Hayatim Değişiyor

Sabah limonlu su içtim
Kahvaltıda 1 dilim kek
Yarım poğaça
Yarım peynir 30 gr
1 zeytin ve çay şekersiz
Ara şekersiz nescafe

Öğlen tavuklu garnitur 1 kase 1 dilim ekmek

Başarılar,umarım aynı motivasyonu ben de kazanabilirim👊
İnanıyorum yapabilirsiniz kolay olmayacak. Kış ayları kilo alma ayı deniliyor ama ben yaza doğru kilo vermek istemiyorum kışın özellikle basladim .

Kilo vermek için tarih vermiyorum kendime doğru beslenerek zaten verebileceğim inanıyorum bunun tarihi yok artık harekete geçme zamanı:)

Evde olduğum günler sadece lesslie yapacam çünkü diger kardiyo plates kilom için uygun olmuyor kas kaybı yaşıyorum sonra öncelik yürüyüş sadece

Bugün bozdum nerdeyse diyeti :KK43:
2 but yanında patatesler yanında bulgur pilavı hepsi birer tabak ve yoğurt
Neden böyle olduğunu biliyorum akşam yemeğinden önce ara öğün yapmam lazım
1 ceviz 2 badem yiyeceğim akşam yemeğinde 1.5 2 saat once yoksa kendimi kaybediyorum qksamlari birde böyle deneyeceğim yarın aksam yazarım

1 saat sonra leslie 3 mille yapacağım yediklerimi anca böyle telafi ederim bir nebE sabah tari mi da ayazacagim ayrıca 1 dilim kek yedim gün içinde:KK43:

Basarilar diliyorum. Sekeri sifirlamayi deneyin kacamaklar sizin yavaslamanizi saglar ve beyin surekli spor ile gider die kandirir sizi kilonuz hizli vermeye uygun goruluyor evet zor bir surec ama dusunsenize yaa ben bunu yeni daralttirmistim yine mi terzi die soylendiginzii 👍😇

Basarilar diliyorum. Sekeri sifirlamayi deneyin kacamaklar sizin yavaslamanizi saglar ve beyin surekli spor ile gider die kandirir sizi kilonuz hizli vermeye uygun goruluyor evet zor bir surec ama dusunsenize yaa ben bunu yeni daralttirmistim yine mi terzi die soylendiginzii 👍😇
Teşekkür ederim eve kaçamaklarin sonu yok gerçekten . Sporla veririm mantığı vardı ama onunda olmadığını anladım:) zor gerçekten ama değer çok teşekkür ederim iyi geldi.

Dün 3 mil lesslie hakkında anlatayım tam 47 dk sürdü. İlk 10 dk sonrası nerdeyse pes ediyordum gerçekten zor ama 15 dk ya zaten anca ısınıyor o an bıraksaydın tam kalori yakmaya başlamadan bitireceksin. Sonra ilk 30 dk yaptım son 17 dk si işkence gibiydi. Bırakmadım tabi. Son 7 dk yavasliyorsunuz. Nabzim sürekli yüksekti 127 lerdeydi buda kalori yakmak için gerçekten ideal. Yavasladikca nabzı orantılı bir şekilde düşürüyor ama o bile 1 saat gibi geldi son 4 dk esneme hareketleriyle bitirdim cidden çok yorulmuşum.
Ama yorulmadan olmuyor bu akşam yine yapacağım umarım yaptıkça daha kolay çekilir gal alır.

Sabah tartildigimda 82. 3 çıktım çünkü dün 1 lt anca şu içmiştim ve adet dönemi qyrica 2 gundur wc ye çıkamadım çünkü iki gundur kek yedim. Direk tuvalet alışkanlığını bozdu gercekten kaçamak yapmak bile hayatımı etkiliyor . Kaçamaklar son verdiğim bir hafta olur umarım

Sabah kahvaltımı normal birsekilde yumurta peynir domates salatalık şeklinde yaptım
Öğlen et durum yedim ne yazık ki lavaş vardı.
Akşam çorbayla sadece telafi edeceğim yatmadan önce kefir içip günü tamamlayacağız tabi lesslie 3 mile devam

X