Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

İkimize de gelmiş geçmiş olsun inşallah canım :) senin yorumu okuyunca çok mutlu oldum şuan resmen sonunu göremediğim bir kuyu içerisindeyim ve bu beni çok korkutuyor :KK43: benim regle tarihim bi aksilik olmazsa 6 gün sonra ve bu yüzden tedirginim:KK43: hem çok süre geçmemiş olacak hemde normaldede çok yoğun geçer benim ve bana ped kullanma dediler ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Benim düğünüm 4 ekimde bu arada canım senin ?
Canım nasılsın umarım toparlanmıssındır biraz senden güzel haberler bekliyorum

İkimize de gelmiş geçmiş olsun inşallah canım :) senin yorumu okuyunca çok mutlu oldum şuan resmen sonunu göremediğim bir kuyu içerisindeyim ve bu beni çok korkutuyor :KK43: benim regle tarihim bi aksilik olmazsa 6 gün sonra ve bu yüzden tedirginim:KK43: hem çok süre geçmemiş olacak hemde normaldede çok yoğun geçer benim ve bana ped kullanma dediler ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum. Benim düğünüm 4 ekimde bu arada canım senin ?
merak ediyorum seni

merhana arek ben de ayşe hanıma gittim bu 3. günüm sen kontrole gittin mi şu an ne durumdasın merak ettim?

Ben bugün yaptırdim turgay karakaya 'ya islemi anlatayim size igneyle uyusturuyorlar.sonra dr soruyor hissediyor musun diye sen yok diyince kesip dikmeye basluyor bnm 25 dak surdu toplam daraltma ve dikim oldu islem esnasında sikinti olmuyor hic hissetmiyrsun.ilk basta yaptgi iğne acıyor tum aci igne acisi sadece .islem bitip bölgenin uyusuklugi gecmye basladgnda agrin biraz oluyor ama bna cipro ve majezik yazdi sorucak sorularinjz olursa bildiğim kadaryla yardmci olurum fiyat olaral da 2500 tl den 2000 tl ye anlastik,

Igne evet acitiyor ilk basta bu hastanede vurulan küçük ignelerden degil daha büyüğü bana 6 tane sag dudagima 6 tane sol dudagima vurdu ama sonrasinda hissetmiyorum sadece dikiyor yaa o ip gibi biseyi hissediyorsun gözünde buyutme bende cok büyüterek Korkarak gitmistim cok kısa suruyor islem sadece baslangicta biraz igne accitiyor o kadar da olsun .garanti olarak da %80 verdi sorun olmaz dedi. Cok kismayin yani kendinizi halledin gitsin bnm bu ayin sonunda bir de ocagin ortasinda kontrol var

Tamam haber veririm oturma biraz sikintili oluyor neticede ustune oturamiyorsun cok fazla etkilemiyor sadece oturma yani günlük hayat ayni devam edebilirsin

Merhaba kizlar. Kalıcı kızlık zarı ameliyatiden once kan ve idrar tahlili yaptirmak gerekiyor mu?
Doktor Korkut Arslan hakinda bilginiz var mi? Ameliyat fiyati,tahliller yani toplam fiyat ne kadar acaba. guvenli birisi mi?

Bendende öyle bir şey istemedi. Korkut arslan kalıcı 2200 dü öyle hatırlıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
işlem yaptırdı üçü de çok memnun hic bir sorun yaşamadılar kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir doktor , güzel ve çok güleryüzlü

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben Dr. Turgay Karakaya'ya yaptırmıştım uzun zaman önce çok memnun kaldım, evlilikten birkaç gün önce kontrole çağırmıyor, çünkü gerçek flep yöntemi kalıcı yapıyor yani yaptırdınız 10 sene gecti evlendiniz bakirelikle aynı. Kızlık zarı dikiminde PÜF NOKTASI evlilikten önce son kontrole çağırıyorlarsa uzak durun bilinki size geçici dikim yapacak ve kalıcı yaptım diyecek .. evlilik öncesi geldiğinizde ise aaa dikişler tutmamış dur sana geçici yapalım diyecek gerçek kalıcı flep yapanlar evlilik öncesi kontrole çağırmazlar, dikimden 1 ay sonra çağırırlar. Ben çok araştırdım tümüyle görüştüm ve çoğuna muayenede oldum : zamanında koca istanbulda gerçek kalıcı yapan 2 doktor buldum ve bunlarda dr. Turgay'da karar kıldım çok iyi ve SONUÇ GARANTİSİ veriyor. Bence bu durumu dikkate alın derim.

Turgay karakayadan randevu aldim sirf son kontrole cagirmadigi icin... Ama hala kararsizim :KK43: cok fazla yorumda yok hakkinda uff :KK43:

Arkadaslar bursa da bildiginiz doktor onere bilwceginiz doktor var mi bnde aratiriyorm ama bulamiyorum lutfen bildiginiz duydugunuz doktor varsa paylasir misiniz

Arkadaşlar, ben Dr. Turgay Karakaya'ya yaptırmıştım uzun zaman önce çok memnun kaldım, evlilikten birkaç gün önce kontrole çağırmıyor, çünkü gerçek flep yöntemi kalıcı yapıyor yani yaptırdınız 10 sene gecti evlendiniz bakirelikle aynı. Kızlık zarı dikiminde PÜF NOKTASI evlilikten önce son kontrole çağırıyorlarsa uzak durun bilinki size geçici dikim yapacak ve kalıcı yaptım diyecek .. evlilik öncesi geldiğinizde ise aaa dikişler tutmamış dur sana geçici yapalım diyecek gerçek kalıcı flep yapanlar evlilik öncesi kontrole çağırmazlar, dikimden 1 ay sonra çağırırlar. Ben çok araştırdım tümüyle görüştüm ve çoğuna muayenede oldum : zamanında koca istanbulda gerçek kalıcı yapan 2 doktor buldum ve bunlarda dr. Turgay'da karar kıldım çok iyi ve SONUÇ GARANTİSİ veriyor. Bence bu durumu dikkate alın derim.
ne kadara yapiyor bi bilginiz var mi acaba yatis veriyo hastanede kalmak icin bn bursada oturuyrm

Bende turgay beye randevu aldm ama cok kararsizim ve korkuyorum ya lutfen yaptiran viri biseyler soykesin bana cok zor durumdayim kalici kizlik zari icin :KK43:

Bende turgay beye randevu aldm ama cok kararsizim ve korkuyorum ya lutfen yaptiran viri biseyler soykesin bana cok zor durumdayim kalici kizlik zari icin :KK43:
Merak etme canım gayet güzel sonuç alacaksın benim tecribem son derece olumlu dr turgay hakkında.. gerçek kalıcı yapabilen birkaç doktordan biri zaten

X