Hayatim Değişiyor

Bu arada akşam yemeğinde 8 kasik etli sebze yemeği 6 kasik pilav 5 parça pancar turşusu yedim iyi ki erken yedik anca sindiririm:))

Kızlar az önce koca bir tabak aynı yemekten yedim dayanamadım:KK43:
Yememin nedeni moralim çok bozuktu.
Böyle dönemlerden daha çok yiyorum modem düşük spor yapmak yerimden kalkmak bile istemiyorum :KK43:

Böyle dönemlerden daha çok yiyorum modem düşük spor yapmak yerimden kalkmak bile istemiyorum :KK43:
Bende iki tabak mantı yedim :eek: :eek: :eek: :eek: inşallah pazartesi kaslı bir sabaha uyanırım :dua::dua::dua::dua::dua:

Ooo naptiniz diyet yalan oldu 🤦‍♀️😂 yarin kaldiginiz yerden devam edin kizlar birde hergun tartilmayin buda moralinizi bozar mesela yarin sabah tartilicaksiniz ve bugun yedikleriniz kaynakli fazla cikicaksiniz kizip yine yiceksiniz. Aksam yemegi zaten karbonhidrat dolmus sahlep kek seker karbonhidrat 🤦‍♀️ duzen saglamaniz gerekli

Kas olur bişeycik olmaz
Bi de kafana göre nasıl yiyorsun. Buraya da yazıyorsun yediklerini çok saçma 😌

Kas olur bişeycik olmaz
Bi de kafana göre nasıl yiyorsun. Buraya da yazıyorsun yediklerini çok saçma 😌
Kilo verme sürecinde yaşadığım zorlukları yanlışları doğruyu bulma yolumu anlatıyorum tüm gercekligiyle bunu sadece ben yaşamıyorum inanın sadece dile getirmiyorlar. Özellikle benim gibi kilolu olanlar .
Kendi yolumu bulmaya çalışıyorum sadece.
Kalıcı başarının sonuna geldiğimizde onlara geçen kötü gunlerimin de olduğu göstermek istiyorum. ;(

Ooo naptiniz diyet yalan oldu 🤦‍♀️😂 yarin kaldiginiz yerden devam edin kizlar birde hergun tartilmayin buda moralinizi bozar mesela yarin sabah tartilicaksiniz ve bugun yedikleriniz kaynakli fazla cikicaksiniz kizip yine yiceksiniz. Aksam yemegi zaten karbonhidrat dolmus sahlep kek seker karbonhidrat 🤦‍♀️ duzen saglamaniz gerekli
Aynen oyle yalan oldu ama "batti balık yan gider" olayım yok kendime kızmıyorum da hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum bir sonraki adımım bu yazdıklarıma bakarak atmak istiyorum.
Benim olayım zaten karbonhidrat günlük aldığım yag oranım dengeli karbonhidratim çok protein az on yüzden bu ikisini dengelemek çalışacağım tavuk hiç sevmem ama hatima sokmaya çalışıyorum özellikle göğüs hiç sevmem ama yemem gerek böylece karbonhidrat azaltabilirim diye dusunuyorum

Kızlar bugun cok yedim diye 2 mil değil de3 mil yaptım 40 dk sürdü.
Ama ilk günkü gibi terlemedim ve yorulmadım işkence gibi de gelmedi kondisyonumu yavaş yavas sağlıyorum sanırım. Sporu hayatıma sokali 1 ay oldu aşağı yukarı.

Bir ay sonra leslie ye ek olarak bir gün karın 1 gün bacak ekleyeceğim

Aynen oyle yalan oldu ama "batti balık yan gider" olayım yok kendime kızmıyorum da hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum bir sonraki adımım bu yazdıklarıma bakarak atmak istiyorum.
Benim olayım zaten karbonhidrat günlük aldığım yag oranım dengeli karbonhidratim çok protein az on yüzden bu ikisini dengelemek çalışacağım tavuk hiç sevmem ama hatima sokmaya çalışıyorum özellikle göğüs hiç sevmem ama yemem gerek böylece karbonhidrat azaltabilirim diye dusunuyorum
2 ogun beslenmeyi denediniz mi 3 ogun yapiyorsunuz sanirim

Bugün bir rekor kırdım ilk defa 2 litre su içtim birde kış ayında özellikle gün boyu 1 bardak suyla duran ben bugün 2 lt su içerek rekor kırdım.umarim devam eder hatta 2.500 hedefim umarım ulaşırım.
Sürekli su içesim geldi zorlamadan vücudum istedi. Vücudumu dinlemeye başladım sanırım. Bilmiyorum bakacağız.
Bu dönemlerde ne istiyor vücudum bunu sormaya basladim . Sanırım rastgele yaşamımı terkediyorum.

2 ogun beslenmeyi denediniz mi 3 ogun yapiyorsunuz sanirim
Aslinda 6 öğün besleniyordum diyetisyenim spor yapıyorsanız ara öğün yapın spor yapmadığınız günlerde 3 öğün yapın dedi
İş hayatınızda beynin aktif olduğu bir işiniz olduğu içi öğlen yiyin dedi onun dışında sabah akşam yeterli dedi
Bugün 2 öğün yedim is hayatim yomtu bugun öğlen kek sahlep atıştırmalık yaptım. Ve çalışmadığım günler 2 öğün beslenmeyi planlıyorum çalıştığın dönem tavuklu salata öğünü yada to balıklı salata gibi yiyorum

Aslinda amacım kalıcı bir yaşam tarzı 1 ayda 100 gram versemde bu bile başarı sayılacak kendimce .
Son 1 haftadır çikolata yemediğim için inanılmaz bir başarı benim.icin
Yada paketli gıda yemediğim için mutluyum.
Marketten alıp yediğim tek hazır şey kefir oldu

Kilo verme sürecinde yaşadığım zorlukları yanlışları doğruyu bulma yolumu anlatıyorum tüm gercekligiyle bunu sadece ben yaşamıyorum inanın sadece dile getirmiyorlar. Özellikle benim gibi kilolu olanlar .
Kendi yolumu bulmaya çalışıyorum sadece.
Kalıcı başarının sonuna geldiğimizde onlara geçen kötü gunlerimin de olduğu göstermek istiyorum. ;(
Peki bunu başka diyet gruplarına gidip onların yaptıklarını kötüleyerek mi?
Aynısını sende yaparken iyi başkası yapınca saçmalık değişik düşünce

Peki bunu başka diyet gruplarına gidip onların yaptıklarını kötüleyerek mi?
Aynısını sende yaparken iyi başkası yapınca saçmalık değişik düşünce
her türlü eleştiriye açığım ben sıkıntı degil kendini geliştirmek için olumlu olumsuz eleştiriler olmalı insanın hayatında sürekli beni alkışlayan insanlar beni geliştirmez.
Ben yaptığımın doğru olduğunu iddia etmiyorum .
Yaşadıklarımı yazıyorum. Eleştirisini de dikkate alacağım

her türlü eleştiriye açığım ben sıkıntı degil kendini geliştirmek için olumlu olumsuz eleştiriler olmalı insanın hayatında sürekli beni alkışlayan insanlar beni geliştirmez.
Tabiki eleştiriye açık olacaksınız bu iyi birşey ama gidip başkasının yediğine kastan gidiyor bu ne biçim beslenme demeyeceksiniz.

Çünkü o eleştirdiğiniz insan bir önceki gün fazla kaçırmış denge sağlıyor olabilir.
Ama sizde yemissiniz akşam yetmemiş üstelik yine yemissiniz.

Ve kızlarımın hepsi spor yapıyor ya da adım atiyor haftada bir gün kacamak hakları var. Hafta ortası Kaçamak yapan fazla kaciran ek 5000 adım cezası var.

Biz birbirimizi böyle gaza getiriyoruz hepimizin günlük üstünde emeği çok.

Lütfen birbirimizi seviyeli elestirelim umarım istediğiniz hedefe ulaşırsınız:KK36:

Yaptığım sana eleştiri değildi kendin yaptığını başkası yapınca yorumlama hakkı doğmuyor demekti

Aslinda 6 öğün besleniyordum diyetisyenim spor yapıyorsanız ara öğün yapın spor yapmadığınız günlerde 3 öğün yapın dedi
İş hayatınızda beynin aktif olduğu bir işiniz olduğu içi öğlen yiyin dedi onun dışında sabah akşam yeterli dedi
Bugün 2 öğün yedim is hayatim yomtu bugun öğlen kek sahlep atıştırmalık yaptım. Ve çalışmadığım günler 2 öğün beslenmeyi planlıyorum çalıştığın dönem tavuklu salata öğünü yada to balıklı salata gibi
2 ana 2 ara olarak planyabilirsiniz aslinda daha rahat olur size

X