Hastalık sonrası dolgu şişmesi

gulbelalidir

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
139
150
29
İyi akşamlar. 10 ay önce orta yüz dolgusu yaptırdım çok da memnunduk. Zamanla dolgum edişi tamamen olmasa da. Yakın zamanda üşüttüm antibiyotik vs kullandım daha sonra dolgu bulunan bölgelerimde şişlik fark ettim. Sanki dolgum yenilenmiş gibiydi. Acaba ilaçlar dolguyu etkilemiş olabilir mi? Bilgisi olan yazarsa sevinirim

Ben 3 sene önce çeneme ve burnuma dolgu yaptırmıştım bir gün çok ağır grip oldum ateşlendim vs. Sonra çenemde top gibi bir şişlik oldu ve ağrıyordu . Dolgu yapan doktora attım evet dolgu bu dedi nasıl olabilir bu dedi inanamadı. Burnumda ağrıyordu . İlaçta kullanmamıştım sonra geçti. Birisi bana hastalıkta olabileceğini söyledi sonra

Ben 3 sene önce çeneme ve burnuma dolgu yaptırmıştım bir gün çok ağır grip oldum ateşlendim vs. Sonra çenemde top gibi bir şişlik oldu ve ağrıyordu . Dolgu yapan doktora attım evet dolgu bu dedi nasıl olabilir bu dedi inanamadı. Burnumda ağrıyordu . İlaçta kullanmamıştım sonra geçti. Birisi bana hastalıkta olabileceğini söyledi sonra
Heh demek mi oluyor. Keşke doktorlarımız bilgi verseydi bu konuda

Hahahahaha gülüyorum kusura bakma ama bu pandemi döneminde bu şişen dolgulara o kadar çok rastladık ki, artık PCR testi yapmadan kişinin covid olup olmadığını anlayabilecek kadar tecrübe kazanmıştık. Endişe edecek bir durum yok, normal. İyileştikten kısa süre sonra düzelecek.

Bu arada botox yaptıranlar arasında da göz ile alakalı problemler yaşayanlar oldu şaşılık, çift görme, göz kapağı düşüklüğü gibi...

X