Hep beraber zayıflamaya varmısın.

SdA93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
38
11
30
Merhaba arkadaşlar beraber kilo vereceğimiz önerilerde bulunacagimiz birbirimize destek olacağımız arkadaşlar arıyorum.:KK54:

Merhaba bende aynı durumdayım. Sürekli yarıda bırakıyorum bu durumdan çok sıkıldım.

Bende bugün itibariyle zayıflama proğramına girmiş bulunmaktayım.birbirimize destek olalım arkadaşlar. ben hergün neler yaptığımı neler yediğimi yazmaya hazırım. kilom 72. 5 ay önce sezeryanla doğum yaptım. bu yolda benimle yürümek isteyenler buyursunlar

Bende bugün karar verdim. Yarın tam anlamıyla başlayacağım. Benim sizden çok daha fazlam var. Yarından itibaren bu post altında paylaşacağım. Lütfen spor için beni dürtün :)

Bende sürekli başlayıp bırakanlardanım kızlar..spor yapmam için benide teşvik edin ..koşubandım var ama spor yapan yok :))

Kızlar ohalde sabah ilk işimiz 30 dk düşük tempoyla yürümek olsun. ne yapıp edip yürüyelim. istikrar şart. ilk görevimiz belli oldu. ben protein ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum. süt verdiğim için sabah 2 yumurta bir dilim peynir 3 4 tabe ceviz yada fındık. 1 yada 2 tane havuç yanında açık bir bardak çay yada süt. herkesin evinde aşağı yukarı olabilecek şeyler. bu şekilde bira bismillah diyelim bakalım.gün ola hayrola ...

Kızlar ohalde sabah ilk işimiz 30 dk düşük tempoyla yürümek olsun. ne yapıp edip yürüyelim. istikrar şart. ilk görevimiz belli oldu. ben protein ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum. süt verdiğim için sabah 2 yumurta bir dilim peynir 3 4 tabe ceviz yada fındık. 1 yada 2 tane havuç yanında açık bir bardak çay yada süt. herkesin evinde aşağı yukarı olabilecek şeyler. bu şekilde bira bismillah diyelim bakalım.gün ola hayrola ...
İyi olur gerçekten..

Umarım istediğimiz sonuçlara ulaşırız. Sabah 7`de kahvaltı için kalkacağım. Yarın yoğunluğum çok fazla ama yürüyüşümü mutlaka yapıcam.

Günaydınnnnn kızlar. Kahvaltım bu şekilde yanında da bir bardak yeşil çay var. Kreşten sonra yürüyüş için parkta olacağım. Görüşmek üzere.

Eklentiler

• IMG_20171129_074321.jpg
    IMG_20171129_074321.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 148
Parkta 30dk yürüdüm. Normalde 1 saat planlıyorum fakat bugün benim için oldukça yoğun şimdi sergiye gidip, kreşten canımı alıp pazar yapıp eve gelip öğlen menümü hazırlayacağım. Hepimize kolay gelsin. Birde su içebilsem beni en çok zorlayan konu bu :KK43:

Parkta 30dk yürüdüm. Normalde 1 saat planlıyorum fakat bugün benim için oldukça yoğun şimdi sergiye gidip, kreşten canımı alıp pazar yapıp eve gelip öğlen menümü hazırlayacağım. Hepimize kolay gelsin. Birde su içebilsem beni en çok zorlayan konu bu :KK43:
Bende su içmeyenlerdenim maalesef..bir sürahi su koyuyorum masanın üstüne içine taze zencefil ve limon dilimliyorum bir iki parçada taze nane..bu sayede gördükçe git gel içiyorum..tavsiye ederim tadı güzel oluyor..

Bende su içmeyenlerdenim maalesef..bir sürahi su koyuyorum masanın üstüne içine taze zencefil ve limon dilimliyorum bir iki parçada taze nane..bu sayede gördükçe git gel içiyorum..tavsiye ederim tadı güzel oluyor..
Teşekkür ederim deneyeceğim. Siz spor yaptınız mı?

Kızlar ben foto koymasını bilmiyorum.sabah yediklerim yumurta peynir ceviz havuç birbardak ıhlamur ve elma kaynarı.gece ateşim tavan yaptı. ilaçla ayaktayım. çok düşük ayarda 30 dk yürüdüm. akşama kendimi iyi hissedersem bi 30 dk daha yürüyeceğim. akşama sebzeli mercimek çorbası içmeyi ve yoğurt yemeyi planlıyorum

Kızlar ben foto koymasını bilmiyorum.sabah yediklerim yumurta peynir ceviz havuç birbardak ıhlamur ve elma kaynarı.gece ateşim tavan yaptı. ilaçla ayaktayım. çok düşük ayarda 30 dk yürüdüm. akşama kendimi iyi hissedersem bi 30 dk daha yürüyeceğim. akşama sebzeli mercimek çorbası içmeyi ve yoğurt yemeyi planlıyorum
Acil şifalar diliyorum. Bende akşama 2 kepçe tarhana çorbası, yeşil salata ve hamsi buğulama. Ara öğün yapamadım koşturmaktan.

Ben yiyecek resmi paylaşmayı sevmiyorum arkadaşlar..saat 14 den bu yana yürüyorum:)) ..yağmur başlayacak diye tempoyu hiç düşürmedim..ama bende bittim..bu arada kandiliniz mübarek olsun...

Ben yiyecek resmi paylaşmayı sevmiyorum arkadaşlar..saat 14 den bu yana yürüyorum:)) ..yağmur başlayacak diye tempoyu hiç düşürmedim..ama bende bittim..bu arada kandiliniz mübarek olsun...
Bende normalde sosyal medyada yiyecek paylaşmam. Diyet diye paylaşmıştım bundan sonra bende paylaşmam. Ben bugün az yürüdüğüm için pişmanlık duyuyorum. Yarın acısını çıkarıcam :) 14'den beri iyi dayanmışsımız maşallah. O azimden bende istiyorum Sizinde kandiliniz mübarek olsun. Dualarımız kabul olsun inşallah.

X