Hipotroid, insülin direnci olan bir ananin sağlıklı beslenme günlüğü

Şükür leon 10 gibi uyudu bende erkenden yattım spor sonrası o kadar yorgundum ki kaç günün acısı cıktı tabi 😁
5de uyandım uykum bitmiş aslında güzel yürüyüş olurdu şimdi de karanlık.
Dün öğle yemegimde acıkmıştım üzerine şekersiz fıstık ezmesi yedim 1 tatlı kaşığı sabah kahvaltımda var ama yemiyrm canım istedgnde yemek icin.

Selamm
Bugün sabah sporu olarak salon, koridor, mutfak ve yatak odasını supurdum. Eşim dersi bitsin silecek ve şuan oğlumu uyuttum yürüyüşe çıkacağım. Bugün eşim dersi evden veriyor şükür okula gitmedi 😍

Yarım saat bisiklet yarim saat hafif tempo yürüyüş yaptım dışarda o kadr rahatladım ki 😍 bugün dayanamadım tartıldım 1.600gr gitmiş tabi yağdan mi bilemyrm ama kendimi yürürken belki de zihnen hafiflemiş hissettim 😍

Bugün yemek konusunda iyi değilim öğlen yürüyüşe çıkınca yemek yiyemdm eve dönünce de direk memmemm diye koşarak yapışan bebem gttgmn acısını çıkarıyor babası ders aralarında yemek yapiyor derken yoğurt ve musli yiyebildim sadece. Ama ac değilim.
Ve eklim canım hiç gofret çekmedi 😂😂😂

Gunaydinnn
Kahvaltıyı bugün ben hazırladım
Eşime kuymak yaptım benden cok seviyor ucundan da olsa almadm.
2 Yumurta çerkez peyniri( az tuzlu) ve 1 çay kaşığı pekmez yedim 1 fincan çay tabii 😁 yeşilliğe yer kalmadi.
Her gün sporun yorgunluğu oldu sanirim vücudum yorgun

Dun Akşam spor yapamadm bazı günler vücudun dinlenmesi gerek demişti salona giderken hocam bu gibi yapamadgm zamanlarda o hakkımı kullanıyorum. Ama haftada 2yi geçmemeli 😉
Eşim kahvaltıda yumurtalı omlet yapmıştı sürpriz dedi ama tadını begenmedim 😁 yani 2 cok sevdiğim şey bir araya gelince sevilmeyeblyrmus demek kii 😉😉
Şimdi o derse geçti ben de leonla taklyrm. 10 dakikaya brittany ile yürüyüş yapacgm 40 dakika 🤗

Canım hayırlı olsun günlügün
Bende de yok yok Pkos, haşimoto troidi, insulin direnci...
Veririz birlikte inşallah kiloları

Günaydınlar bu sabah kahvaltı eşimden illa hamurisi yapacak 🤔 krep yapmış ama unu az diyor ki glutensizdn de yapmamış normal undan 🤔 2 dilim ekmek hakkımı 2 orta boy krepten yana kullandım çay ve şekersiz fındık ezmesi 2 tatlı kaşığıyla.
Şimdi marketten siparis verip sonra 40 dakika leslie yapacgm 🤗🤗

Canım hayırlı olsun günlügün
Bende de yok yok Pkos, haşimoto troidi, insulin direnci...
Veririz birlikte inşallah kiloları
Hoş geldinn
Inşallah kilo verdikçe pkos ve insulin düzene girecek 😍😍
Kendinden biraz bahseder msn kilo ne zaman aldin kaç kilo fazlan var?
Motiven nedir 🤗🤗

Günaydınnnn
8.30da uyandık gece erken yatınca leon harika oldu 🤗
Kahvaltı yaptım şuan birazdan leslie yapacgm.
Şunu anladım akşama kalırsa egzersiz olmuyor zor oluyor sabah bitirirsem miss 🤗

Elime aldgm kitaplardan 1ini bitirdim ( guvenli baglanma) erken yatan bebek miss misss 😂
Akşam spor yerine yatak odasını supurdum sildim halılar yikanmsti serdim. Ablanın aylardır toplayp düzen veremedgi carsaflari dolaba yerlestrdm. Eli benden de yavaş biri diyordum onun icin bir de düzende 0mış. 1 hafta oldu gelmeyeli eşimle eve düzen getirdik rahatladık. Basta cok uzulmstm onsuz nasıl olacak diye ama şimdilik idare edyrz. 😉

Gunaydinnnnn
Aşırı şekilde yumurta yedim 3 tane 😉
Karatayci oldum yine yani. 2 dilim ekmek yerine yarim simit yedim ve çay.
Şimdi leon izin verse de spor yapabilsem az daha büyüsün beraber yaparz diyorum 😁😁

Erkencyim bu sabah günaydın
Kahvaltı yaptık oğluma akşam kek yaptım dişleri çıkıyor bir şey yemiyordu diye sabah da kibrit kutusu büyüklüğünde tadına baktım 😁😁 ekmek yemedim bu sebeple
Dışarda yürüyüşe cikamynca moralm bozuluyor ama bakalim eşimin veli toplntisi bu hafta bitecek sonra planimiza göre olck

Aşırı şekilde yumurta kirdim yine 3 tane ama 1 tanesini yiyemdm 😂 dün akşam sporunu Leon'u uyuttkn sonra 15 dakika yaptım. Bugün hava güzel dışarda taklrz biraz

Gunaydinnn bebesi diş çıkaran analar varsa
Kutlama yaptık eşim pasta almsti yidimmm 😉 bugün dersi bitsin bisikletle avmye gidecgm

Günaydınnn
Dün 1 buçuk saat bisiklet sürdüm ohh misss gibi oldum 😍
Bugün eşim evde ders veriyor ama ilk fırsatta evde yürüyüş yapacgm en az 40 dakika kutlama pastası eritemedim halaa 🤔🤔

Bugün aşırı yoğun bir gündü leon gece uyumadı derken günüm yorgun geçiyor spor yapmycgm

X