Hiç para ödetmeyen sevgili

Totalde 5-6 kere görüşmüşsün taş çatlasın, neyin fakir ama gururlu genç kız kafası.. paran yoksa yoktur, babanın parasını elin oğlu ile mi yiyeceksin? Git işe gir madem.. Gezmeye gelince gidiyorsunuz sevgili yapıyorsunuz işe gelince yok..

Ayrıca kimseye de borç falan verme tövbe geri alamazsın paranı, Firdevs yöreoğlu gibi diyorum "aptal olma" :)
Ne saçmalıyorsunuz ? Bu nasıl bir yorum ya.
Üniversite okudum sınavımı bekliyorum atanmak için ders çalışıyorum.
Fakir ama gururlu ?
Nasıl bir kalbiniz var anlayamıyorum gerçekten bi konu paylaşıp yorum bekliyorum burada kalkıp tuhaf tuhaf şeyler yazmışsınız zorunuza giden ne ?
Daha fazla yorum yapmayın lütfen.
Ayrıca 5-6 kez olduğunu nereden biliyorsunuz ? Gelip kalıyor yanımda günlerce.

Çalışmayı düşünüyor musun? Babandan para alıyorsun adam tabii odetmez.
Bence bir an önce ise gir , ille de hesap odetmezse sen de ona güzel-ihtiyaci olan hediyeler alırsın. Ayakkabı, akıllı saat vs gibi. Denge olur biraz.

*Bu arada asla hesap odetmeyen erkekler bana errrrrkkek olduğu için üstün hissediyor gibi geliyor. Hiç tahammül edemem öyle şeye. Muhtemelen evlenince de aynı geleneksellige devam eder, yemekleri 6 gün sen yaparsın, tüm ev temizliği çalışsan da sende olur falan. Cunku kadın erkek rollerine sıkı sıkıya baglanmiş bir adam
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.
Çalışmayı tabiki düşünüyorum ama önümde sınavım var ve azıcık bir sürem kaldı atanmak için bekliyorum :)

Ne saçmalıyorsunuz ? Bu nasıl bir yorum ya.
Üniversite okudum sınavımı bekliyorum atanmak için ders çalışıyorum.
Fakir ama gururlu ?
Nasıl bir kalbiniz var anlayamıyorum gerçekten bi konu paylaşıp yorum bekliyorum burada kalkıp tuhaf tuhaf şeyler yazmışsınız zorunuza giden ne ?
Daha fazla yorum yapmayın lütfen.
Ayrıca 5-6 kez olduğunu nereden biliyorsunuz ? Gelip kalıyor yanımda günlerce.
Ay kalp benim kalbim bacım :KK70: aferin kalsın iyi yapıyor tövbe est taktir mi edelim seni şimdi
İşinize gelmeyince çemkirin hemen, Doğru söyleyeni dokuz köyden kovalar zaten :KK70:

Ayrıca üniversite mezunu üyemiz belirttiğiniz iyi olmuş mesajı eksik yazan sizsiniz nerden bileyim erkek arkadaşınız sizin yanınızda günlerce kalıyor hey Ya rabbim :KK70:

Şuan işsizsen sevgilin hesabı ödetmiyorsa sende parkta buluşmayı teklif et termosa çay hazırla sandviç yap sahile gidin mesela
Sende ona harcatmayaya çalış
Ayrıca bu kadınların böyle düşünmesinden bunu dert edinmesinden çok memnun oldum 🥰
Aramızda mesafe olduğu için sorun oluyor güzel düşünce ama teşekkür ederim 🙏

Çok uzun süredir birlikte değilsiniz diye anladım. Siz çalışmıyorken kendisinin ödemesi bunu istememesi gayet normal sevgiliniz açısından bakinca.

Biz eşimle sevgiliyken ikimizde çalışıyorduk ama benim hesap ödediğim nadirdi.
Ne o zaman ne evliliğimizde bunun bir zararını görmedim. Evin maddi olarak birinci sorumlusu kendisini görür, benim çalışıp calismami tercihime bıraktı, bırakır, karım bana hizmet etsin kafasında falan da değildir. Hesap ödetmeyen şöyledir böyledir diyerek genelleme yapmakta ne kadar doğru.

Ayrıca konu sahibinin ne süredir ve sebeple çalışmadığını bilmiyoruz, aile parası yiyor rahatsız olmuyor demekte çok garip en kibar ifadeyle.

Çok uzun süredir birlikte değilsiniz diye anladım. Siz çalışmıyorken kendisinin ödemesi bunu istememesi gayet normal sevgiliniz açısından bakinca.

Biz eşimle sevgiliyken ikimizde çalışıyorduk ama benim hesap ödediğim nadirdi.
Ne o zaman ne evliliğimizde bunun bir zararını görmedim. Evin maddi olarak birinci sorumlusu kendisini görür, benim çalışıp calismami tercihime bıraktı, bırakır, karım bana hizmet etsin kafasında falan da değildir. Hesap ödetmeyen şöyledir böyledir diyerek genelleme yapmakta ne kadar doğru.

Ayrıca konu sahibinin ne süredir ve sebeple çalışmadığını bilmiyoruz, aile parası yiyor rahatsız olmuyor demekte çok garip en bıkar ifadeyle.
Ailem bana bakmak zorunda ihtiyacım olduğu zaman vermekte zorunda çünkü AİLEM.
Babam annem benim her şeyim bende onların.
Elin oğlundan bana para ver diye isteyemem ama onlardan isteyebilirim.
Kirli kalpleriyle yorum yapıyorlar burada düşünmeden.
Çalışmıyorum çünkü sınava hazırlanıyorum.Tabiki sınava çalışırken işe de girebilirim ama önümde az bir süre kaldı aynı anda ikisini yapamam diye işsizim.

Aaa şimdi işe gitmek sorumluluk sabah kalk giyin amirin memurun başında zor iş en iyisi söylenmek sadece 🥲
Kusura bakmayın tek bir örnek bu ama, mesela buraya nasıl geldi konu ben tarafsız biri olarak merak ediyorum
Biri demis ki gir calis normal, biri demiş ki babanın parasıyla mi vs e hadi o da normal ama siz bunu nasıl çıkardınız? Çalışmam mi demis. Ne cabuk gaza gelen düşünmeden konuşan milletiz

Kusura bakmayın tek bir örnek bu ama, mesela buraya nasıl geldi konu ben tarafsız biri olarak merak ediyorum
Biri demis ki gir calis normal, biri demiş ki babanın parasıyla mi vs e hadi o da normal ama siz bunu nasıl çıkardınız? Çalışmam mi demis. Ne cabuk gaza gelen düşünmeden konuşan milletiz.
Yaraları var gocundular herhalde.
Ben çalışmak istiyorum ki Kpss kovalıyorum daha başka bir şey demeyeceğim o hanımefendilere.

Sevgilim nereye gidersek gidelim hep kendisi ödüyor,ben çalışmıyorum şu an o çalışıyor.Ama kendimi bi yerden sonra kötü hissediyorum.
Birkaç kere o benim yanıma geldi bir iki kere de ben gittim ve bütün masraflarımı zorla ödedi.Marketten aldığım bi su parasını bile verdirtmiyor.
Neden böyle yapıyorsun diye sorduğumda da sen çalışmıyorsun aramızda sen ben diye bir şey yok ihtiyacım olduğunda bende senden alırım diyor ama yalan.
Yük gibi hissediyorum kendimi.
‘Ha bir de ağzımdan zorla laf alıyor uçak biletine ne kadar verdin aşkım,en son otobüs biletleri su kadar olmuştu sen ne kadar verdin güzelim vs’ hahahaah :)
Bu tarz heriflerin mutlaka senden bir karşılığı olacak emin ol. Ben parayı ödüyorum aklınca erkeklik yapıyorum iş cinselliğe gelince de kadın bana aynısını yapıp istediğimi vermeli diye düşünüyorlar sakın ödetme paran varsa yarı yarıya ödeyin yoksa da buluşma yani bilmiyorum erkekler sıkıntılı varlıklar yarın öbür gün başına kakar bak ben bu kadar para harcadım sana diye

Aileniz size cocukken bakmak zorundaydi. 25 yasinda insana bakmak zorunda degiller, bakmak istedikleri ve sizi sevdikleri icin bakiyorlar, sevgilinize harcayacaginiz paralari karsilamak hiç hiç zorunda degiller aslinda. Ben illa bir seyden rahatsiz olacaksam ailemi düşünürdüm "elin oglu" dediginizi değil. Bir fikir

Kirli kalpleriyle yorum yapıyorlar burada düşünmeden.
Çalışmıyorum çünkü sınava hazırlanıyorum.Tabiki sınava çalışırken işe de girebilirim ama önümde az bir süre kaldı aynı anda ikisini yapamam diye işsizim.
Hayır değil, 18 yaşını geçmişsiniz. Aileniz size bakmak zorunda değil. Sizi sevdiği için size destek oluyor evladısınız. Part time işe girip atanma bekleyen üniversite okuyanların ailesi aile değil mi?
Evde kalıyorsunuz erkek arkadaş geldiğine göre, babanız erkek arkadaşınızla kalın diye mi ev kirası yolluyor yoksa okuyun atanın diye mi? İstediğiniz kadar beğenmedim atın, hayat sizin hayatınız erkek arkadaşınız da olsun tabiki ama yanlışa da yanlış deriz. Senin düşüncen de kalbin de kirli çok dürüst isen ailene de söyle erkek arkadaşımla aynı evde kardeş kardeş oturuyoruz diye eğer düz mantık yapacaksak.. çocuk gibi davranıyorsunuz. İki yemek ısmarlayınca ölmez merak etmeyin beyaz atlı prens

Biri demis ki gir calis normal, biri demiş ki babanın parasıyla mi vs e hadi o da normal ama siz bunu nasıl çıkardınız? Çalışmam mi demis. Ne cabuk gaza gelen düşünmeden konuşan milletiz
Çalışmam dememiş çalışmıyor işte bariz ortada değil mi? Biz burada yazılana yorum yapıyoruz. Arada hayıflanma cümlesi sıkıştırmış o kadar. O zaöan hiö bşr şeye yorum yapmayalım. Kimse yazılanlardan hiç bir şey çıkarmasın

Aileniz size cocukken bakmak zorundaydi. 25 yasinda insana bakmak zorunda degiller, bakmak istedikleri ve sizi sevdikleri icin bakiyorlar, sevgilinize harcayacaginiz paralari karsilamak hiç hiç zorunda degiller aslinda. Ben illa bir seyden rahatsiz olacaksam ailemi düşünürdüm "elin oglu" dediginizi değil. Bir fikir
Beni dünyaya getiriyorlarsa bakmakta zorundalar,yeri gelecek bende onlara bakacağım ölene dek.
Bi konu açtım kalkıp iş meselesinden vurmaya çalıştınız,sebep sormadan anlamsızca yorumlar yaptınız.
Rahatsız olduğum bi konuyu burada dile getirdim alaya aldınız neyse başka bir şey demiyorum size.

Hayır değil, 18 yaşını geçmişsiniz. Aileniz size bakmak zorunda değil. Sizi sevdiği için size destek oluyor evladısınız. Part time işe girip atanma bekleyen üniversite okuyanların ailesi aile değil mi?
Evde kalıyorsunuz erkek arkadaş geldiğine göre, babanız erkek arkadaşınızla kalın diye mi ev kirası yolluyor yoksa okuyun atanın diye mi? İstediğiniz kadar beğenmedim atın, hayat sizin hayatınız erkek arkadaşınız da olsun tabiki ama yanlışa da yanlış deriz. Senin düşüncen de kalbin de kirli çok dürüst isen ailene de söyle erkek arkadaşımla aynı evde kardeş kardeş oturuyoruz diye eğer düz mantık yapacaksak.. çocuk gibi davranıyorsunuz. İki yemek ısmarlayınca ölmez merak etmeyin beyaz atlı prens
Ailem erkek arkadaşımı biliyor.Kendisi ev tutup evde kalıyor harbiden komiksiniz daha fazla size yorum yapmayacağım iyi günler.

ilk bakışta göze hoş gelse de bunun altında çok başka sebepler yatmıyorsa benim de adım sino değil
sen çalışmıyorsun ve şu an ince düşünceli davranıp ödüyor
gerçi maddi durumu iyi bi erkek de olabilir bilemiyorum bu detayı göremedim msjında
erkeğin kendini güçlü hissettiği konulardan biridir bu
ama sonuçta sen de mahçup hissediyorsun belli ki
bişeyleri para olarak ödemeye o devam etsin ama sen de mutlaka bunu dengelemeye çalış
hediyeler al vs sinemaya gidecekseniz biletleri al geç
yanına gelecekse uçak biletini al geç
çalışıyor olsan böyle davranır mıydı onu bilemiyoruz
harcamaları kadına kitleyen, elini cebine atmayan adam ne kadar itici ise
para harcama konusunda abartan erkek de bi o kadar sıkıntılı aslında
seninki gerçekten aşkından sevgisinden yapıyor da olabilir belki sahiden sevgiden dolayı cömerttir ama öyleleri de nadir yani

Beni dünyaya getiriyorlarsa bakmakta zorundalar,yeri gelecek bende onlara bakacağım ölene dek.
Bi konu açtım kalkıp iş meselesinden vurmaya çalıştınız,sebep sormadan anlamsızca yorumlar yaptınız.
Rahatsız olduğum bi konuyu burada dile getirdim alaya aldınız neyse başka bir şey demiyorum size.

Sevgilinizle buluşmuyorsunuz bile dogru durust koca bir seneyi 3-5 buluşmayla gecirmişsiniz yani boyle iliski olmaz zaten o kadarini sa ödese ölmez. Normalde niye calismiyorsun muhabbeti yapmam ben yani ama bu kadar 3-5 bulusmanin hassasiyetine girince dogal olarak diger durumlar sorgulaniyor yani.

Çalışmam dememiş çalışmıyor işte bariz ortada değil mi? Biz burada yazılana yorum yapıyoruz. Arada hayıflanma cümlesi sıkıştırmış o kadar. O zaöan hiö bşr şeye yorum yapmayalım. Kimse yazılanlardan hiç bir şey çıkarmasın
Ya amaaan, bir kpss bekleyen bu hatun var zaten, girsin herkes özellikle kadınlar parasını kazansın. Okuyup garsonluk kasiyerlik yapanın canı yok mu? O da ana babanın evladı. Ama ailesine yük olmamak veya durumu olmadığı için gidiyor çalışıyor.. mevzu işe girmesi de değil hadi hiç çalışmasın atanmayı geçtim, zaten onun olma ihtimali de düşük özel veya kamu...
Ben karşıyım ya kızlarını okutan babaların, kızlarının elin oğluna para yedirmesine uyuz oluyorum. Adam eşek gibi çalışıp evden eksiltip kıza yollasın, kız okuyor ele muhtaç olmasın diye para yollasın, kızlar da bana bakmak zorunda desin hey yavrum hey.. sevgilisi de olacak istiyorsa cinsel hayatı da olsun ama asalak şekilde yapmasın bunu.. erkek arkadaşı ile babasının parasını yolladığı evde takılsın, çok temiz kalpli ponçik oldu şimdi evet babaya yalan gırla:)

X