Hymen(Kızlık Zarı) Ameliyatı?

kimsenin özel hayatını yargılamak bir başkasına düşmez.sonuçta yardım almak için bu konuyu açmış.yardımcı olmayıp yargılayacaksanız hiç yazmayın bence.

bu çok hassas bir konu olmasına ragman kadınların ne istedigini çok iyi bilmesi gerekiyor sanırım.ve evlendigin erkegi kandırmak hiç hoş degil.bir ömür diye söz verdigin insanı.kötükedihüso

bence güzelce anlat anlayacaktır. zaten bir mahçupluk var sende. eminim üzerine gelmez. bi kere konuşup kapatırsınız konuyu. tabi bu biraz karşındaki kişiylede alakalı. herşey gönlünce olsun.

ahlak kumkumaları. ahlak dersi vermek için yazmayın şuraya ya. sorusuna yanıtınız varsa onu yazın. sizden ahlak dersi isteyen yok. yeter sıktınız artık ama.

ahlak kumkumaları. ahlak dersi vermek için yazmayın şuraya ya. sorusuna yanıtınız varsa onu yazın. sizden ahlak dersi isteyen yok. yeter sıktınız artık ama.
alkisalkisalkisalkisalkisalkisçok doğru bir söz bencede sorun yaratmak kolay çözüm üretmeyi deneyelim birde:CüvCüv:

Son düzenleme:
hayatin kime ne getirdigi bu tur durumlarda kendi elimizdede olabilir,bazen bir anlik zevkler icin daha iyi dusunmemiz gerekir.madem korkuyorsun neyine guvenipte evlenmeden iliskiye girerler anlamam(istinalardan bahsetmiyorum.tecavuz gibi)

ayricaa merak etme,ben ne kendimi nede baskasini kandirirm.yaptiklarimin arkasinda durmayi bilirim...orami burami,ne bir erkege yaranmak icin acarim,ne de diktiririm...

emin ol o da böyle olsun isteemzdi onu kınamak yerine yardıcı olmaya çalışmak bu yaptıından daha merhametli olurdu hem hayatın ne getirceği belli olmaz bugün ona yarın sana ya da bi yakınana kimseyi kınama bence saygılarrr canımmm.....

emin ol o da böyle olsun isteemzdi onu kınamak yerine yardıcı olmaya çalışmak bu yaptıından daha merhametli olurdu hem hayatın ne getirceği belli olmaz bugün ona yarın sana ya da bi yakınana kimseyi kınama bence saygılarrr canımmm.....

kinamiyorum canim,biriyle cinsel iliskide bulunmus olabilir,bunu asla kinamam,ama kendini bir erkege begendirmek veya kabullendirmek icin boyle seyler yapilmasina karsiyim,illede erkegi kandirdigi icin degil en basta kendine zarar verdigi icin

kinamiyorum canim,biriyle cinsel iliskide bulunmus olabilir,bunu asla kinamam,ama kendini bir erkege begendirmek veya kabullendirmek icin boyle seyler yapilmasina karsiyim,illede erkegi kandirdigi icin degil en basta kendine zarar verdigi icin

ya kendine niye zarar versin allahını seviyosan. bi prensip bi ideal uğruna '' ben kendime zarar veremem kendimi kandıramam asla! '' falan gibi pembe ütopik hayaller uğruna evde mi kalsın? türkiye şartlarında erkeklerin kıt kafalı olduğunu geri olduğunu herkes biliyor. o da sevdiceğinin kahrını çekmektense hatta onu kaybetmektense küçük bir operasyon geçirmeyi tercih ediyor. böyle başa böyle tarak yani. prensipli idealist kendi kendini kandırmayan (!) bi insan olmaktansa mutlu bi ailesi olsun çoluğu çocuğu olsun istiyor. iki uyduruk zar için bunlardan mahrum kalmak istemiyor anladınız mı? çünkü çevrede anal oral herşeyi yapıp bakireyim diye gezen kızlar olduğunu biliyor, allahın enayisi o mu doğrucu davutluk yapıp belki de bir ömür boyu yalnz kalsın? herkes çok mu dürüst? bırakın bu işleri ya. ki bu operasyon burun ameliyatının meme ameliyatının yanında hiçbir şey kalır acı zorluk vs. açısından. tamam anladık siz karşısınız ama o değil, tamam? oldu mu?. konu bu değil anlamak istemiyorsunuz ama konu bu değil. bu başlık siz görüşlerinizi bildirin bilirkişilik yapın falan diye açılmamış. bildiğin doktor var mı diye soruyor. soru şu:bildiğiniz doktor var mı? sizin verdiğiniz cevap: bence çok yanlış da kendine zarar veriyorsun da bık bık bık. oof yani. offf.

Gerçekten böle olayların halen yaşanabılıyor olması cok uzucu erkekler arasında ise milli olmak lafı dolaşırken (o milli olma işini kımınle yapıcaksa) hıc cınsel ılıskı yasamamıs kısılerle dalga gecılırken iş evlenılecek kıza gelındıgınde bakıre aranması cok kotu öle dusunen erkeklere sorun oda bakir miymiş gitip herkes bırılerıyle olsun demıyorum ama erkekler boyle yasarken umursamasızca belkı bır kac kızın canını onlar yakmıştır ama iş evlenme konusuna gelınce bole bısey aramaları bana hıcde mantıklı gelmıyor....Öle düşünen erkeklerede böle yapılmadı HAK

ya kendine niye zarar versin allahını seviyosan. bi prensip bi ideal uğruna '' ben kendime zarar veremem kendimi kandıramam asla! '' falan gibi pembe ütopik hayaller uğruna evde mi kalsın? türkiye şartlarında erkeklerin kıt kafalı olduğunu geri olduğunu herkes biliyor. o da sevdiceğinin kahrını çekmektense hatta onu kaybetmektense küçük bir operasyon geçirmeyi tercih ediyor. böyle başa böyle tarak yani. prensipli idealist kendi kendini kandırmayan (!) bi insan olmaktansa mutlu bi ailesi olsun çoluğu çocuğu olsun istiyor. iki uyduruk zar için bunlardan mahrum kalmak istemiyor anladınız mı? çünkü çevrede anal oral herşeyi yapıp bakireyim diye gezen kızlar olduğunu biliyor, allahın enayisi o mu doğrucu davutluk yapıp belki de bir ömür boyu yalnz kalsın? herkes çok mu dürüst? bırakın bu işleri ya. ki bu operasyon burun ameliyatının meme ameliyatının yanında hiçbir şey kalır acı zorluk vs. açısından. tamam anladık siz karşısınız ama o değil, tamam? oldu mu?. konu bu değil anlamak istemiyorsunuz ama konu bu değil. bu başlık siz görüşlerinizi bildirin bilirkişilik yapın falan diye açılmamış. bildiğin doktor var mı diye soruyor. soru şu:bildiğiniz doktor var mı? sizin verdiğiniz cevap: bence çok yanlış da kendine zarar veriyorsun da bık bık bık. oof yani. offf.

kadinlar boyle yaptikca,erkekler tabi iki damla kani arar

kuldan korktuğumuz kadar allahtan korksak delinen bi yerimizi diktirmeye uğraşmazdık önemli olan ordaki delik deil arkadaşlar kalpteki delik tamir olurmu hiç aklından çıkarmı çok zor vicdanı rahat etmez bi kere evlendin git gide daha çok sevicek eşini ve hergün pişman olup acı çekicek vicdanı sızlıcak aklına geldikçe tedirgin olucak tabi bu dünyadaki sıkıntısını öteki dünyada mumla arıcak çok gereksiz bi yanlış ne anlıyolarki neyse söylenecek çok söz var ama kimsse cahil deil bilerek yapılıyo böle şeyler düşüncesizce bi anda deil tamamen bilerek işlenen bi günah bi adamı öldürünce istemeden oldu diyemicamız gb buda bilinçli bişi bide hani kazala hamile kaldım diyenler varya bende onlarada gıcık olurum nasıl oluo kazala banada biri öğretsin 2buçuk senedir çocuğum olmuyoda çok tedaviyle uğraşmıyım hadi ya allah mesut etsin edermi bilmem de neyse....................................

katılıyorum bide burda merak edenlere haber yollamış heralde arkadaş iyiyim kocam anlamadı(keriz miş mi demek istiyo)dio ya ne günlere kaldık yarabbim sen neslimizi koru çok dua ediyorum herkez etsin zaman çok kötü bu kınamak deil kardeşim bizde biliyoruz kınanan şeyin başına geleceğini ama bu kınamak deil neden yaptın allah belanı versin falan demiyoruz yapmış bişi ama yanlış olduğunu belirtip burda okuyan diğer arkadaşların ibret alması bi pay çıkarılması amacımız yani bizene bu arkadaşın kızlık zarından kocasıda anlamamış yola devam ama başkalrı bu yanlışı yapmasın maksat çok seviyo sandığımız erkekler veya kadınlar sevgi aşk böle deil sevgi başka bişi alyazmalımdaki gb gidemezsin kıyamazsın dokunamazsın sevdiğine bilirsin incinir saklarsın onu korursun gerekirse kendinden bile ki en zoru budur beklersin o ilk günü ilk heyecanı zaten o zaman sonsuza kadar senin hem bu dünyada hemde helalin rabbim herşeyi kararlamış o kızşlık zarınında önemi var bence her kadın önüne gelenle yapsa bu zarın bi önemi olmasa hem hastalıklar oğalır hem eşlerin güveni azalır hem kimin eli kimin cebinde anlaşılmaz hem hem .....die uzar gider saygılarımla......

pardon..
imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazımına en azından biraz özen gösterirseniz, mesajlarınız daha rahat okunacaktır.
mesela "kazala" kelimesi 2-3 yerde geçmiş. ne olduğunu anlamam zaman aldı.
kusura bakmayın.

katılıyorum bide burda merak edenlere haber yollamış heralde arkadaş iyiyim kocam anlamadı(keriz miş mi demek istiyo)dio ya ne günlere kaldık yarabbim sen neslimizi koru çok dua ediyorum herkez etsin zaman çok kötü bu kınamak deil kardeşim bizde biliyoruz kınanan şeyin başına geleceğini ama bu kınamak deil neden yaptın allah belanı versin falan demiyoruz yapmış bişi ama yanlış olduğunu belirtip burda okuyan diğer arkadaşların ibret alması bi pay çıkarılması amacımız yani bizene bu arkadaşın kızlık zarından kocasıda anlamamış yola devam ama başkalrı bu yanlışı yapmasın maksat çok seviyo sandığımız erkekler veya kadınlar sevgi aşk böle deil sevgi başka bişi alyazmalımdaki gb gidemezsin kıyamazsın dokunamazsın sevdiğine bilirsin incinir saklarsın onu korursun gerekirse kendinden bile ki en zoru budur beklersin o ilk günü ilk heyecanı zaten o zaman sonsuza kadar senin hem bu dünyada hemde helalin rabbim herşeyi kararlamış o kızşlık zarınında önemi var bence her kadın önüne gelenle yapsa bu zarın bi önemi olmasa hem hastalıklar oğalır hem eşlerin güveni azalır hem kimin eli kimin cebinde anlaşılmaz hem hem .....die uzar gider saygılarımla......

senin mantığına göre eğer eşlerin birbirlerine güveni , kimin elinin kimin cebinde olup olmadığının anlaşılması , hastalıkların çoğalması ve.. uzayan giden diğer şeyleri her nelerse kızlık zarı sağlıyorsa
o zaman kimse evlenmesin ve/veya cinsel birliktelik yaşamasın , ya da hiç bozulmayan kızlık zarı yapsın doktorlar.

altına imzamı atarım
100% katılıyorum

bence kendini kandırmış o adamı kandırmış olabilir ama ya kendini kandırdımı acaba ben aptalmıydım acaba 21 sene bekledim benim için çok kutsaldı o 2 damla kızlık kanı bence özel bir olay insan öyle bişey yaptıysada eşinin yüzüne bakamaz herhalde katılan varmı bana acaba çok merak ediyorum ben onun yerinde olsaydım söylerdim yüzüne açık açık içim en azından rahat ederdi demi

Son düzenleme:
erkekler eslerinin yuzune bakabiliyorsa,kadinlar niye bakamasin??
tabiki ozel bir andir,bir kadinin pismanligida o ozel ani haketmeyen biriyle yasadigi icin olmalidir...yok evlenecem adam ne der diye sonradan pisman olmak bana sacma geliyor

oyy oyyy oyyy yine o konu ve yine sayfalarca gereksiz mesaj....
merak ediyorum böyle acımasızca yargılayanlar ne kadar sütten çıkma ak kaşık....
araba devrilince yol gösteren çok olurmuş... olan olmuş biten bitmiş ne gerek var ki bütün bu sözlere...
ama buraya giren bakire kızlara küpe olsun.... zamanı gelmeden ilişkiye girersen bak sonunda dr aramaya başlıyosun.... genç kızlarımız dikkat edin artık bu devirde babana bile güvenmeyeceksin...

ya ban şunu anlamadım bu konuşmamdan dolayı ister beni kınayın ister cahil geri kafalı diyin..
konu sahibi arkadaşa bi sözüm yok evlenmiş allah mesut etsin..
ama bizi yaradan yüce ALLAH biz kadınlara dünyanın en büyük zenginliği kızlık zarı yani bakireliği vermiş vermiş ve her kadına o zenginliği, bekareti eşine saklamaya mecburdur doğru olanıda budur..
bu benim asli düşüncemdir, kimseye namus dersi verecek değilim..
şöyle bişey varki demeden geçemeyeceğim..
hani bazı ileri düşünceli şahıslar diyor ya...
namus sadaka iki damla kan yada incecik bi zarda değildir...
işte ben onlara bişey sormak istiyorum...
size sevdiğiniz bi kişiden postacı bi mektup getirse, alsanız baksanıki açılmış, buruşmu, size olan mahremiyeti yok olmuş...
postacıya dönüp sorsanız:
bu açılmış ...
postacı ise:
merak ettimde açıp okudum...
çok feci kızarsınız değilmi
işte biz kızlarda eşlerimize ALLAH tarafından gönderilen mektuplarız ..
o mektuba yani bize ilk helal kılınan eşlerimiz dokunmalı ..
aksi halde hem eşlerimizin günahına gireriz hem ALLAH katında büyük günaha girmiş oluruz..
ha olan olmuş ...
bişey diyemem kınamakmı asla ama emir demiri keser..
yani bizleri yaradanın bize lütfettiği bekareti korumalıyız, etrafımızda dolaşan erkek müsveddelerine fırsat vememeliyiz..

Son düzenleme:
X