Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Yeşil çay için bol su çılgınca dans :KK73:
Hemen yapaym bari yeşil çay :))akşam yemeğinde 2 dolma yedim doydun tamam yeter dedim kendime önceden 4-5 yerdim ..1 buçuk saat tepindim bugün leslie 5 mile ve kafamca ďevam ettim 1 buçuk saat tamamladm.umarm işe yarar..siz nasl koruyabiliuorsunuz şu an kilonuzu

Hemen yapaym bari yeşil çay :))akşam yemeğinde 2 dolma yedim doydun tamam yeter dedim kendime önceden 4-5 yerdim ..1 buçuk saat tepindim bugün leslie 5 mile ve kafamca ďevam ettim 1 buçuk saat tamamladm.umarm işe yarar..siz nasl koruyabiliuorsunuz şu an kilonuzu
Süper:KK66: ben korkunç danslar yapıyorum bazen evin önünde koşu parkuru var orada koşuyorum :)

Ya samed ya samed ya samed mi çekcem anlamadım tam yapmak.istiyorum da..yada dua mı var ya samed diye
Samed, Allah ın 99 isminden biri tatlım :KK66: aynen 520 defa ya samed ' diyeceksin. Sonra mesela istersen su damacanasına ya da yemeğe mutfağa üfleyebilirsin ..zayıflatma etkisi var
Kiloları verince sizlere bir mucize esma daha söyleyeceğim o da vücut şeklinizi güzelleştirecek:KK30:, çok güzel olduğumuzda da size aşk esması vericem :KK37:

ahahah supersin :)

canim yesilcay olarak hangi markayi tavsiyeediyorsun
:KK15: canım ben aktardan almanı tavsiye ederim. Hazırlarım etkisi daha yavaş oluyor. Aktardan 3-5 liralık al kaynamış suya bir tatlı kaşığı at, dinlensin 5 dk sonra süz iç :KK50:şeker katmak yasaaakk:sinirli:

Kızlar size bikaç taktik daha; zayıf ve sinir olduğunuz biri vardır mutlaka :sinirli: bööyle hareketleri planlı planlı sanki masum çıtı pıtı gibi ayy markete gitse 2 ekmek taşıyamaz (numara :KK11:) az sinirlendir dişleri nasıl çıkıverir mahalledeki sebahata dönüşüverir konuşurken kibarlıktan ağzı biraz sola çeker hani :KK66: heh bildiniz mi :işsiz: onu getirin aklınıza:kızgın: ben de zayıf olucamm diyin.işe yarıyor:sampiyon:
Taktik 2: acıkınca birseyler yeyin. Açlıktan ölene kadar beklemeyin:KK19:
Su içenleri göreyim herkes bi imoji koysun bakalım:nazar:

bende inş 2 ay sonra buraya kilo verdim diye yazabilirim.bugün diyetisyene gittim ve yarın başlıyorum diyetime.1 58 boyum ve 98 kilo olmuşum şokları yaşadım.hedefimiz ilk başta 8o kiloya inmek.devlet hastanesine gittim guatır hastasıyım senelerdir az şeker yüksekliğim var benden insülün direncim için de test istedi.önümdeki ay götürüp vericem.ilk etapta olduğum için tatlı hamur işleri yasak ama sonraları vericeğini söyledi ve bol yürüyüş imkanım varsa da yüzme sporu önerdi.devlet hastenesi olduğu için öyle başından falan da atmadı çok güzel ilgendi..destek olalım bayanlar birbirimize.bende başarı öykümü yazarım inş sizlere.

yasmin1985 yasmin1985 canım hoş geldin aramıza:) bende de troit var ve neredeyse hiç çalışmıyor 100 e düşmüştü. Hiç kendini şartlama ,troit hastasıyım diye. çünkü her üç kişiden ikisi troit hastası maalesef ülkemizde. Hos geldin tekrardan başarılar :spor:

yasmin1985 yasmin1985 canım hoş geldin aramıza:) bende de troit var ve neredeyse hiç çalışmıyor 100 e düşmüştü. Hiç kendini şartlama ,troit hastasıyım diye. çünkü her üç kişiden ikisi troit hastası maalesef ülkemizde. Hos geldin tekrardan başarılar :spor:
tşkler canım.yok hiç şartlamadım doktorumda çok güzel anlattı.en önemlisi kafama koydum vericem dedim ve vericem nasipse önce sağlığım için sonrada bebiş istiyorum inş.

tşkler canım.yok hiç şartlamadım doktorumda çok güzel anlattı.en önemlisi kafama koydum vericem dedim ve vericem nasipse önce sağlığım için sonrada bebiş istiyorum inş.
Ayy çok guzel :emir_bebek:bir haber, inşallah canım, Allah yardımcın olsun bizler de yoldaşın olalım :sampiyon:

Slm benimde 31 kilo vermem lazım 8 aylık bir kızım var neler yedin canım bir günlük liste yazabilirsin bıktım kilolardan çok moralim bozul
Canım öncelikle sağlığına dikkat ederek bir yol izlemelisin. Salatalık ve domates serbest, meyve yemelisin
Salatalarında nar ekşisi kullan mesela
Günlük 3 lt su tüketmek gerek
Yürüyüş çok sağlıklı bebeğimle sabah yarım saat akşam yarım saat yürüsen müthiş olur
Evde beden hareketleri yap plates tarzı da olur serbest de olur, dans et
Yeşil çay günde en az bir bardak içersen hem vücut yağlarını idrarla dışarı attığını göreceksin hem de cildin tertemiz pırıl pırıl olacak
Olay kafada bitiyor, diyet yapmıyoruz sadece saglıklı besleniyoruz :KK66:
Yediklerinizi not edin(bu çok etkili bir yöntem )
Misafirlikteymiş gibi yiyin evinizde
Acıkınca tekrar yeme şansımız var nasılsa hepsini bitirmesek de olur:KK66:
Böyle telkinler beyini ve vucudu yeteri kadar yemeye sevk eder, aç kalırsanız vucut bir daha yiyemem korkusuyla hem vücuttaki enerjiyi minimum düzeyde harcar hem de çok besin tüketmek ister

Kuru kara üzüm alın arada atıstırın. Yogurt her akşam olsun ve salata zaten lkisi dolduruyor mideyi, bide corba mesela oohh ekmek yemeye yer kalmadı :KK70: ama bi dilimden bişey olmaz :KK66:
Mide bi süre sonra küçülüyor bu da iyi haber
Aksam yemeğinde yogurt yemek istemezsen gece yatmadan bir kase tarçınlı yoğurt ye. Karın yağlarını eritiyor

X