Hiç para ödetmeyen sevgili

mrbbnlndn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2017
128
88
27
Sevgilim nereye gidersek gidelim hep kendisi ödüyor,ben çalışmıyorum şu an o çalışıyor.Ama kendimi bi yerden sonra kötü hissediyorum.
Birkaç kere o benim yanıma geldi bir iki kere de ben gittim ve bütün masraflarımı zorla ödedi.Marketten aldığım bi su parasını bile verdirtmiyor.
Neden böyle yapıyorsun diye sorduğumda da sen çalışmıyorsun aramızda sen ben diye bir şey yok ihtiyacım olduğunda bende senden alırım diyor ama yalan.
Yük gibi hissediyorum kendimi.
‘Ha bir de ağzımdan zorla laf alıyor uçak biletine ne kadar verdin aşkım,en son otobüs biletleri su kadar olmuştu sen ne kadar verdin güzelim vs’ hahahaah :)

Son düzenleme:
Helal olsun diyesim geldi:)
Siz bu durumu ona alacağınız hediyelerle, önceden planlanmış şeyleri ödeyerek eşitleyebilirsiniz.
Örneğin kendine ayakkabı mı alacak, lafı geçtiği an değişim kartlı büyük bir mağazadan alın.
Yanınıza gelme planı mı var, alın biletleri kodunu atın.
Gideceğiniz ya da görüşeceği zaman şehrinizde olan konser, aktivite biletleri alıp sürpriz yapın.

Sevgilim nereye gidersek gidelim hep kendisi ödüyor,ben çalışmıyorum şu an o çalışıyor.Ama kendimi bi yerden sonra kötü hissediyorum.
Birkaç kere o benim yanıma geldi bir iki kere de ben gittim ve bütün masraflarımı zorla ödedi.Marketten aldığım bi su parasını bile verdirtmiyor.
Neden böyle yapıyorsun diye sorduğumda da sen çalışmıyorsun aramızda sen ben diye bir şey yok ihtiyacım olduğunda bende senden alırım diyor ama yalan.
Şu derdin güzelliğine bak ya 😍😕

Totalde 5-6 kere görüşmüşsün taş çatlasın, neyin fakir ama gururlu genç kız kafası.. paran yoksa yoktur, babanın parasını elin oğlu ile mi yiyeceksin? Git işe gir madem.. Gezmeye gelince gidiyorsunuz sevgili yapıyorsunuz işe gelince yok..

Ayrıca kimseye de borç falan verme tövbe geri alamazsın paranı, Firdevs yöreoğlu gibi diyorum "aptal olma" :)

Çalışmayı düşünüyor musun? Babandan para alıyorsun adam tabii odetmez.
Bence bir an önce ise gir , ille de hesap odetmezse sen de ona güzel-ihtiyaci olan hediyeler alırsın. Ayakkabı, akıllı saat vs gibi. Denge olur biraz.

*Bu arada asla hesap odetmeyen erkekler bana errrrrkkek olduğu için üstün hissediyor gibi geliyor. Hiç tahammül edemem öyle şeye. Muhtemelen evlenince de aynı geleneksellige devam eder, yemekleri 6 gün sen yaparsın, tüm ev temizliği çalışsan da sende olur falan. Cunku kadın erkek rollerine sıkı sıkıya baglanmiş bir adam

benim esim de böyleydi. normal yani ve bence güzel bir sey. arkadasımla gittiğimiz restorantı arayıp orda bile hesabımızı uzaktan ödemisliği var 😂 güzel jestler bunlar. ben de bazen rahatsız oluyordum ama kendince güzel bir sey yapmaya çalışıyor. sevinin ayol 😂
evlendikten sonra harbiden her ihtiyacı olduğunda benden almaya başladı bu arada 😂 ben öylesine diyor sanıyordum 😂😂 takılmayın bunlara, keyfini çıkarın ilişkinin.
ama bir arkadasim vardı sevgilisi ona alışveriş falan da yapıyordu. ayrılınca sağda solda ‘giydiği donu bile ben aldım’ muhabbeti yapmaya başlamıştı 😂 yani iyi secmek lazım bunları da

Totalde 5-6 kere görüşmüşsün taş çatlasın, neyin fakir ama gururlu genç kız kafası.. paran yoksa yoktur, babanın parasını elin oğlu ile mi yiyeceksin? Git işe gir madem.. Gezmeye gelince gidiyorsunuz sevgili yapıyorsunuz işe gelince yok..

Ayrıca kimseye de borç falan verme tövbe geri alamazsın paranı, Firdevs yöreoğlu gibi diyorum "aptal olma" :)
Aaa şimdi işe gitmek sorumluluk sabah kalk giyin amirin memurun başında zor iş en iyisi söylenmek sadece 🥲

Al tarafı bir kaç defa ödeme yapmış amma abartınız.
Madem bu kada rahatız oluyorsunuz, bir yolunu bulup ödemeyi bir kerede siz yapabilirsiniz.

Helal olsun diyesim geldi:)
Siz bu durumu ona alacağınız hediyelerle, önceden planlanmış şeyleri ödeyerek eşitleyebilirsiniz.
Örneğin kendine ayakkabı mı alacak, lafı geçtiği an değişim kartlı büyük bir mağazadan alın.
Yanınıza gelme planı mı var, alın biletleri kodunu atın.
Gideceğiniz ya da görüşeceği zaman şehrinizde olan konser, aktivite biletleri alıp sürpriz yapın.
Emin olun onların parasını da verir.
Soruyor o ne kadardı bu ne kadardı diye 1 gün geçince :)

Emin olun onların parasını da verir.
Soruyor o ne kadardı bu ne kadardı diye 1 gün geçince :)
Ne kadarlık sevgilisiniz? Yaşlarınız kaç ve sevgilin çalışıyor mu :)
Ona göre cevap vereceğim

Çalışmayı düşünüyor musun? Babandan para alıyorsun adam tabii odetmez.
Bence bir an önce ise gir , ille de hesap odetmezse sen de ona güzel-ihtiyaci olan hediyeler alırsın. Ayakkabı, akıllı saat vs gibi. Denge olur biraz.

*Bu arada asla hesap odetmeyen erkekler bana errrrrkkek olduğu için üstün hissediyor gibi geliyor. Hiç tahammül edemem öyle şeye. Muhtemelen evlenince de aynı geleneksellige devam eder, yemekleri 6 gün sen yaparsın, tüm ev temizliği çalışsan da sende olur falan. Cunku kadın erkek rollerine sıkı sıkıya baglanmiş bir adam
Hanı kadın erkek ıkısi de ögrencıdır onu anlarım.
Ama neden bilmiyorum , ben de kadının hesap ödemesini bekleyen erkekle olamam ..
Bilmıyorum böyle mi kodlanmıs 😅Yanı zamanla paylasımlar arttıkca hadi bugün ben ısmarlayayım denir ama eger hesap ödememek icin geri durursa buz olurum🤷‍♀️

Bir kac kere bulustugu cocuga babasinin parasiyla yedirip iciremedi diye yük hissediyor ama evde ailesine yük hissetmiyor. 😃

Yaşlar kaç, ne kadar süredir berabersiniz? Yapması gereken bu gibi durabilir ama çoğu ataerkil anlayışlı erkeğin özü de böyledir. Siz de hiç para harcamıyorsanız hediye alabilirsiniz, bir şey yapıp hediye edebilirsiniz.
1 yıl olacak neredeyse,25 yaşındayız ikimizde :)

Para harcanmayacak aktiviteler için buluşun biraz o zaman. Klasik ama termosa çay/kahve koyup yürüyüşe çıkmak, küçük piknikler gibi. Tamam ataerkil bir düşünce ama ilişkinin başında olması gereken de biraz bu. İlk birkaç buluşmada erkek ödemeli bence. Evet geleneksel düşünüyorum ama bunun zararını da görmedim. Aksini düşünen, Alman usulü yapalım biraz da sen öde diye laf yapan, beklentide olan erkekler daha sıkıntılı en azından pinti çıkıyor bence. Biraz daha gözlem yapın dediğim gibi minimum para harcanacak buluşmalar planlayın. Havalar da güzel artık bunu için durum müsait.

X