Hymen(Kızlık Zarı) Ameliyatı?

belinnay

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
49
0
39
merhaba kızlar,kızlık zarı diktirmek konusunda bilgisi olan varmı,yakında evleniyorum senağlama

kadın doğumcular uzun vadeli olan için garanti vermiyor,zaten hepsi yapmıyor,bu konuda çok iyi olan bir estetik cerrah bulmam gerek senağlama

evlenmeden 2 gün önce yaptırman lazımki kan gelsin.ve paran varmı canım ?? 500 ytl üstünde fiyatlar baya pahalı( 1 milyarla 2 milyar arasındada değişiomuş fiyatlar :s)

Son düzenleyen: Moderatör:
ben onu istemiyorum canım,birde uzun vadeli olan varmış,dikilo ve yıllarca kalıo onu istiyorum,iyi bir dr.bulsam para önemli değil yeterki olsun

benim okuduğum heryerde uzun vadelisi yok yazıyodu ama :uhm:

var canım araştırdım ben ama doğru doktor seçmek lazım işte,uzun vadelisi evlilikten en az bir ay öncesinde yapılıyor ve ömür boyu kalıcıymış

hmmmm teknoloji gelişmiş valla desene. hiç haberim yoktu. geçmiş olsun şimdiden

Nedir uzun vadeli dedikleri anlamadım?
Her defasında kanama yapan birşey mi?

yok canım kısa vadeli ilişkiye girmeden2-3 gün önce dikilip kanama yapanı uzun vadelisi ise ilişkiden uzun zaman önce dikilen ve ilişkiye girilmediği sürece dayanan oluyo. yani hepsi 1 kere kanıyo.

yok canım kısa vadeli ilişkiye girmeden2-3 gün önce dikilip kanama yapanı uzun vadelisi ise ilişkiden uzun zaman önce dikilen ve ilişkiye girilmediği sürece dayanan oluyo. yani hepsi 1 kere kanıyo.

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:

hemen size anlatıyorum kızlar:
şimcikkk bır kadın doğum uzmanına gidiyorsunuz dikim işlemini evlenmeden bırkaç gün önce yaptırın.çünük hanı halk arasında tutmuyr felan deniliyor aslında biraz doğru oŞeniz
oyuzden derim ki en geç 1 hafta içinde olay bitsin ama tabiki gönül rahatlığıda nekadar olur bilemem.........

Merhaba arkadaşlar;Bilgilendirme amaçlı bu yazım,kimseyi yargılayamayız bu konuda hymenoplasty (kızlık zarı )operasyonu için evlilikten birkaç gün önceyi beklemeniz gerekmiyor.estetik cerrahi kliniklerinde bu işlem süre konmadan yapılabiliyor sonuçlarda yaptıranların söylediğine göre kan geliyormuş ilk ilişkide beklenildiği gibiymiş her şey...

ılk ilişkide kan gelmediği hatta hiçbir zaman kan gelmediği durumlar da oluyor bunu bilmenizde de yarar var.
bakire olup da ilk ilişkide kan gelmeyebilir yani, zar esnek, geride vs. olabilir.
Bilinenin aksine kan bekaret göstergesi değildir

teşekkür ederim canım desteğin için,bazen mecburiyetler yalana itiyor ama ne yapalım hayat bu :KK43:

teşekkür ederim arkadaşlar,iki dr arasında kaldım,ikiside flep doku alıp diktiğini ve %100 kanama garantili olduğunu söyledi,paramı denkleştireye çalışıyorum

ya ne bicim erkekler var ne önemi var akan bir kaç damla kanın anlamıyorum..sanda çok geçmiş olsun umarım çabucak atlatırsın..

teşekkür ederim arkadaşlar,iki dr arasında kaldım,ikiside flep doku alıp diktiğini ve %100 kanama garantili olduğunu söyledi,paramı denkleştireye çalışıyorum

umarım operasyonun ii geçer yada geçmiştir. canım hiç üzülme ve kafanada takma yok vijdan azabı yok dürüstlük operasyon olduktan sonra hiç yaşanmamış yeniden doğmuşsun gibi düşün çünkü anlayışına sığınıp yada vijdanına yenik düşüp müstakbel eşinle palaşırsan emin ol ama dünyanın en anlayışlı eğitimli yada ii insanı olsun hiç beklemediğin anda bi yedirir sana bunu yerin dibinde yer ararsın girmek için asıl vijdan azabını ozaman yaşarsın her an korku dibinde olur ister arkadaş ,ister abla tavsiyesi olarak al ama lütfen operasyondan sonra sende unut ne yaşadıysan bu kandırmacaysa bırak öyle olsun mutlu olmanın tek yolu bu canım benim.

belinnaycım,cok geçmiş olsun yasadıklarını en az senin kadar anlayabiliorum...neyse ayrıntıya girmicem kısa yoldan bana da lazım bu operasyonları kimler yapıor? nasıl irtibata gecebiliriz..forumu da sennkini yani ilk gunden beri nerdeyse takip ediorum bişier oldu sürekli arıza cıktı yazamıodum buraya sonunda oldu galiba.. yardımcı olursan cok sewinirim cnmm.
hersey gönlünce olsun.

X