Hiç para ödetmeyen sevgili

Ha bir de ağzımdan zorla laf alıyor uçak biletine ne kadar verdin aşkım,en son otobüs biletleri su kadar olmuştu sen ne kadar verdin güzelim vs’ hahahaah :)
Şu kısmı okuyunca sevgilinizi pohpohlayalım adam gibi adammış ne şanslıymışsın kız diyelim diye konuyu açmışsınız gibi hissettim

Bazı kızlar beni benden alıyor, elin oğluna oldukça hassas ve ponçikler geri kalanın da ... :KK70:
freya sen normalde çok sakin çok tatlış yorumlar yapardın her konuda. Bu konuda vallahi tanıyamadım seni başka bir kullanıcı yazmış sanki yorumlarını öyle tuhaf geldi

Sevgilim nereye gidersek gidelim hep kendisi ödüyor,ben çalışmıyorum şu an o çalışıyor.Ama kendimi bi yerden sonra kötü hissediyorum.
Birkaç kere o benim yanıma geldi bir iki kere de ben gittim ve bütün masraflarımı zorla ödedi.Marketten aldığım bi su parasını bile verdirtmiyor.
Neden böyle yapıyorsun diye sorduğumda da sen çalışmıyorsun aramızda sen ben diye bir şey yok ihtiyacım olduğunda bende senden alırım diyor ama yalan.
Yük gibi hissediyorum kendimi.
‘Ha bir de ağzımdan zorla laf alıyor uçak biletine ne kadar verdin aşkım,en son otobüs biletleri su kadar olmuştu sen ne kadar verdin güzelim vs’ hahahaah :)
Genelde sevgiliyken absürt şekilde bonkör olanlar evlenince cimri oluyor dikkat edin her şeyin azı karar çoğu zarar

X