Hep beraber zayıflamaya varmısın.

Kızlar yiyecek paylaşmanın kötü bi yanı olduğunu düşünmüyorum tabi bu platformda. diyet menüsünde ne canımız çekecek amaç zaten boğazdan kısmak değilmi. ben feyzadan feyz aldım maydonoz yedim dün mesela. benim için sıkıntı yok. bugün doktora gittim bir poşet ilaç aldım. 3 gündür çok fenayım. o bitkin ve yorgun halimle yarım saat koşu bandında yürüdüm. kan ter içinde kaldım. hiç bişey yemedim desem yeridir. sadece mandalina yedim akşam. bu sabahsa ilaç içecegimden aç karna içmiyim diye bir adet domates yedim. öğlene yoğurt ve salata yemeyi planlıyorum. kalın sağlıcakla

Kızlar yiyecek paylaşmanın kötü bi yanı olduğunu düşünmüyorum tabi bu platformda. diyet menüsünde ne canımız çekecek amaç zaten boğazdan kısmak değilmi. ben feyzadan feyz aldım maydonoz yedim dün mesela. benim için sıkıntı yok. bugün doktora gittim bir poşet ilaç aldım. 3 gündür çok fenayım. o bitkin ve yorgun halimle yarım saat koşu bandında yürüdüm. kan ter içinde kaldım. hiç bişey yemedim desem yeridir. sadece mandalina yedim akşam. bu sabahsa ilaç içecegimden aç karna içmiyim diye bir adet domates yedim. öğlene yoğurt ve salata yemeyi planlıyorum. kalın sağlıcakla
Çok üzüldüm sağlık gibisi yok acil şifalar diliyorum. Öğlen çorba içseniz daha iyi olur sanki,iyice halsiz kalmayın. Sabah yumurtayı doğranmış dereotu ve beyaz peynirle çırptım. Teflon tavayı çok az yağlayıp pişirdim misss gibiydi tavsiye ederim. Yanındada 5 zeytin yedim. Bir saat yürüdüm. Şimdi çorba yağıyorum öğlen bir kase onu içeceğim. Akşamada ıspanak ve yoğurt. Bu arada sürahimin içine bir dilim limon attım böylelikle ilk defa dün 2.5lt su içtim.

Tatlım sen istersen yediğinin resmini atabilirsin..ben yemek resmi atmayı sevmiyorum dedim..halsiz kalacak kadar az yeme sağlıklı şeyler yedikçe sporla düzene girer..

Kızlar dün akşam eve gelir gelmez ıspanak yemeği yaptım ..bir tabak ondan yedim ..sabah ıhlamur sahanda yumurta birazdan da koşubandına koşarım..

Okadar iştahsızımki bugidişle hastalıktan kilo vercem. Feyzacım iyi dileklerin için teşekkür ederim. Ayşecim resim atmayı bi becerebilsem atcamda bu topikte onu başaramadım malesef. bu arada tartıya bi çıktım ne göriyim 70 kilo. 2 kilo nereye gitti bilmiyorum.su kaybettim sanırım

Okadar iştahsızımki bugidişle hastalıktan kilo vercem. Feyzacım iyi dileklerin için teşekkür ederim. Ayşecim resim atmayı bi becerebilsem atcamda bu topikte onu başaramadım malesef. bu arada tartıya bi çıktım ne göriyim 70 kilo. 2 kilo nereye gitti bilmiyorum.su kaybettim sanırım
Su kaybımıdır bilmem ama çok iyi 2 kilo. Ben 28 aralıkta tartılıcam 1ay tartılmayacağım diye söz verdim kendime. Bu arada benim yolum uzun kilomu buradan yazmaya bile çekiniyorum ama hırs yaptım bu sefer olacak. Çünkü hayatımın tüm döneminde 45 veya48 kilo olarak gezdikten sonra sıkıntılı hamilelik dönemi beni mahvetti. Birde insülin direnci eklendi üstüne. Hepsini aşacağım İnşallah. Umarım sizlerde istediğiniz kilolara ulaşırsınız

Günaydınlar kızlar sabah çeyrek ekmeğin yarısına peynir ve domates koydum onu tükettim.özenmedim çünkü ilaç alıyorum saati gelmişti hemen miğdeme düşsün istedim. 35 dk.4.hızla yürüdüm. yürüdükten sonra 1 adet orta boy elma yedim. ayşecim o kilolarımız gidecek hiç üzülmeyelim sıkılmadan bıkmadan usanmadan isrikrarlı bişekilde devam edicez inşAllah. azmin elinden ne kurtulur.

Yıl kaç olmuş halen su kesiliyor..kalktığımdan beri su yok spor yapamam duşsuz olmaz..ne şanssızım yaa..bu sabah bende bir dilim ekmek tükettim..pekmezli ekmek yedim..yarım saat uzaklıkta bir yere uğramam lazım yaya gideceğim..birde bayaa dik rampalı..bunun bide dönüşü var..yürüyüş de aradan çıkmış olur...

Kızlar bu akşam balık ve salata yedim. ama bi yanlış yaptım bir bardakta kola içtim. Kendime ceza yarım saat tempolu yürüdüm. sabahta 10 dk fazla yürüyeceğim inşAllah.

Biz yani üçümüzde çok şanslıyız. üçümüzünde koşubandı var. bu bizim için büyük avantaj.iyi değerlendirelim

Kızlar hafta sonu diye sakın kaytarmak yok ona göre. bu sabah bir kase yayla çorbası içtim. 1 tane yumurta yedim. 40 dk 4.cü hızda yürüdüm.

Sabahleyin yumurta peynir ceviz zeytin eşliğinde bir bardak süt içtim. 35 dk yürüdüm. akşam sebze çorbası içtim. 2 adet portakal yedim. yarın görüşmek üzere

Sesimi duyan herkese günaydınlarrr bu arada kızlar nerdesiniz hiç sesiniz çıkmıyor. sabah 1 kase çorba eşliğinde zeytin ve bir dilim nugalanmış ekmek yedim. bu sebepten 3.5 hızla 45 dk.yürüdüm. mutluyum çünkü sıklaştığımı hissediyorum. herkese güzel bir hafta diliyorum

Kızlar nasılsınız? Ben 2 gün bozdum diyetimi can sıkıntısından. Yarın yine devam. Siz ne durumdasınız?

Diyeti bozmasan iyiydi ama sıkıntı yapma. önemli olan koşubandında yürümen. ogün biraz kaçırdıysan bi 15 dk fazla yürüyüver. bizde robot değilizki olur öyle arada sırada.

Günaydın canlar. bir kase çorbayla güne başladım. tam tamına 1 saat yürüdüm.biraz arttırmak lazım ama.

X