Hedef 55

Kolay gelsin canım. Sen çokça bilgilisi zaten maşallah beraber birbirimize bilgi alışverişi yapalım. Benim boy 160 , ve kilom çok belli oluyor . Yani 55 olmalıyım sağlıcakla:KK66:
Estagfirullah canim insallah hep beraber guzel yollar kat ederek guzel seyler ogrenecegiz. Yapalim elbette motive de edelim birbirimizi. Allaha cok sukur asilamicak sorunlar degil bizimki. Insallah saglicakla :KK66:

bende katılmak istiyorum kg 60 hedef 50
Evet tabiki katılabilirsin
Estagfirullah canim insallah hep beraber guzel yollar kat ederek guzel seyler ogrenecegiz. Yapalim elbette motive de edelim birbirimizi. Allaha cok sukur asilamicak sorunlar degil bizimki. Insallah saglicakla :KK66:
Aynen öyle evvel Allah'ın izniyle
Tartı günümüz Çarşamba :KK66: tam haftanın ortası . Ne dersiniz

Tamam o zaman
Allah kolaylık versin. Tez zamanda hedefimize ulaşırız inş. Aslında bu şekilde irademize sahip çıkmayı öğreniyoruz ya da sağlamlaştırıyoruz. Hem insana öz güvende geliyor
Ne guzel soyledin aynen oyle canim... Ozguven cok onemli inan son donemde psikolojim altust oldu bu yuzden buraya bile bugun uye oldum arada takip eder bakardim hep... Zaaflarin varmidir diyette.. Yani gun icinde zorlandigin seyler.. Mesela benim kan sekerim cabuk duser cok cabuk halsizlesirim. Tatliciyimdir ben kuru meyve taze meyve yiyecegim artik. Ben gecenlerde muz findik tozu ve yumurta ile kek yapmistim kekler pisince bal yahut pekmez ustune hafif gezdirdim normal kekden farksiz .. Belki gene ilerleyen zamanlarda yaparim sizlede paylasirim. :)

Yani saglikli tarifler tatlilarda yapabiliriz bu sekilde... 50 li rakamlara dusunce :)
Evet tabiki . Aslında ben herşeyden tadımlık da olda yemek istiyorum. Yeter ki gün içinde belli bir kaloriyi geçmeyeyim. Ayrıca kek tarifini bekliyoruz :KK66: çok makbule geçer. Tatlı ihtiyacımı elmayı küçük parçalar halinde üzerine tarçın serperek karşılamaya çalışıyorum. Olaki çikolata tarzı birşey yersek gün içinde dengelemeye çalışırız, olur biter :KK66: Çok strese girmeye gerek yok .

Evet tabiki . Aslında ben herşeyden tadımlık da olda yemek istiyorum. Yeter ki gün içinde belli bir kaloriyi geçmeyeyim. Ayrıca kek tarifini bekliyoruz :KK66: çok makbule geçer. Tatlı ihtiyacımı elmayı küçük parçalar halinde üzerine tarçın serperek karşılamaya çalışıyorum. Olaki çikolata tarzı birşey yersek gün içinde dengelemeye çalışırız, olur biter :KK66: Çok strese girmeye gerek yok .
Ben sutlu cikolata 3 ay olucak yemiyorum ama bitter olabilir degilmi gunde bir parca... Doktorlar bile oneriyor zaten.. Bende cikolata duygusal boyuta ulasmisti karar alip birakabildim elhamdulillah. Evet canim degilmi onemli olan zaten miktar tadimlik yenildigi surece kiloda verilebilir... Hakkimizda hayirlisi bakalim.. Insallah guzel sonuclanir. Tamam canim ilerleyen zamanlarda yapacagim insallah tarifi burada veririm

Ben mesela 1_2 hafta hiç ekmek yemedim ama 60dan aşağıda gram dusmedim.
Ben kac aydir abur cubur biraktim.. Ekmek yemiyorum. Bende veremedim canim cunku bir yeri kissan bir yerden o acigi doldurmaya calisiyosun. Kahvaltida bir dilim yumurta yiyorsan yarim dilim ekmek yemeni tavsiye ederim.

Bismillahirrahmanirrahim :)
~Sabah uyanir uyanmaz 3 findik ve su ictim. Metabolizmam canlansin hemde kahvalti birazdan yapacagim yapana kadar kan sekerim dusmesin diye. ~

Ben sutlu cikolata 3 ay olucak yemiyorum ama bitter olabilir degilmi gunde bir parca... Doktorlar bile oneriyor zaten.. Bende cikolata duygusal boyuta ulasmisti karar alip birakabildim elhamdulillah. Evet canim degilmi onemli olan zaten miktar tadimlik yenildigi surece kiloda verilebilir... Hakkimizda hayirlisi bakalim.. Insallah guzel sonuclanir. Tamam canim ilerleyen zamanlarda yapacagim insallah tarifi burada veririm
Ah çikolata ah. :KK66: şimdi bir saatlik yürüyüşümü tamamladım . Kahvaltı zamanı benim için :)

~Sabah Kahvaltim~ 1 tane Yumurta uzerine pul biber serperek,1 greyfurt suyu,1 dilim peynir,2 tane siyah zeytin,Yesil taze biber,salatalik,domates ve Ceviz buyuklugunde kizarmis tam bugday ekmegi...

Ögle Yemegim 2'de Insallah 3 saat sonra ..

X