HERBALIFE KULLANANLARIN DENEYIMLERI

2 bucuk ayda super😊nasil kullandiniz ekstra spor yaptinizmi rica etsem anlatirmisiniz

Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın.
Aynı zamanda danışmanlığını da yaptım. Hafif spor yaptım.
Shake sabah aksam içiliyor
Çay istediğiniz zaman. Ben sabah akşam ve aralarda içtim
Thermo sabah akşam bir tablet
Aloevera içtiğim suya kattım.
Öğlen et ,tavuk ,balık salata. Çorba sebze yada bulgur pilavı et bakliyat abartmadan öğlenleri sağlıklı yemeğimi yedim.
Bu şekilde yaptım.

Bir bilgi daha paylasayim bu ürunlerin faydasini gormek istiyorsak mutlaka verilen miktarda su kullanmaliyiz,bildigim kadariyla 15 kg bir 1 litre su.Mesela 90 kg isek 4 litre su icmeliyiz,bu cok önemli

Merhaba arkadaşlar...
Bende düşünüyorum ramazandan sonra 1 aylık deneme almayı. Fakat zarali yazan zararı nesir yazmamış ve kullananlarda kilo verip vermediğini ne kadar lik bir planla hedefleri ne kimse yazmamış...
Kaça alınmış set fiyatı nedir mesela hergun tartilanlar var ne farketmiş mesela ... çok soru var da cevaplayacak kullanici yok sanirim .

Merhaba arkadaşlar...
Bende düşünüyorum ramazandan sonra 1 aylık deneme almayı. Fakat zarali yazan zararı nesir yazmamış ve kullananlarda kilo verip vermediğini ne kadar lik bir planla hedefleri ne kimse yazmamış...
Kaça alınmış set fiyatı nedir mesela hergun tartilanlar var ne farketmiş mesela ... çok soru var da cevaplayacak kullanici yok sanirim .
Merhaba ben 2 haftadır içiyorum ve son 1 haftadır kabizim beni kabız yaptı normalde böyle bir sıkıntım yok. 1 aylık paket aldım 2 kutu shake ve birde çayı 350 TL ama çayı 10 günde bitti satan arkadaş çayı günde 5 kere içeceksin dedi. Bitince bende çayı tekrar almadım çünkü devam etmeyi düşünmüyorum. Shake sabah ve akşam günde iki kere içiliyor 200 ml süte 100 ml su karıştırıp 2 yemek kaşığı tozu koyup içiyorsun hemen arkasından 2 su bardağı su içmen gerek. Bunun için her sabah 7.30'da kalkıyorum çünkü ara öğün ve öğlen yemek yemek gerekli. Öğlen yemeğinde kesinlikle diyet tarzı beslenmek gerek. Çok yersen bence hiç bir fayda göremezsin. Çay günde 5 kere bir kupa sıcak suya 1 çay kaşığı atılarak içiliyor ve aşırı idrar yapıyor sürekli tuvalete çıkarıyor ama shake kullanırken de kabız oldum. Ve 2 haftada 1.600 kg verebildim ayrıca hergunde 1 saate yakın yürüyüş yapıyorum. Sanırım her bünyede aynı etkiyi yaratmıyor ben memnun kalmadım. Normal bir diyet yapsam en azından kabız olmaz ve daha hızlı kilo verirdim gibi geliyor. Hiç kaçamak yapmadım öğünlerime çok dikkat ettim ama olmadı. Verdiğim bu kilonun ödem olduğunu düşünüyorum çünkü dediğim gibi çok fazla su içiyorsun özellikle çayı resmen deli gibi şu içirtiyor sık sık idrara çıkıyorsun bu yüzden ilk giden kilo kesinlikle ödem. Yani vayyy 2 haftada 1600 gitti falan diye sevinemiyorum muhtemelen devam etsem de kilo vermem duracak. Bundan sonra yoluma sağlıklı beslenerek hamur işinden uzak durarak ve hareket ederek devam edeceğim en sağlıklı olanı da bu zaten.

Ayrıca kilomu yazmayı unuttum 69.4 ile başladım şu an 67.8 kiloyum.

Hanımlar bir dönem (2016 civarı) 1-2 aylık bir deneyimim oldu. Açıkçası ürünün esprisi tok tutmak, bildiğim kadarıyla bunu da midedeki asit ile genleşerek yapıyor. Beni rahatsız etmişti. Başka da bir numarası olmadığını düşünüyorum. İçerik olarak zararı var mı bilmiyorum ancak doğal bir zayıflama yöntemi olmadığı kesin. Ha pratik mi, evet pratik. Ancak bence düşük kalorili tok tutacak doğal yiyecekler (salata gibi) yemek, Herballife gibi ürünlere göre daha içimizi rahatlatacak bir yöntemdir diye düşünüyorum.

Ben 2016'da kalori hesaplayarak (artı haftada 2 gün yüksek tempo yürüyüş) 7 ayda 10 kilo vermiştim (74kg'den 64 kg'ye). 64 kg ile hamile kaldım. Doğumdan sonra (11 ay geçti) öncesine göre 5kg fazlam kaldı. Yine kalori hesaplayarak ve karbonhidrat, şeker kısıtlaması ile halletmeye çalışacağım.

Arkadaslar 8 gun once herbalife urunlerini kullanmaya basladim ,kullanan arkadaslarla burda gidişati neler yaptiklarini sonuclari paylasabilirmisiniz,birbirimizi motive edelim
Kizlaaarrr sırf bu soruyu sormak için üye oldum kulube. Acnetrent tedavisine basladim 1 hafta once . Herbalife a başlamak istiyorum ama kararsız kaldım ikisi bir arada nasil etki edecek bilmiyorum .. kullanan varsa yazabilir mi

Kizlaaarrr sırf bu soruyu sormak için üye oldum kulube. Acnetrent tedavisine basladim 1 hafta once . Herbalife a başlamak istiyorum ama kararsız kaldım ikisi bir arada nasil etki edecek bilmiyorum .. kullanan varsa yazabilir mi
Ben cok severek kullanıyorum ilk hamilelik sonrasida kullandım simdi bugun yeniden başladım

Meraba bende yeni başladım nasıl verdiniz acaba ne yaptınız? Iki çocuğum sezaryenle oldu malum göbek kaldı bugün 4 günüm ramazan dolayısıyla iftar sahur arası tuketiyorum

Merhaba bende 2 gün oldu Herbalife ile beslenmeye ve sağlıklı yaşama başlayalı daha önce deneyimlemistim şuan daha sağlam ilerliyorum.Kilo 75 boy 1.73 sonucu yazicam.Shake,thermo tablet,çay ve aleovera yi.kullaniyorum.

Merhaba bende 2 gün oldu Herbalife ile beslenmeye ve sağlıklı yaşama başlayalı daha önce deneyimlemistim şuan daha sağlam ilerliyorum.Kilo 75 boy 1.73 sonucu yazicam.Shake,thermo tablet,çay ve aleovera yi.kullaniyorum.
Merhaba bununla ilgili bilincli bir danismanliga ihtiyaciniz olursa ucretsiz danismanligimla sizin sonuca ulasmanizi destekleyebilirim🙂

2 AY DEVAM ETTİM ALDIM VALLAHİ ÇAYI FENA DEĞİL ÖDEM ATIYORSUN AMA O KADAR PARA VERİP AÇ KALARAK KİLO VERİYORSUN GENE çok işe yarayan birşey değil insanı gaza getiriyor onun yerıne prof. bir diyetisyen ile yola çıkın emin olun çok rahat verirsiniz

Merhaba hangi ürünleri kullandınız ve sporla desteklediniz mi birde bu bar çikolataları kilo yapar mı ben ürünleri alıcam ama ne kullanmam lazım tam olarak bilmiyorum yardımcı olur musun

X