Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kizlar ben de başlamaya karar verdim 74 kilodayim şu an. İnşallah verebilirim. 20 gundur kendi çapımdadiyet spor yapıyorum.3,5 kilo verebildim anca daha veremiyorum insallah bununla biraz verebilirim.

Herkese günaydın kızlar, uzun zamandır foruma pek giremiyorum. Geçen gün diyet programı ararken tekrardan kendimi burda buldum

Dün itibariyle bu diyet programına başladım benimle beraber başlamak isteyen varsa motivasyon, destek açısından çok iyi olur.

Dün diyetin ilk günüydü, taze sıkılmış meyve suyu tercih ettim. Gün içerisinde sadece 3 kuru kayısı, 5 fındık, ve 5-6 adet kuru üzüm yedim. Diyete başlama kilom 89,700kg. Ve bu sabah tartıldığımda 88,00kg çıktım. Ödemlerimden kurtulmaya başladım. 1 saatte kondisyon bisikleti kullanarak destekledim. Hedef 72kg.

Doğum kilolarını 4 sene üzerinde taşımış bir insan olarak artık bu onur meselesi oldu. İsyannnnnn

Benimle beraber diyete başlamak isteyen varsa yazsın, hergün gelişimi yazıcam.

Evet sevgili maskeli balon ben de bugun hollywood diyetine başladım.sadece meyvesuyu ve su tükettim bir de yaseminli yeşil çay.1. Günüm bitti.bakalım yarın nasıl olacak.şu an 73 kiloyum 7. Gün kaç kilo gitmiş yazıcam.

2.gününün sonunda sabah tartıldım ve 500gr. Daha gitmiş. 2 günlük süreçte 2,700gr vermiş bulunuyorum. Bugün diyetin 3. Gününden devam arkadaşlar gelişmeleri yazıcam

Evet sevgili maskeli balon ben de bugun hollywood diyetine başladım.sadece meyvesuyu ve su tükettim bir de yaseminli yeşil çay.1. Günüm bitti.bakalım yarın nasıl olacak.şu an 73 kiloyum 7. Gün kaç kilo gitmiş yazıcam.
Hanafta bir hafta sonra mı tartılacaksın? Ben dayanamıyorum =))) Nasıl geçiyor şuan?

Gece biraz zor geçti doğrusu.ama bugun daha iyiyim ve anladım ki bu diyetin ilk iki günü bagırsakları boşaltıyor.Habire gurulduyorum:)ben de haftaya pazartesi tartılmayı düşünüyorum. Maskeli balon yürüyüş yapıyor musun?

Gece biraz zor geçti doğrusu.ama bugun daha iyiyim ve anladım ki bu diyetin ilk iki günü bagırsakları boşaltıyor.Habire gurulduyorum:)ben de haftaya pazartesi tartılmayı düşünüyorum. Maskeli balon yürüyüş yapıyor musun?

Bendede baya bir guruldama oluyor, dün gece baya bir zorladı bugün çok daha iyi hissediyorum =)), ben yürüyüş yerine evde 1 saat orta hızda kondisyon bsikletine biniyorum. Etkisi hissedilir. Sen aktiviteyi Nasıl yapıyorsun hanafta ?

Bendede baya bir guruldama oluyor, dün gece baya bir zorladı bugün çok daha iyi hissediyorum =)), ben yürüyüş yerine evde 1 saat orta hızda kondisyon bsikletine biniyorum. Etkisi hissedilir. Sen aktiviteyi Nasıl yapıyorsun hanafta ?
Walla ben de yürüyüş yapıorum yarım saat kadar.ama sona bırakmamak gerekio sabah yapıcam bugun.

Ve üçüncü güne merhaba diyoruz.kahvaltımız yapıldı hemen doydum nedense.bugun şekersiz bir Türk kahvesi içsem bozulur mu acaba maskeli balon?

Ve üçüncü güne merhaba diyoruz.kahvaltımız yapıldı hemen doydum nedense.bugun şekersiz bir Türk kahvesi içsem bozulur mu acaba maskeli balon?

Şekersiz kahve tüketebiliyorsun Can'ım. Kusura bakma kızla uğraşmaktan yeni girebildim. Ben bugün sabah tartıldığımda kilo kaybım yoktu. Yarın sabahı iple çektiyorum. Kilo kaybı olmamasının sebebini az içtiğim suya bağlıyorum. Koşturmaktan su içmeyi unuttum resmen =\\

Şekersiz kahve tüketebiliyorsun Can'ım. Kusura bakma kızla uğraşmaktan yeni girebildim. Ben bugün sabah tartıldığımda kilo kaybım yoktu. Yarın sabahı iple çektiyorum. Kilo kaybı olmamasının sebebini az içtiğim suya bağlıyorum. Koşturmaktan su içmeyi unuttum resmen =\\
Maskeli balon nasıl gisio ben üç kilo verebilmişim.sen nasılsın bugun devam ediorum ben

kızlar bugün bu diyete başladım
daha önce 1hafta yapıp 3,5 kilo vermiştim ama devam etmedim
bugün ilk günüm inşallah güzel kilo vericem bu sefer
başlangıç kilo:81,5
bugün yenen yemekler
sabah 1dilim ekmek peynir biber çay
öğlen yeşil salata az yağlı ve nar ekşili
akşam hindi etli patlıcan
yarına ya nasip :)

Kızlar bende pazartesi bu diyete baslamk istiyorum vermem gereken 15kilo var su an 70kiloyum inşallah veririm :KK43:

Kız,r kızlar bana deneyimlerimizi anlaTirmisiniz maşallah çok güzel kilolar vermişsiniz ama yağdan veriliyor mu acaba yoksa sadece su ve kas mi gidiyor ki yapmak istiyorum ama cok ta kararsızım

Merhabalar,
Ben bugün bu diyeti uygulamaya başladım, öğlene kadar dimes premium %100 şeftali-elma ve su içtim ama öğlene doğru midemde büyük boşluk hissettim,diyeti değiştirmeye karar verdim :) madem sıvı tüketmek gerekiyor diye düşünüp çorba içtim, knorr acılı domates çorbasından içtim, üzerine de ayran.. akşam yemeğinde de çorba içip meyve suyu ve suya devam :KK66: bu sabah başlamadan tartıldım 69.8 kiloydum. Yarın tekrar sonucu paylaşacağım.

Merhabalar,
Ben bugün bu diyeti uygulamaya başladım, öğlene kadar dimes premium %100 şeftali-elma ve su içtim ama öğlene doğru midemde büyük boşluk hissettim,diyeti değiştirmeye karar verdim :) madem sıvı tüketmek gerekiyor diye düşünüp çorba içtim, knorr acılı domates çorbasından içtim, üzerine de ayran.. akşam yemeğinde de çorba içip meyve suyu ve suya devam :KK66: bu sabah başlamadan tartıldım 69.8 kiloydum. Yarın tekrar sonucu paylaşacağım.
Merakla bekliyorum :)

X