Hatay///31

Antakya, rüyalarımın şehri, çok özledim çok.
insanları, yemekleri, havası, doğal güzellikleri, kültürü... herşeyiyle farklı bir şehir.
Antakyalı değilim ama çocukluğum orada geçtiği için bir Antakyalıdan daha fazla severim ve özlerim.

Kizlar merhaba..
Ogrenciyken Hatay'li bir arkadasim kömbe getirmisti. Aradan yillar gecti ama tadi hala damagimda tarifini bilen varmi? Icindeki baharatlar falan cok guzel kokuluydu. Bilen varsa lutfen paylassin arkadaslar..Cok ozluyorum tadini..

Kizlar merhaba..
Ogrenciyken Hatay'li bir arkadasim kömbe getirmisti. Aradan yillar gecti ama tadi hala damagimda tarifini bilen varmi? Icindeki baharatlar falan cok guzel kokuluydu. Bilen varsa lutfen paylassin arkadaslar..Cok ozluyorum tadini..
[/QU Merhaba canım.Hangi kömbeyi yedin acaba.Çörek çeklindeki tatlı kömbeyi mi? Yoksa börek şeklindeki (kıyma ya da ıspanaklı) kömbeyi mi?

slm makro hangi hastanede hemşiresin anacım..bende bilmiyom yapmasını ama kayınvalideme yaptırıp getireyim.

kıslar bende bi kac aydır antakyada oturuyorum.burda hiç arkadasım yok cok sıkılıyorum..tanısmak isteyen olursaa seve seve tanısmak isterim...

selam ben girmeyeli topik hareketlenmiş biraz hep böyle olun arkadaşlar girip kimseleri göremeyince adamın morali bozuluyo valla herkese iyi geceler görüşmek üzere

merhabalar hanımlar.
tubicik 600 konutlara taşındım.ama kaloriferli daire arıyorum.dün tokiye gidip baktık.biraz küçük ama güzeldi.yeni siteler yapılmış oralarada bakacağız.aslında şu an oturduğum ev çok güzel ama sanırım ev sahibiyle anlaşamayacağız.hem yüksek bi kira veriyorum.400 tl. hemde bir tane oğlum varşikayet edip duruyorlar.geçen akşam misafirim varken geldiler kapıya.ve ben buraya taşınalı daha 1 ay olmadı.düşünün 9 maysta taşındım.şimdiden böyle yaparsa işimiz iş.sizlerde bilirsiniz, 2 çocuk bir araya gelince zor zaptediliyorlar.kavga ediyorlar bazende güzel güzel anlaşıyorlar.biraz anlayışılı olmak lazım diye düşünüyorum.ha bu arada ekleyeyim,ev sahibim benm altımdaki dairede oturuyor.

sizlerin bildiği güzel 3+1 DAİRE VAR MI?şehir içinde aramıyorum ama.

aa öylemi..bende 600 konutlardayım bizde yeni tuttuk bu hafta içinde tasınıyoruz..canım sehir içindekilerde aynı fiyatta hatta biraz daha pahalı..cocoukları sikayetmi ettiler cok ilginc.. napıyorlarki öyle:)))
belkide gıcık komsulara denk gelmişsindir..ay işallah bnmkiler normaldir:)))bnm bir cocugum var oda bu hafta doguyorrr..umarım niye hamile olarak geldin demezler:))))

su ev işini esime bir sorayım cünkü bizde cok aradık erger aklında kalan bir yerler olduysa size tavsiye ederim..

bu arada aslen nerelisin

rastlantıya bak.desene komşu olacaz.ben aslen diyarbakırlıyım.demek hamilesin.allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.
benim şanssızlığım ev sahibnin yaşlı olması.2 yaşındaki bi çocuğu zinncirle mi bağlayayım?illa ki koştturuyor.
ben şehir içinde aramıyorum zaten.kaloriferli arıyorum.çünkü hiç soba yakmadım şimdiye kadar hep kaloriferli evlerde oturdum.kısmet bakalım ne olacak.

bu kadar zamandir bu topike hic bakmamistim. ben hatayliyim baba tarafindan her sene hataya gideriz
evlendikten sonra 2 yilda bi gidiyoz.\
arkadaslar kunefe demisler zaman zaman banada kunefe krizi geliyor.ama hatayin her yemegi ck guzel
hatayda yasayanlar tepsi kebabini katikli ekmegi malzemeyi karistir firina yollayin miss gibi nefis yemekleri yiyin
annemler simdi tatil icin ordalar
hatayli olmayi cok seviyorum ama kk dan pek hatayli cikmamis.
olsun orda yasayanlarda hataylidir
dogdugun yermi doydugun yermi demisler

X