❤️Hedef 53..

Sonu gelmeyen yeme içme düzenine el atmanın vakti geldi de geçiyor bile ... şimdilik 63 kiloyum hedefim olan 53 kiloyu gebelik öncesi görmeyi çookk istiyorum ve bismillah diyip başlıyorum ...

Başlangıç = 63.0
Boy = 163

14 ekim =
Benim zaten kendi kilom 52.5 ve 5 senedir böyle 29 yaşındayım hayatımda gördüğüm en yüksek kilo 53.4 daha üstünü hiç görmedim ve neredeyse 30um :) aktif olun çok ben aşırı hareketliydim her zaman

Merhabalar grubunuza katılabilir miyim aceba kilom 61,2 boyum 1.65 hedef kilom 51
Yani katılabilirsin de ben daha çok günlük olarak kullanıyorum burayı, menü paylaşımı yapmıyorum kafama göre takılıyorum.Diyet odaklı değilim,spor ve sağlıklı beslenmeyi hayatıma yerleştirmeyi bu süre zarfında da hedef kilom olan 53 kg düşmeyi amaçlıyorum.Ay içimi döktüm resmen 😊 velhasıl istediğin gibi yazabilirsin sen de günlük olarak kullanabilirsin 🥰

Yani katılabilirsin de ben daha çok günlük olarak kullanıyorum burayı, menü paylaşımı yapmıyorum kafama göre takılıyorum.Diyet odaklı değilim,spor ve sağlıklı beslenmeyi hayatıma yerleştirmeyi bu süre zarfında da hedef kilom olan 53 kg düşmeyi amaçlıyorum.Ay içimi döktüm resmen 😊 velhasıl istediğin gibi yazabilirsin sen de günlük olarak kullanabilirsin 🥰
çok teşekkürler. ben daha çok kilo günlüğü tutan bir gruba dahil olmak istiyorum. ama kibar cevabın için çok teçşekkürler. arada uğrarım o zaman ben. kaç kilosun şuanda?

Kilom bir aşağı bir yukarı devam ediyor tartıya bakmayacağım artık,ay ne sinir bozucu kalanları verememek🥺

Az önce bitirdiğim program;
Daha ince bel
Slim legs
30 günde ince kol
Dik duruş egzersizi
🥰🥰🥰
10. Gün bitti bile 😍 vücudum daha da fit görünüyor özellikle karın bölgem istediğim gibi görünüyor.diyet yapamıyorum,dönem dönem yeme krizleri geliyor bir şekil dengelemeye çalışıyorum.53 kiloya inmek hayal gibi geliyor artık aklıma geldikçe üzülüyorum.kilom 57 ile 56 arasında gidip geliyor bazı günler 55 i ucundan görüyorum ama saymıyorum onu 😄kısacası yerimde sayıyorum tek avantajım vücudumdaki yağ oranının azalmış olması ya da egzersiz yaptığım için daha fit görünüyor olmam☺️ yine de 53 kilo olmak istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

11. Gün tamamlandı.Bugün modum çok düşük istemeyerek yaptım 🥺 regl dönemim aksadı ondan da olabilir ay yine herşey üstüme üstüme geliyor 😥😥 kadın olmak anne olmak gerçekten zor😔

12. günde yapıldı kollarım iyice forma girdi tabii daha 18 gün var 🥰 halâ regl olmadım tüm duygularımı en uçta yaşıyorum🥺

13. Günde tamamlandı.Bugün yoğun bir cumartesi benim için,sabah kızımın toplantısı,öğlenden sonra iki odayı detaylı temizledim.Yemek kaldı kahvemi içtikten sonra onu da yaparım arada da çamaşır yıkar asarım.

16. Gün programımda tamamlandı 👍 çok sıkıcı geliyor artık bugün daha bir boğucu 🥺 regl de olamadım 😥

X