HERBALIFE KULLANANLARIN DENEYIMLERI

smallbutterfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
850
1.009
Arkadaslar 8 gun once herbalife urunlerini kullanmaya basladim ,kullanan arkadaslarla burda gidişati neler yaptiklarini sonuclari paylasabilirmisiniz,birbirimizi motive edelim

Son düzenleme:
3 sene önce çikolatalı olanı aldım :) bende 10 günde 2 kg verdirdi sonra kendm bıraktım devamlılığı olrsa işe yarayablir tabi en önemlisi 6dan sonra yemek yok

:)) Ben düzenli kullanıyorum 8 gün oldu ,4 buçuk litre su da içiyorum harfiyen herşeye de uyuyorum asla kaçamakta yapmıyorum ama bugün tartıldım ilk defa kilo vereceğime 3 kg da almışım gözüküyor anlamadım moralman sıfırım şu an

Arkadaslar dün itibari ile herbalife urunlerini kullanmaya basladim ,kullanan arkadaslarla burda gidişati neler yaptiklarini sonuclari paylasabilirmisiniz,birbirimizi motive edelim
Merhaba ben kullanıyorum 1 ayım doldu hatta 1 hafta da geçti 6.300 kg gtti benden çok sevindim normalde çok zor veririm kilo tatilde de bozmamak rağmen gtti kilolar bnce başladıysanız devam edin

Sabah kalkinca en gec saat 9 da 2 kapak aloe vera 200 ml su,2 cay kasigi cay 450l ilik su,arkadindan 2 kasik dolusu shake ,11 bucukta ara ogun 2 yumurta yada ara ogun listesine yazan ne varsa onu tuketiyorum,ogle yemegi ekmek patates un mamulleri vs olmadan sebze salata corba yada izgara yada haslama,16:30 ara ogun genelde protein bar ,aksam en gec saat 19:00 da aloe vera cay shake ,tabi bunlarin yaninda 3 kere calcium hap ve 4 bucuk litre su kullaniyorum asla kacamak yapmiyorum yani kisaca harfi harfine uyguluyorum

Merhaba ben herbalife ile 25 kilo verdim 2,5 ayda ve sadece 7 kilosunu geri aldım çünkü stress yaptım yedim. Hiçbir sağlık problemim Yok.

Hanımlar merhaba.
Kayınvalidem herbalife shake ve çayı ile 20 kilo verdi.
Sıkılmadan devam edebilen sonucunu mutlaka alıyor.
Sabahları çayını içip, sonra shake'ini içiyordu. Öğlen sağlam bi öğün akşam yine çay shake. Bu şekilde 103 kilodan 83e düştü. Arada kaçamakları oldu ama yürüyüş yaparak telafi etti.

Hanımlar merhaba.
Kayınvalidem herbalife shake ve çayı ile 20 kilo verdi.
Sıkılmadan devam edebilen sonucunu mutlaka alıyor.
Sabahları çayını içip, sonra shake'ini içiyordu. Öğlen sağlam bi öğün akşam yine çay shake. Bu şekilde 103 kilodan 83e düştü. Arada kaçamakları oldu ama yürüyüş yaparak telafi etti.
Ne kadar zamanda verdi 20 kg imi

2 yıl evvel kullandım. Zaten onunla beraber diyet yapmak zorundasın. Ve bu kalori diyeti. 3 litre su. 7 kg verdim 2 ayda. Bıraktım malum pahalı. Hooopp 12 kg aldım. Şimdi cuma yarışmasında yeteri kadar beslenerek kilo veriyorum. Yazık verdiğim 2 aylık paraya az da değil. Çok yazık oldu. Aslında zaten diyet yaptıktan sonra ona ihtiyacım yok ödem içinde yeşil çay demliyorum.

Sabah kalkinca en gec saat 9 da 2 kapak aloe vera 200 ml su,2 cay kasigi cay 450l ilik su,arkadindan 2 kasik dolusu shake ,11 bucukta ara ogun 2 yumurta yada ara ogun listesine yazan ne varsa onu tuketiyorum,ogle yemegi ekmek patates un mamulleri vs olmadan sebze salata corba yada izgara yada haslama,16:30 ara ogun genelde protein bar ,aksam en gec saat 19:00 da aloe vera cay shake ,tabi bunlarin yaninda 3 kere calcium hap ve 4 bucuk litre su kullaniyorum asla kacamak yapmiyorum yani kisaca harfi harfine uyguluyorum
Kısacası ek vitamin ve diyet. Bunu normaldede yapabilirsiniz...

Bana cazip gelen yag yakici cay ve aloe vera isin acikcasi
Siz yağ depolamadiginiz zaman var olan yağdan zaten yakıyorsunuz. Buna ek birsey kullanmanıza gerek yokki. Yani onların istediği düzeni siz urunsuz yapsanız zaten herturlu gidecek yağ . Ben eğitimlerine toplantılarına herseylerine katıldım. Derinden biliyorum. Bana göre 1 numaralı para tuzağı.

Mrb ben artik bu gruba yorum yapmiycam ,yapilan yorumlarada cevap vermiyecegim,kilo verme isi disiplin saygi gerektirir ,burada ürünu kullananlar 1 gun 1 kere yaziyor devami yok ,düzen disiplin istikrar olmayan bir grupta daha fazla durmaninda anlami yok,hepinize kolay gelsin

X