberler zaten eltime çok sık gider bana gelince de yolu bahane eder. Kıskanıyo demeyin kayınvalidemin umursamaz hateketleri sinir bozucu. Bir araya geldiğimizde eltimle hep göz göze gülerek sohbet ediyo yanımda beni umursamıyo bende bi türlü ısınamıyorum. Eltimle ilgilendiği kadar benle de ilgilense çözülecek de bilerek dışlıyo beni

X