Herşeyi yiyerek 75 günde 21 kilo verdim

Günaydın dün akşam eşim kıymalı pide getirse ve ben onu bir güzel yersem bugün +300 olurum tabiki
Demek ki neymiş bugün salata ve dans gunuymus ☺☺☺
Boy:150
Kilo:86,8
Hedef:76,69,60,55
155 cm ve 76.8 kiloyum, boylarımız yakın olduğu için sormak istedim. Verebildiniz mi?

Üniversiteye gittim, gayet çıtı pıtı bir şekilde :KK49: seneler geçti.. üniversite bitti, bi geldim tartı beni tartamaz olmuştu :KK48: 76.700 olmuştum :KK34: boyum 1.70 ..
Kıyafetler hiç istediğim gibi durmuyor, kız arkadaşlarımın şişko temalı esprilerinin malzemesi olmuşum :KK70: erkek arkadaşlarım tertip diyo felan:işsiz: depreştim tabi; biraz bunalım :mad: sonra bi kalktım saç baş birbirine karışmış ooovvv:skandal:
Dedim ki ayağa kalk kızım! Artık bi seçim yapmalısın! Ya kendini olduğun gibi kabul edip mutlu olacaksın ya da mutlu olduğun kiloya geleceksin!!
Tema: MUTLULUK
SAKIN midenize tüp taktırmayın :sinirli:
Bu irade işi! Önce kendimi ikna ettim: çılgın gibi yemenin ne anlamı var ' dedim.mesela pasta için, dedim ki; ilk defa mı pasta görüyorsun, şuan koskoca bir dilim yemezsen bir daha yiyemeyecek misin, bu son hakkın mı, daha once de yedin daha sonra da yiyeceksin. Hem ne o öyle kıtlıktan çıkmış gibi :KK70: kendine yakışanı bil! Dedim! Kafi miktarda ye hem nefsin sana küsmesin hem abartma.
Spora basladım eşzamanlı. Önce tombak tombak yürüdüm bantta, sonra koşmaya başladım. Annem yemek yemezsem canımı okur :KK72: o dev gibi tabaklar indi birer porsiyona, sadece miktarı azaltın ve deyin ki 'ŞİŞTİM':KK66: mideniz garibim inanıyor, ısrar edin ayy valla şiştim :KK70:
Hergün en az 3 litre su içtim. Haftanın 5 günü 1 saat spor yaptım porsiyonları azalttım herşeyden yedim ÇÜNKÜ KENDİNİZİ MAHRUM ETTİĞİNİZ HERŞEY SİZİN ZAYIF BİR ANINIZDA SONRADAN SİZİ ESİR ALIYOR!
70-75 gün sonra tartı bana gülücük atıyordu :KK200::KK73::KK76: 56.200 :sampiyon: konuyla ilgilen olursa, merak eden, nasıl muhafaza ettiğimi de söylerim
Ve ben çikolata delisiyim bide :cool:
Fazla kilo insan hayatını mahvediyor. Ben gebeliğim de çok aldım. Sonrasında iyi bir diyet ve spor ile verdim

X