Hipotroid, insülin direnci olan bir ananin sağlıklı beslenme günlüğü

Aşırı bir şekilde aşık oldgm koca gözlü bebekle evdeyizz
Eşim erken gelecek ve ben de bisiklet surecgm bugün

Dün 1.30 saat engebeli yolda bisiklet sürdüm ve o kadar yoruldum ki geldgmde eve 1 saat uyudum 🤣🤣 Bugün de 1 saat yurudm ama iyiyim 😎😎 eşim sağolsun hamurisine dadandı bu ara. Sabah erken kalkmis ekmek.yapmış Leona kurabiye yedik ekmktn

sevgılı gunluk telım kırıldı maıl sıfreler rehber her sey gıttı.
ancak bulabdlm. spora ve dıyete devm hatta cok yakın bır arkadasla devam hatta bu sekılde daha ıyı oldu.
buraya artık haftalık verdgm kıloyu ve sporu paylascgm.
kaderdaşlık yapmak ısteyn olursa devam edeblrm

10.kilo.gitti arkadaşlar
Ne güzel, tebrik ederim 🤗 doğumdan sonra kaç ayda verdiniz bu kiloyu? Benim de vermem gereken 10 kilo var ama ben bir türlü başlayamıyorum. 5 aylık bir bebeğim var tek başıma bakıyorum dışarı çıkıp spor yürüyüş yapma şansım olmuyor. Üstelik sıkıntıdan yemeyi de azaltamıyorum. Nerde nasıl kırılacak bu kısır döngü bilmiyorum 😭

Ne güzel, tebrik ederim 🤗 doğumdan sonra kaç ayda verdiniz bu kiloyu? Benim de vermem gereken 10 kilo var ama ben bir türlü başlayamıyorum. 5 aylık bir bebeğim var tek başıma bakıyorum dışarı çıkıp spor yürüyüş yapma şansım olmuyor. Üstelik sıkıntıdan yemeyi de azaltamıyorum. Nerde nasıl kırılacak bu kısır döngü bilmiyorum 😭
Ben o aylarda kendimde olup sorgulama evresinde bile değildim inanın. 17 aylık oldu oğlum durulma döneminde kendime gelip aralıklı oruç yapyrm. Süt etkilenir diye diye hep erteledim ama artık işin ucu kacmsti. Siz sadece süt etkilenmesi, psikljk açıdan. Evde az da olsa Leslie yapın ve sağlıklı atıştırmalıklar olsun bu şekilde baslayblrsnz. Kilo gider merk etmeyin siz bebegnzn o an güzel aylarını n tadını çıkarın sadece

65 günde gitti ama benim 30 kilo fazlam vardı sadece 10 kilosu gitti devam edyrm

Ramazan geldi hoş geldi evlere şenlik geldiii 😂😂
İftar sonrası yatsı namazı kılıp direk yürüyüşe çıkıyorum ilk gün oğlumu bebek arabasina atıp çıktım. Bugün tek oh miss 😍😍

İnanmayrm Ramazan'ın 5. Günü olmuş. Akşamları yürüyüşe çıkmaya devam. Havalar birden ısındı birden soğudu derken tek çıkıyorum kaç gündür esiyor oğlum hasta olmasn gotrmyrm.

O kadar iyi hissedyrm ki ❤️ Ramazanda namazımı yürüyüşümu düzene koydum harika oldu 😍 eşik evdeykn onunla kiliyrz oğlumda küçük seccadesi ile kılıyor gibi durup tepemize ciikiyor o anlarda huzur doluyum 🙏🙏🙏❤️🧿

O kadar iyi hissedyrm ki ❤️ Ramazanda namazımı yürüyüşümu düzene koydum harika oldu 😍 eşik evdeykn onunla kiliyrz oğlumda küçük seccadesi ile kılıyor gibi durup tepemize ciikiyor o anlarda huzur doluyum 🙏🙏🙏❤️🧿
Maşallah canım. 🤲🌺 Ramazan ayında huzur doluyor insan değil mi.

Okudum yazdıklarını cok kararlı ve istekli görünüyorsun 10 kilo da vermşsn tebrik ederim 🤗

Maşallah canım. 🤲🌺 Ramazan ayında huzur doluyor insan değil mi.

Okudum yazdıklarını cok kararlı ve istekli görünüyorsun 10 kilo da vermşsn tebrik ederim 🤗
Teşekkür ederim öyle oldu inşallah devamı gelir 😍 evet doğum sonrası aldgm kiloları vermek niyetyle yola çıktık ama yol uzun 😉
Senin de maşallah bir minik varmış aynı bedeni paylstgn ❤️❤️🧿🧿

Teşekkür ederim öyle oldu inşallah devamı gelir 😍 evet doğum sonrası aldgm kiloları vermek niyetyle yola çıktık ama yol uzun 😉
Senin de maşallah bir minik varmış aynı bedeni paylstgn ❤️❤️🧿🧿

İnşAllah gelir gelir 🤗 Bende emzirirken 10 kilo almıstım. Emzirmeyi bıraktıktan 5 6 ay sonra eskı halime kavuştum. Darısı sana 😁😁🌺

Çok şükür 🤗🤗 bir oğlum daha olacak Allahın iznyle 💙

İnşAllah gelir gelir 🤗 Bende emzirirken 10 kilo almıstım. Emzirmeyi bıraktıktan 5 6 ay sonra eskı halime kavuştum. Darısı sana 😁😁🌺

Çok şükür 🤗🤗 bir oğlum daha olacak Allahın iznyle 💙
Ben hamile iken kilo almayıp dogumdan sonra sütüm olsun diye kilo alanlrdnm 🤭 Ocak 29da bitti emzirme sürecimiz beklentim o yönde benimde 😍

Ben hamile iken kilo almayıp dogumdan sonra sütüm olsun diye kilo alanlrdnm 🤭 Ocak 29da bitti emzirme sürecimiz beklentim o yönde benimde 😍
Gönlüne göre olur umarm 🤗 bende gebelıkte 9 kılo aşmstm lohusalıkta 16 kilo verdim aldgmdan fazla fazla. Gelgelelim emzirirken hepsini geri aldım 😁🙄 leslie ve diyetle verdm bende. Ama akıllandm smdkı gebelgmde de kontrollü gidiyorum 😁 emzirirken aclık hıssettıkce hamur işi cikolata yedım tekrar aynı hatayı yapmam diye umuyorum kuruyemş vs geçiştiricem artık 😁 aldım boyumun ölçüsünü Bi kez 😬😬😂

Gönlüne göre olur umarm 🤗 bende gebelıkte 9 kılo aşmstm lohusalıkta 16 kilo verdim aldgmdan fazla fazla. Gelgelelim emzirirken hepsini geri aldım 😁🙄 leslie ve diyetle verdm bende. Ama akıllandm smdkı gebelgmde de kontrollü gidiyorum 😁 emzirirken aclık hıssettıkce hamur işi cikolata yedım tekrar aynı hatayı yapmam diye umuyorum kuruyemş vs geçiştiricem artık 😁 aldım boyumun ölçüsünü Bi kez 😬😬😂
Ya bende diyorum bilsem böyle yapmzdm diye 🤭🤭

X